Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Hledám staré České hry pro PC a Amigu z devadesátých let

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Koupím Hledám staré České hry pro PC a Amigu z devadesátých let

    Přátelé, již dlouhou hledám staré České PC a AMIGA hry z devadesátých let, nějaké střípky jsem již sehnal, ale zdaleka to není ideální. Děkuji za každou nabídku, za vaší cenu.
    Může být nekompletní nebo poškozené.

    Tajemství oslího ostrova
    7 dní a 7 nocí
    Dračí historie
    Mise Quadam
    Asmodeus
    Gooka
    Brány Skeldalu
    Polda 1
    Magic Island

    A další . . .

    Snad nebude problém, že se nejedná přímo a výhradně o AMIGA inzerát,
    každopádně díky za každou nabídku.
    Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: 99541628.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 88,8 KB
ID: 113718
    CD32*PARAVISION*8MB*Cf4GB

    #2
    O: Hledám staré České hry pro PC a Amigu z devadesátých let

    Z českých Amiga her mám jen Testament, Total Tetris, Asterix & Obelix (diskety), Strangers, Otík a Vánoce. Ty ale neprodám. Mám kontakt na vydavatele Magic Island, ale už několik let mi slibuje poslat originálku . Z PC her mám diskety Leo - Žhavá čísla a CD Jets'n'Guns. Těch se klidně zbavím.
    I love Amiga

    Komentovat


      #3
      O: Hledám staré České hry pro PC a Amigu z devadesátých let

      Nemohl by ty Magic Islandy poslat rovnou dva? Já bych si vystačil i s originální CD32 verzí 😆 každopádně díky za nabídku, očekávej ode mě SZ ohledně disket Leo 😎
      CD32*PARAVISION*8MB*Cf4GB

      Komentovat


        #4
        O: Hledám staré České hry pro PC a Amigu z devadesátých let

        Nemohl by ti ty Magic Islandy poslat rovnou 3? Ja bych si jeden s dovolenim vzal .
        Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

        Komentovat


          #5
          O: Hledám staré České hry pro PC a Amigu z devadesátých let

          Jako já chtěl 5ks krabicovky Magic Island, ale říkám je to marné. Znovu jsem mu napsal. Kolega od něj chtěl Ednu a ani mu neodpověděl na mail.
          I love Amiga

          Komentovat


            #6
            O: Hledám staré České hry pro PC a Amigu z devadesátých let

            Tak pokud by se ozval, já bych taky jednu vzal ať mám aspoň jednu krabicovou
            Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

            Komentovat


              #7
              O: Hledám staré České hry pro PC a Amigu z devadesátých let

              Mu píši přes 5 let, nabídl jsem mu 5000,- za 5 krabic. Asi nemá nouzi o peníze .
              I love Amiga

              Komentovat


                #8
                O: Hledám staré České hry pro PC a Amigu z devadesátých let

                Bohužel se obávám, že zrovna Magic Island se mi originál nikdy do ruky nedostane, a už vůbec komplet v krabici. Předpokládám že tehdy to moc lidí nekoupilo, takže šance sehnat tuhle hru v oběhu bude velký oříšek . . . ale to je problém u většiny Českých her z 90.let, prodalo se málo kusů a jen v ČR. Jinak za ten Magic Island na CD32 bych dal klidně dvojku, jsem prostě pacient 😂 se podívejte za kolik se prodává třeba Flink na CD32 . . .
                CD32*PARAVISION*8MB*Cf4GB

                Komentovat

                Zpracovávám...
                X