Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Ghh

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Doupě

    Zmodifikoval jsem trochu své doupě. Vše je osítováno a video výstup z A1200 vede do DraCa.
    Přiložené soubory
    Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

    Komentovat


      Jsi si poridil uhlovou redukci pro PCMCIA nebo jsi nasilim ohnul sitovku v A1200T?
      I love Amiga

      Komentovat


        3stroje

        Nene ta A1200T není zapojená. Zleva: Pegasos, DraCo + PAL výstup, A1200 PAL.
        Funguje i VNC, FTP, atd.. Superb!
        Naposledy upravil ghh; 17.07.2009, 19:48:52. Důvod: Superb!
        Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

        Komentovat


          narez, narez. byla by skoda ted na takovy sestave netvorit, mas neco v planu? =)

          Komentovat


            Klobouk dolů...
            Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

            Komentovat


              Autorem citovaného textu je Solaris104 Přejít na původní příspěvek
              Jsi si poridil uhlovou redukci pro PCMCIA nebo jsi nasilim ohnul sitovku v A1200T?
              Ne, má díru v podlaze a soused sosá z jeho ftp...

              Komentovat


                A1200

                Taky jsem si pohrával s A1200. Jelikož vlastně nemám žádnou 100% disketovku, tak jsem ji tam prostě nedal, místo toho je tam 2.5" hadřík Pak mi taky vadil HDD kabel kvůli větráčku - zkulatil jsem ho a hned je tam celkem dost místa. Ještě to není ůplně hotový, ale CGX dvanáctka jak vyšitá... superb stroj
                Přiložené soubory
                Naposledy upravil ghh; 18.07.2009, 19:14:57. Důvod: superb stroj
                Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

                Komentovat


                  ghh-máš to vskutku pěkný!Ještě by to chtělo tam narvat CéDé-mechaniku,když už-tak už.At Ti to maká k Tvé spokojenosti.

                  Komentovat


                    Všechno nej chlape... Kristova léta jsou tady
                    Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                    Komentovat


                      Pripajam sa!
                      ???

                      Komentovat


                        Taky gratulace...

                        A připrav se, teď už to pojede pěkně z kopce...)

                        Komentovat


                          Amigy super a k narozkám gratuluju !
                          Amiga 1200 ROM 3.1 (Magic Pack), Blizzard 1230/50 IV, 64MB RAM, IDE CF Sandisk 4GB, CD-ROM 52x, monitor M1438S
                          (
                          WinUAE na Core2Duo E6650@3,2Ghz, 4GB RAM, GeForce GTX 5600 Ti)

                          Komentovat


                            Všechno super a i dál přeji.
                            Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                            Komentovat


                              nej...

                              Komentovat


                                Tak všechno nej....
                                www.oldcomp.cz
                                party.oldcomp.cz

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X