Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

ByteFEST 2019 - 11. až 13.10.2019

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #46
    O: ByteFEST 2019 - 11. až 13.10.2019

    Live stream u Nora: https://www.twitch.tv/noro_cz
    "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

    Komentovat


      #47
      O: ByteFEST 2019 - 11. až 13.10.2019

      Fery je super organizátor,jsem rád,že jsem měl tu čest tam být aspon jednu noc z pátka na sobotu,velice rád jsem pokecal s kamarádama a hlavně zase viděl Perverze,jo vlastně Reverze(menší škádlení)
      Amiga je nejlepší...

      Komentovat


        #48
        O: ByteFEST 2019 - 11. až 13.10.2019

        Díky za super akci. Potkal jsem spoustu známých a výborně pokecal. Člověk se pobavil i tím, jak si někdo může téměř 3 dny v kuse konfigurovat scsi2sd v A4000 .
        I love Amiga

        Komentovat


          #49
          O: ByteFEST 2019 - 11. až 13.10.2019

          Skvělá akce, díky i těm z řad amigistů za fajn pokec...teda až na toho Hrtka z pátku, nějakej lump asi :-P

          Komentovat


            #50
            O: ByteFEST 2019 - 11. až 13.10.2019

            Já taky děkuji Ferymu opět za skvělou organizaci!
            A pokec i s amigisty lol.. no jo díky, že jste se u mě stavili. BTW, úplně jsem zapomněl dedyho, který vedle mě seděl, upozornit, že by si mohl ke goteku v amče pořídit OLED displej!
            Halda C64 a k tomu nějaká ta Amiga

            Komentovat


              #51
              O: ByteFEST 2019 - 11. až 13.10.2019

              Autorem citovaného textu je Marty Přejít na původní příspěvek
              BTW, úplně jsem zapomněl dedyho, který vedle mě seděl, upozornit, že by si mohl ke goteku v amče pořídit OLED displej!
              Vém o tom,mám ho už delší dobu doma a tady jsem se domluvil s Martinem8bity na přdělávce.I tak díky.
              Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

              Komentovat


                #52
                O: ByteFEST 2019 - 11. až 13.10.2019

                A samozřejmě Ferymu patří velké díky za jeho práci odvedenou na uspořádání všeho kolem BF.
                Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

                Komentovat


                  #53
                  O: ByteFEST 2019 - 11. až 13.10.2019

                  taky díky za akci a hlavně Martymu za oživení SD2IEC teda snad se podaří
                  pařba a flink chtěj celýho člověka...

                  Komentovat


                    #54
                    O: ByteFEST 2019 - 11. až 13.10.2019

                    Mě se tam taky líbilo. Fery to umí
                    Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

                    Komentovat


                      #55
                      O: ByteFEST 2019 - 11. až 13.10.2019

                      Já se díval jen na Norův stream, konečně jsem to viděl aspoň takhle vzdáleně a viděl několik lidí odsud
                      Amiga 1200, Blizzard 1230 / 50MHz, 32MB Fast RAM, CF 8GB, OS 3.2

                      Komentovat


                        #56
                        O: ByteFEST 2019 - 11. až 13.10.2019

                        Autorem citovaného textu je ghh Přejít na původní příspěvek
                        Mě se tam taky líbilo. Fery to umí
                        Tys tam byl? Proč n nikdo nic neřekl?

                        Komentovat


                          #57
                          O: ByteFEST 2019 - 11. až 13.10.2019

                          Autorem citovaného textu je springy Přejít na původní příspěvek
                          Tys tam byl? Proč n nikdo nic neřekl?
                          No já ho tam viděl, měl ses líp koukat.
                          "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                          Komentovat


                            #58
                            O: ByteFEST 2019 - 11. až 13.10.2019

                            Jenže já Ghh nikdy neviděl, takže jsem nevěděl koho mám hledat... Jen jsem někdy chtěl potkat člověka, od kterého jsem před 6ti léty kupoval BPPC.

                            Komentovat


                              #59
                              O: ByteFEST 2019 - 11. až 13.10.2019

                              ByteFEST 2019 je za námi

                              Další ByteFEST je za námi a opětmi přijde, že ten víkend hrozně rychle utekl. Letos i přes prvotní drama, jakto nakonec dopadne s prostory a jak zajistit vše potřebné, se nakonec téměř všepovedlo. Aspoň z mého pohledu. Jako slabinu pořád vnímám přednášky, ne zdůvodu obsahu, ale spíš z technického zabezpečení. Ale aspoň máme vždy výzvu dodalšího roku, co zlepšovat. Letos jsem byl ošizen na přípravách nějakýmidrobnými komplikacemi (shánění nějakého vozu po totálce, pobyt v nemocniciměsíc před BF), ale díky pomoci Sillicona a A.I.D.S. (Tomáše) se vše podařilo.I jim patří velké díky za ByteFEST. A samozřejmě díky i dalším, kteří námpomohli se stěhováním stolů, přípravou sálu a s dalšími věcmi na místě.

                              Dále bych chtěl poděkovat všem,co doma opečovávají nějaké své poklady, udržují je při životě a hlavně je rádipřivezou ukázat na ByteFEST. Díky přednášejícím za zajímavé přednášky (Tedy nevím,jestli za všechny, třeba MSX to vypadá, že bude mít dohru. Zase mně bude zasestát nějaké peníze. Nevěřil jsem, jak je to zajímavý stroj ... a už lovím vaukcích MSX na prodej. A to jsem říkal, že už doma nechci nic kromě Amigy,Commodore.) Také díky všem ostatním co přišli, ať už na pokec, podívat se,seznámit se, nabídnout něco zajímavého atd.. Bez Vás všech by ByteFEST nebyl toco je.

                              V poslední řadě děkuji všem, copřispěli do tomboly, myslím, že letos se povedly i nějaké zajímavé ceny,například ArmSID, retro konzole Atari a další.

                              Určitě jsem na někoho nebo něcozapomněl, tak se případně omlouvám. Díky všem za skvělý ByteFEST 2019.


                              Fery


                              PS: prosím kdo máte nějaké fotky,videa nebo další materiály, prosím zašlete. Díky.
                              Naposledy upravil Fery; 22.10.2019, 08:14:40.
                              ♦ Amiga 1200 + Blizzard 1230 IV 50MHz, FPU, 64MB RAM + HDD 8GB CF ♦ Pegasos2 600MHz + AmigaOS 4.1 ♦ Amiga 600 ♦ Amiga CDTV ♦ Amiga CD32 ♦

                              Komentovat


                                #60
                                O: ByteFEST 2019 - 11. až 13.10.2019

                                Ahoj kluci bajtfesťci, mám jeden dotaz. Nezůstala u někoho moje redukce sd2cf i s sd kartou? Někomu jsem ji půjčil a nemůžu ji najít, tak nevím jestli jsem bordelář já a nebo zapomínají i jiní, mladší?
                                Díky že to zkontrolujete a nic ve zlém, já už jsem dopátral a nic nenašel.
                                Ještě jednou díky.
                                Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X