Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

QuckkJoy Supercharger SV123

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Sháním QuckkJoy Supercharger SV123

    Hola, nemate nahodou nekdo zbytky tohohle joysticku a nechysta se je vyhodit misto abys te ho darovali?

    zajima me primarne horni dil plastove kapoty a jeden–dva spinace (pruzinka a jazycek)
    Naposledy upravil DaMi; 30.01.2019, 09:58:57. Důvod: Doplnění prefixu

    #2
    O: QuckkJoy Supercharger SV123

    Mohu Ti darovat Quickshot 2 turbo joystick, možná 2, když si je dáš dohromady.
    I love Amiga

    Komentovat


      #3
      O: QuckkJoy Supercharger SV123

      A vlákno má špatné označení.
      "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

      Komentovat


        #4
        O: QuckkJoy Supercharger SV123

        Upravil jsem na koupím (za poděkování)
        I love Amiga

        Komentovat


          #5
          O: QuckkJoy Supercharger SV123

          A diky i DaMimu za novy prefix.

          Komentovat


            #6
            O: QuckkJoy Supercharger SV123

            Autorem citovaného textu je Solaris104 Přejít na původní příspěvek
            Mohu Ti darovat Quickshot 2 turbo joystick, možná 2, když si je dáš dohromady.
            Hola, diky za nabidku, ja jsem to zkusil jen pro pripad, ze by mel treba nekdo prave tenhle rozbity a jeste ho nevyhodil. Vec se ma tak, ze se na me obratila sestrenka, ze pry vyhrabala ve sklepe jejich starou C64 a jestli to ma vyhodit. C64 byl muj prvni pocitac, tak mi to nedalo. Po 20 letech ve sklepe, a predtim ne prilis jemnem zachazeni, uz toho ma chudak dost za sebou. Navic ten joy asi zkousel nekdo "opravovat" tak tam chybi vnitrnosti spinace i ulomeny kousek plastu. Kdyby to zustalo zavrene uvnitr, tak uz by chodil.

            Komentovat


              #7
              O: QuckkJoy Supercharger SV123

              Autorem citovaného textu je ExiE Přejít na původní příspěvek
              Hola, diky za nabidku, ja jsem to zkusil jen pro pripad, ze by mel treba nekdo prave tenhle rozbity a jeste ho nevyhodil. Vec se ma tak, ze se na me obratila sestrenka, ze pry vyhrabala ve sklepe jejich starou C64 a jestli to ma vyhodit. C64 byl muj prvni pocitac, tak mi to nedalo. Po 20 letech ve sklepe, a predtim ne prilis jemnem zachazeni, uz toho ma chudak dost za sebou. Navic ten joy asi zkousel nekdo "opravovat" tak tam chybi vnitrnosti spinace i ulomeny kousek plastu. Kdyby to zustalo zavrene uvnitr, tak uz by chodil.
              dulezite je ze jsi ho zachranil co je to za model?
              pařba a flink chtěj celýho člověka...

              Komentovat

              Zpracovávám...
              X