Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Sbohem, Chaine.

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Ostatní Sbohem, Chaine.

    Chain umřel. Včera večer ho dostal nádor na mozku a s ním spojené dost ošklivé komplikace. Bojoval s tím marně, skoro půl roku.

    Co říct. Znal jsem se s ním asi dvanáct let. Dokud byl zdravý, byli jsme spolu denně v online kontaktu. Prokecali jsme každý den hodiny o Amigách, vždycky bylo o čem. Byl odborník na spoustu hardwarových věcí, šikovný technik a znalec. Pro mě byl vždycky zdroj inspirace a motor mojí motivace, co se Amigy týká. On byl důvodem, proč jsem se k fyzické Amize vrátil, s ním jsem dal dohromady Puttymoon a koneckonců stál i u začátků tohohle fóra.

    Po Chainovi toho zbylo hodně.
    Spousta plánů, projektů a nedodělané práce.
    Spousta Amig a dalšího hardwaru.
    Velká sbírka her.
    Jenže také manželka a dvě malé děti.

    Chain mi bude chybět mnohem víc, než jsem si dokázal připustit.

    Sbohem, kamaráde.
    "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

    #2
    O: Sbohem, Chaine.

    Vzpomínám na první období na portále (2005-2008 ), jak jsme byli do všeho nadšení, na vše byl čas a vše bylo super. Chain mi hodně pomáhal, díky němu jsem rozchodil spoustu věcí a hodně jsem se naučil. Díky!
    Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
    -----------------------------------------------
    Líbí se mi Retropolis

    Komentovat


      #3
      O: Sbohem, Chaine.

      Chaina jsem poznal jako hodně z vás tady na portálu a osobně na Praseti, vždy veselej a pozitivní člověk bude mi taky chybět, je to krutý... sbohem Chaine se Šlachou se tam nebudete mít špatně...
      Naposledy upravil Lasice; 12.04.2019, 08:31:02.
      pařba a flink chtěj celýho člověka...

      Komentovat


        #4
        O: Sbohem, Chaine.

        Chaina jsem měl čest poznat jako Lightwave guru a můj velký vzor. Napsal dokonce o Lightwave knihu, která mi ve spoustě věcí pomohla pochopit do té doby nepoužívané funkce a triky. Po přestěhování do Brna jsem se s Chainem zkontaktoval a několikrát ho navštívil ještě v Mohelnu. Byl jsem unešen jeho sbírkou Amig a právě díky němu jsem začal objevovat kouzla velkých Amig a začal si pořizovat jednu za druhou. Byl jsem nadšen, když se ukázal na RESETkání a měl jsem tu čest ho několikrát odvézt na Prasepárty akce. V poslední době přibylo společné téma děti a o to víc mě mrzí, že odešel tak brzy. Svině zubatá! Minulý rok Šlacha, hned po něm moje maminka a letos Chain. Samí skvělí lidé v nedožitém věku Já doufám jen v to, že všem je jim teď už dobře. Sbohem kamaráde.
        http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

        Komentovat


          #5
          O: Sbohem, Chaine.

          Sbohem, kamaráde, a dík za všechno...

          Komentovat


            #6
            O: Sbohem, Chaine.

            Chaina jsem osobně poznal na Praseti,velice veselej mužík až zněj vyzařovala radost(ach jo),sbohem kamaráde.
            Amiga je nejlepší...

            Komentovat


              #7
              O: Sbohem, Chaine.

              RIP. Doufám, že už Tě nic nebolí. Je to moc smutné
              I love Amiga

              Komentovat


                #8
                O: Sbohem, Chaine.

                Nepoznal jsem h osobně, ale párkrt mi poradil. Je to kruté když odejde člověk v jeho věku ať už z jakékoliv příčiny. Smrťák si holt nevybírá.
                Se Šlachou teď alespoň můžou dohrát co nestihli tady.
                Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

                Komentovat


                  #9
                  O: Sbohem, Chaine.

                  Na nej budu vzpominat.

                  Komentovat


                    #10
                    O: Sbohem, Chaine.

                    Mrazi mne kdyz si vybavim jeho podpis "Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha."

                    Bohuzel mi stejna diagnoza vzala pred par mesici mamku...


                    RIP Chaine!

                    Komentovat


                      #11
                      O: Sbohem, Chaine.

                      Ještě na PP, když jsme mu posílali pozdrav, jsem z informací od Predsedy měl pocit, že Chainův boj je nadějný a tak jsem teď dost zaskočený, ale to zajisté nejsem sám. Já se s Chainem osobně také moc často nepotkal. Byl to ale jediný amigista, ke kterému jsem choval respekt jako k nějakému profesorovi. Zkrátka na mě působil trochu odměřeně a já si ho pro jeho erudovanost moc vážil. A když už se konečně začalo zdát, že registruje moji přítomnost v komunitě a baví se se mnou (je to něco jako když vám někdo důležitý nabídne tykání) tak odejde...
                      Upřímnou soustrast rodině, té pravé i té amigistické.

                      Komentovat


                        #12
                        O: Sbohem, Chaine.

                        Porad si rikam, ze to nekdo zapomnel zaradit mezi April 2019 ala Amiga. Ale zivot ma bohuzel daleko zvracenejsi smysl pro humor...

                        RIP

                        Komentovat


                          #13
                          O: Sbohem, Chaine.

                          Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: chain_parte.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 75,5 KB
ID: 110416
                          "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                          Komentovat


                            #14
                            O: Sbohem, Chaine.

                            Byl to clovek, kterej mne spolecne s Kvinem dostal zpatky k Amize v letech, kdy bych si na ni nevsadil. Vedel jsem, ze je Chain nemocnej, ale tohle mne teda zasahlo opravdu... moc. Diky za vsechno!
                            Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                            Komentovat


                              #15
                              O: Sbohem, Chaine.

                              Úprimnú sústrasť rodine a všetkým priateľom.
                              A1200, Vampire V1200, 64GB CF, IndyAGA MK3, PCMCIA WiFi, 27" LCD

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X