Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Ghh

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Tez preji Vse Nej... A doupe je fakt supr!
    Naposledy upravil Marwin; 28.07.2009, 17:30:19.
    AMCA PPC 603e+270MHz,68060/50MHz,192MB Ram,Grex,4xeide,cdrw,zip250,voodoo3..

    Komentovat


      2nd edition

      Dneska jsem udělal jinak elektriku a asi to tak nechám. To že tam neni disketovka a HDD kabel je kulatej, tak je tam docela dost místa. Druhej větráček jakože fouká dolů kolem 040.
      Další obrázek ukazuje Worbench (nostartup loadwb) bez ovladače v devs:monitors. Takže se to dá spustit i bez PAL monitoru
      Přiložené soubory
      Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

      Komentovat


        Ještě potřebuju dva tenký dlouhý šroubky ke spojení Bvision-Blizzard.
        IDEfix: ty je máš. Co je to za rozměr a kde to mám koupit? (už se vidim: dobrý den chci 2 šroubky a dvě matičky )
        Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

        Komentovat


          Průměr je 2mm a délka tak 15mm. Ale můžeš vzít i delší, zkrátit dou vždycky...


          Bych zapomněl - nakoupit můžeš v každém dobrém železářství...


          Třeba u Rotta...

          Komentovat


            Uups

            Tohle na mě vykouklo včera. Zřejmě (určitě) jsem do toho nějak drcnul
            Zřejmě uvolněný kabel disku. Hlavně nepropadejte panice :)
            Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

            Komentovat


              To je dobry, to je ROMka z OS4, to jsem nikdy nevidel.

              Komentovat


                Při startu OS4.x skoč do OS4.x bootmenu a dej disable u všech bootable disků. Nevím jestli to bude to samé v OS4 classic, ale nevidím důvod proč by to tak být nemělo. OS4 si taky do paměti nahrává svůj kickstart.
                www.oldcomp.cz
                party.oldcomp.cz

                Komentovat


                  Tak me je to jasny, jen jsem to proste jeste nevidel (ne nevedel).

                  Komentovat


                    To je dobrý, to musím taky zkusit a schválně vyzkouším ještě MorphOS !
                    reKTor
                    Amiga 3000, Mirage Tower, Cyberstorm PPC604/233, 060/60, 146MB RAM, CybervissionPPC, MediatorPCI 3000D, 80GB UWSCSI HDD, Ariadne, Catweasel MKII, Oktagon2008+ SD R/W, PCI cards...

                    Komentovat


                      Tak na OS4.0 to skutečně funguje, akorát Classic je o 2 roky starší V52.21.

                      Neví někdo jak aktivovat Boot Menu na MorphOS? Normálně myší to nejde...
                      reKTor
                      Amiga 3000, Mirage Tower, Cyberstorm PPC604/233, 060/60, 146MB RAM, CybervissionPPC, MediatorPCI 3000D, 80GB UWSCSI HDD, Ariadne, Catweasel MKII, Oktagon2008+ SD R/W, PCI cards...

                      Komentovat


                        Napiš ve firmware: boot boot.img BM
                        Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

                        Komentovat


                          Amiganight

                          Včera hodně pozdě v noci. Atmosféra byla hmatatelná https://www.youtube.com/watch?v=oEtCOy_3Rzk
                          Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

                          Komentovat


                            Se mi líbí, jak si se vším vyhraješ, i když je to v zásadě blbost .
                            Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                            Komentovat


                              Náhodou, atmoška jak od Hitchcocka...


                              Nebo Scary Movie...?
                              Naposledy upravil IDEfix; 04.11.2009, 13:42:08.

                              Komentovat


                                Skor Blair Witch
                                ???

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X