Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Ghh

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    To je taky pravda
    Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

    Komentovat


      TVPaint

      Cvičení v TVPaint https://www.youtube.com/watch?v=CxdsgchiZ_E
      Superb nadčasovej program
      Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

      Komentovat


        Proč je to tak krátký? Se mi zdá, že to není celé video, ne?

        Komentovat


          tooshort

          Ale jo je to krátký. Tohle jsem si dělal víceméně pro sebe abych nezapoměl ten postup.
          Zrovna tenhle víkend se mi podařilo celkem mocně proniknout do tajů ImageFX (manuál je zkrátka manuál). To je Amiga program par excellence. TVPaint samozřejmě taky
          Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

          Komentovat


            Kill and kill again

            Trošku jsem provětral DraCo a starý VHSky. Tohle je můj oblíbený Bé až Dé film. https://www.youtube.com/watch?v=B6hG0N4ZmDY
            Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

            Komentovat


              Hmm, ty dveře od toalety vypadaj opravdově. Zajímavé herecké výkony, asi si to seženu celý :]

              Komentovat


                3dtextury

                Dnes jsem dokončil sekci 3d textury v KarateBloku. Jenom stále nevim jak se používá t3dBillboard.
                Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

                Komentovat


                  Enviromentální mapa je silná čarodějka. Opět skvělé pokračování tutorialu.

                  Billboard efekt je to, když na každém vertexu 3D objektu je bitmapa, která se podle osy Z zmenšuje/zvětšuje, že?

                  Komentovat


                    Tohle dělá efekt (3dobjekt) CloneToSprite3d. Zatim se mi nepodařilo ten billboard na nic napasovat.
                    Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

                    Komentovat


                      Všechno nejlepší a ať ti to nadšení vydrží ještě spoutu let
                      Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                      Komentovat


                        MagicA500

                        Amiga v bídném filmu https://www.youtube.com/watch?v=NQfn1z8TfSw
                        Udělejte si analýzu toho co slečna mačká na klávesnici Jinak to vypadá na nějakou vymazlenou pětistovku.
                        Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

                        Komentovat


                          Co to je za film? Cygnus Editor jsem kdysi pouzival.
                          I love Amiga

                          Komentovat


                            Autorem citovaného textu je Solaris104 Přejít na původní příspěvek
                            Co to je za film? Cygnus Editor jsem kdysi pouzival.
                            Bohovská dvoudílná ptákovina PlayGirls...

                            Komentovat


                              Jeste ze jsem nevidel ani jeden dil, to musi bejt opravdu na pobliti.
                              AMCA PPC 603e+270MHz,68060/50MHz,192MB Ram,Grex,4xeide,cdrw,zip250,voodoo3..

                              Komentovat


                                nahodou bomba, kornovy ta prace vylozene slusi )

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X