Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Kobo Deluxe

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Software 68k Kobo Deluxe

    Predpokladám, že už aj pre nás známi "Arti" portoval hru Kobo Deluxe pre 68k Amigy. Tu sú požiadavky na hru a odkaz na stiahnutie:

    - CPU 68060 - prípadne Vampire V2
    - RTG grafická karta
    - 16 MB Fast RAM

    Author: David Olofson Version: 0.51 Kobo Deluxe is an enhanced version of Akira Higuchi’s game XKobo for Un*x systems with X11. Kobo Deluxe adds sound, smoother animation, high resolution sup…


    Hru som skúšal na A600 s Vampire a je celkom svižná a výborne hráteľná. Neskôr otestujem na 68060 a CyberVisione. Ten kto pozná starú známu hru Bosconian z 8-bitov, ten si príde na svoje. Pre bližšie info, tu je odkaz na stránku hry Kobo Deluxe:




    #2
    O: Kobo Deluxe

    failed to allocmem for screens
    Amiga 1200T (E/Box)+BlizzardPPC 603p/363+060/66+BVision PPC+256MB+KS3.1+Cocolino+Lyra 2+Fast Ata MK-IV+320GB WD Blue 3200AAJB PATA HDD(PFS3)+dvdrw+dvd+cf2ide
    Amiga 1200+BlizzardPPC 603e/210+040/25+128MB+KS3.1+CF4GB(PFS3)

    Komentovat


      #3
      O: Kobo Deluxe

      Takže, skúšal som to na CyberVisione, ale nefunguje mi to správne. Hra normálne nabehne, ale v samotnom hracom okne mi počas menu a aj samotnej hry (keď sa do nej dostanem) vypisuje neustále v cca. 1 sekundových intervaloch výpisy z menu. Samotná hra oproti Vampire, je ale o poznanie pomalšia.

      Komentovat


        #4
        O: Kobo Deluxe

        Skusil jsem to pod MorphOS a funguje to naprosto skvele i se zvukem (to jsem teda necekal). Dokonce "mam" Vampira.
        Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: kobodeluxemos.png
Počet zobrazení: 1
Velikost: 204,4 KB
ID: 110355
        Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

        Komentovat

        Zpracovávám...
        X