Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Adaptér TOM+, JERRY

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #16
    O: Adaptér TOM+, JERRY

    Mě to přijde fajnový řešení ...

    Komentovat


      #17
      O: Adaptér TOM+, JERRY

      Autorem citovaného textu je DRAGON2001 Přejít na původní příspěvek
      Ja tam ctu, ze klavesnice funguje jen jako gamepad emulator, coz uz tady psal Amigoun. Nic dalsiho nevidim a ten princim pripojeni podle me nic dalsiho ani neumoznuje. Psat na tom pismenka nepujde.

      Komentovat


        #18
        O: Adaptér TOM+, JERRY

        Autorem citovaného textu je Doda Přejít na původní příspěvek
        Ja tam ctu, ze klavesnice funguje jen jako gamepad emulator, coz uz tady psal Amigoun. Nic dalsiho nevidim a ten princim pripojeni podle me nic dalsiho ani neumoznuje. Psat na tom pismenka nepujde.

        Zeptám se výrobce a bude.....

        Komentovat


          #19
          O: Adaptér TOM+, JERRY

          To bych koukal, protoze pripojit klavesnici pres joy port, to by byl kouzelnik.

          Komentovat


            #20
            O: Adaptér TOM+, JERRY

            Šikovná vecička. Pozeral som si popis v PDF a ako píšu Amigoun a Doda, na klávesnici sa dá emulovať len pohyb kurzoru myšky a joystick pomocou kláves na klávesnici. A áno, fungujú aj sety (klavesnica + myška cez jeden wi-fi receiver), ale nie od všetkých výrobcov.

            The connected keyboard operates in two modes:

            - mouse emulation with use of keys

            - joystick emulation with use of keys



            Možno ťa trošku mätie, že tam má napísane, že to testoval pod Workbenchom, TOSom a GEOSom. Ak by to aj dokázalo plne emulovať klávesnicu pre Amigu, tak by bol nutný softwarový ovládač a ako písal Doda, len vo Workbenchi. Ako náhle sa dostaneš mimo multitasking, tak ti prestane klávesnica reagovať ako klavesnica pre Amigu. Inými slovami, ked spustíš napríklad WHDLoad hru, ktorá vypne multitasking, prestane reagovať aj klávesnica. Potom ti na klávesnici pôjde len emulácia myšky a joysticku. Ale myslím si, že takto ten adapter ani nefunguje.

            Na pripojenie klávesnice pre A500/600/1200 je nutné použiť adaptéry na to určené a ponúka ich ten istý predajca:







            Asi pred rokom som od toho predajcu bral pre kolegu adaptér na pripojenie USB klávesnice pre A500 a ten mu funguje spoľahlivo. Klávesnice (originál A500 aj wi-fi USB) fungujú simultánne. Ak by si chcel objednať ten adaptér pre myš/joystick, kľudne mi napíš do SZ.

            Komentovat


              #21
              O: Adaptér TOM+, JERRY

              Víš šlo mi o to, mít bezdrátovou klávesnici k Amize CDTV a zároveň i myš. A dále mít k dispozicic 2x bezdrátový ovladač přes game porty.
              Takže proto jsem zvažoval tento duální adapter.

              v usb bude klávesnice + myš
              v game portech 2x bezdrát ovladač

              prostě aby se nemuselo nic odpojovat.

              Komentovat


                #22
                O: Adaptér TOM+, JERRY

                Áno, viem čo myslíš. Cez jeden adaptér pripojiť všetko, ale bohužiaľ to nejde. Ten TOM Rev2/TOM+ je celkom dobrý, kľudne ho kúp a potom ti už len stačí kúpiť adaptér na USB klávesnicu pre A500. Podľa predajcu má fungovať aj v CDTV.

                Komentovat


                  #23
                  O: Adaptér TOM+, JERRY

                  Autorem citovaného textu je oxcom Přejít na původní příspěvek
                  Áno, viem čo myslíš. Cez jeden adaptér pripojiť všetko, ale bohužiaľ to nejde. Ten TOM Rev2/TOM+ je celkom dobrý, kľudne ho kúp a potom ti už len stačí kúpiť adaptér na USB klávesnicu pre A500. Podľa predajcu má fungovať aj v CDTV.

                  https://www.ebay.de/itm/Connect-favo...Oa6x:rk:2:pf:0

                  Ono vlastně máš pravdu, tohle bude ještě lepší, pojede vše, porty na ovladače mám dva ze zadní části a vevnitř bude tento adapter a bude fungovat i klávesnice a myš

                  Komentovat


                    #24
                    O: Adaptér TOM+, JERRY

                    Zkusím sehnat obě dvě varianty a dám vědět jak to funguje...

                    Komentovat


                      #25
                      O: Adaptér TOM+, JERRY

                      Tak adaptery mám doma

                      Komentovat


                        #26
                        O: Adaptér TOM+, JERRY

                        Tom+ jak se tu uvádělo opravdu emuluje pouze kurzorové klávesy. Ale ok, na hraní doomovek to bude ok

                        Komentovat


                          #27
                          O: Adaptér TOM+, JERRY

                          Aktualizace přes usb kabel funguje ok. Chtěl jsem kombinaci přes jeden dongle bluetooth viz popis výrobce. Myš mi zatím nefunguje bude to chtít chvilku laborovat.

                          Komentovat


                            #28
                            O: Adaptér TOM+, JERRY

                            A druhý interní adapter se má vyěnit za čip CIA 8520. Jenže v CDTV jsou dva. Neporadil by někdo který použít?

                            v pravo nahoře jsou dva vedle sebe...

                            Komentovat


                              #29
                              O: Adaptér TOM+, JERRY

                              Please help !!!!!

                              Komentovat


                                #30
                                O: Adaptér TOM+, JERRY

                                Jenze v CDTV jsou dva? Dva jsou prece v kazde Amize. Na ktery de to dava v A500?

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X