Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Ghh

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    O: PowerBook G4

    Autorem citovaného textu je ghh Přejít na původní příspěvek
    Tak mam konecne ten napajeci adapter a PowerBook funguje perfektne a je skvele tichej. MorphOS na tom beha paradne a dokonce fungujou dva prsty na touchpadu. Taky ma upgrade pameti na 1GB coz je super.
    ALE ma francouzskou klavesnici AZERTY a to je panecku neco Pismena a hlavne ostatni znaky jsou uplne jinde a podobny srandy
    No ale jsem samozrejme rad ze ho mam a jeste jsem vlastne prispel obrazkama na MOS-storage.
    Gratulujem, ja už ho mám niekoľko rokov a som spokojný. Mám 2gb pamäte. Morphos-team tie features na PB pekne vymakali.
    Powerbook G4 A1138, MOS 3.18, MACOSX Tiger + LubuntuPPC 16.04
    Mkr. Tower Inf. II, Amiga 1200, BPPC603e+/210MHz/060/50MHz, 256MB Ram, BVision, SCSI 2.5" 80GB, AOS3.2,MOS,AOS4.1FE
    E/Box Tower, Amiga 1200, Blizzard 1260/50MHz, 128MB Ram, Mediator 1200TX, Voodoo 3 2000, SB128, Fast ETH, CF 8GB, AOS3.9
    Amiga 600, X601, Furia EC020, SMC PCMCIA WiFi Network Card
    AmigaCD32 + TF330 64MB RAM, Paravision_SX1, 8MB Ram


    registered on https://amigamap.com/amiga-slovak_republic.html

    Komentovat


      O: Ghh

      Zucastnil jsem se druhe souteze a vyhral jsem druhy misto (MorphOS registraci na libovolny hardware). Coz se mi velmi hodi
      Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

      Komentovat


        O: Ghh

        Velké gratulace a
        Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

        Komentovat


          O: Ghh

          Docela tedy jedes.

          Komentovat


            O: Ghh

            Nebylo to zas tak slozity a jeste to byla celkem zabava. Dobry taky bylo ze celej proces registrace (vcetne preposlani paypal emailu poradateli) trval jen 20 minut..
            Dlouho jsem pouzival neregistrovanej MOS, takze kazdou pulhodinu reset. Na tom se opravdu neda nic poradnyho delat, po kazdym resetu (40 sec) proste "stratim nit" a hry se taky poradne nedaj hrat... Za tu dobu jsem si vypracoval takovej navyk ze musim vsechno udelat do pul hodiny a jeste ted se me ten navyk trochu drzi, pak si uvedomim ze nikam nemusim spechat
            Ta registrace se opravdu vyplati
            Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

            Komentovat


              O: Ghh

              To je tedy docela dobry for. Neregistrovany MOS ti rozkrajel zivot na 40-ti minutova kvanta

              Komentovat


                FFShop MorphOS

                Včera se mi podařilo vyřešit "nevyřešitelnej" problém (hodně hodin testů a čtení manuálů). Přepsat FFShop z Arexxu do AmigaE(ECX). Zatim jen základy, ale už to rozpoznává video, zvuk atd.
                Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: ffshop0.7mos.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 70,5 KB
ID: 110179
                Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

                Komentovat


                  O: Ghh

                  Proc to prepisujes?

                  Komentovat


                    O: Ghh

                    Autorem citovaného textu je Doda Přejít na původní příspěvek
                    Proc to prepisujes?
                    Možná aby to bylo rychlejší?
                    Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
                    -----------------------------------------------
                    Líbí se mi Retropolis

                    Komentovat


                      FFShop MorphOS

                      Přepisuju protože se chci víc naučit AmigaE, dá se to nativně kompilovat (m68k, OS4, MOS), můžu použít jakoukoli systémovou knihovnu (ne jen spešl Arexx knihovnu) atd. Taky jsem vždycky chtěl, aby to bylo co nejméně závislý na čemkoli externím - v tomhle případě RXMui. RXMui taky neumí všechny MUI třídy a novější vychytávky MUI4/5.
                      Neni to zas takovej vopruz, protože už to mám v Arexxu "vymyšlený" a tak to jde celkem dobře.
                      Naposledy upravil ghh; 09.01.2019, 16:39:34. Důvod: šotek
                      Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

                      Komentovat


                        O: FFShop MorphOS

                        AmigaE je i pro AROS, ale pukud budeš používat MUI vyšší jak v3 tak je to pro AROS passé...
                        Minimig 4MB/ARM ; FPGA Arcade ; Amiga 500 ; Amiga 2000 ; Amiga 1200 ; AOS 4.1 FE -> WinUAE

                        Komentovat


                          Azerty

                          Vcera jsem premejslel jak predelat francouzskou klavesnici v PowerBooku. Nejdriv me napadly nejaky prelepky atd, az jako posledni bylo prehodit klavesy. Cekal jsem ze to bude nejaky Apple peklo, ale klavesy sly pefektne sundat i nandat. Jeste tam teda zbylo asi 8 "nezadoucich" klaves, ale uz je to mnohem lepsi
                          Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: pbazerty.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 65,7 KB
ID: 110352Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: pbqwerty.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 64,7 KB
ID: 110353
                          Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

                          Komentovat


                            O: Ghh

                            Taky jsem nedávno řešil na A600.
                            Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

                            Komentovat


                              FFShop E

                              Už asi měsíc se mi nedařilo donutit program překreslit správně gui - velikost okna při změně obrázků (každej má jinou velikost).
                              Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: dtpictest1.png
Počet zobrazení: 1
Velikost: 108,6 KB
ID: 110364
                              Včera pozdě v noci se mi to konečně podařilo a opět jsem zažil pocit štěstí Opravit to bylo celkem jednoduchý, ale znova jsem to musel "vymyslet", ne jenom "naprogramovat".
                              Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

                              Komentovat


                                Doom3 PPC

                                Stahoval jsem ruzny mody do Doom3 (mac ppc). Kdyz jsem si myslel ze uz jich mam dost, vsimnul jsem si tohodle. To nemuze bejt nahoda
                                Přiložené soubory
                                Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X