Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Seznam funkčních a nefunkčních CF karet v redukci na IDE!

Sbalit
Toto téma je "přilepené" nahoře.
X
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #46
    O: Seznam funkčních a nefunkčních CF karet v redukci na IDE!

    Autorem citovaného textu je Dedy Přejít na původní příspěvek
    A nepřekáží něčemu? já k tomu chci pořídit 5cm kablík. Jeden nikdy neví co ještě do Amči přidá. A blikat snad nemusí , to mi nebliká ani na powerbooku nic, dá se bez toho dýchat.
    Chlope, já tu mám 12cm káblík, jestli chceš, pošlu ti ho za cenou poštovného, tzn. cca 40-60Kč.
    Já to kupoval kvůli MKII, ale jelikož už ho nemám, tak mi ten kábel na nic není.
    Historie vlastnenych pocitacu.: PMD-85 / Sharp MZ821 / Didaktik M / C= Amiga 500 / spousta PC
    Momentalne uz jen Commodore C64 / Registered WHDLOAD user / FS-UAE translator

    Komentovat


      #47
      O: Seznam funkčních a nefunkčních CF karet v redukci na IDE!

      Nic tam nepřekáží. U té redukce přímo do desky tam zavazí stínící plech. Bez plechu je to v pohodě. Když dáš 5cm dlouhou kšandu, tak to podle mě bude udeální řešení.
      Amiga 1200 Blizzard 1230/50 MkIV 32MB 4GB Ide-CF Wi-Fi Orinoco Silver ,Amiga 1200 40MB hdd 4MB fast ram
      Stylový, citrónově žlutý toaletní papír - došel

      Komentovat


        #48
        O: Seznam funkčních a nefunkčních CF karet v redukci na IDE!

        Autorem citovaného textu je spajdr Přejít na původní příspěvek
        Chlope, já tu mám 12cm káblík, jestli chceš, pošlu ti ho za cenou poštovného, tzn. cca 40-60Kč.
        Já to kupoval kvůli MKII, ale jelikož už ho nemám, tak mi ten kábel na nic není.
        Beru, adresu máš z balíku?
        Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

        Komentovat


          #49
          O: Seznam funkčních a nefunkčních CF karet v redukci na IDE!

          Normálně bych měl, ale mladá už obálku vyhodila, takže mi hoď adresu na SZ, díky.
          Historie vlastnenych pocitacu.: PMD-85 / Sharp MZ821 / Didaktik M / C= Amiga 500 / spousta PC
          Momentalne uz jen Commodore C64 / Registered WHDLOAD user / FS-UAE translator

          Komentovat


            #50
            O: Seznam funkčních a nefunkčních CF karet v redukci na IDE!

            Autorem citovaného textu je Dedy Přejít na původní příspěvek
            Beru, adresu máš z balíku?
            Máš ji tam.
            Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

            Komentovat


              #51
              O: Seznam funkčních a nefunkčních CF karet v redukci na IDE!

              Chystám se koupit 8 nebo 16 GB Sandisk, máte s ním někdo zkušenost?


              http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

              Komentovat


                #52
                O: Seznam funkčních a nefunkčních CF karet v redukci na IDE!

                Presunute, prispevok prosim zmazat.
                Naposledy upravil ObiWanKen; 19.03.2013, 17:52:51.
                MiST | Amiga 600 Furia EC020 | Amiga 1200 ACA 1231 | Sharp MZ800 | ZX Spectrum 48k | Didaktik M | Didaktik Gama | C64 U1541II | Atari 800XL | Atari 130XE U1MB+SIDE2.

                Komentovat


                  #53
                  O: Seznam funkčních a nefunkčních CF karet v redukci na IDE!

                  Testoval jsem pamětovou kartu CF Sandisk, Extreme IV, 4gb - naprosto bez problémů!!!

                  Komentovat


                    #54
                    O: Seznam funkčních a nefunkčních CF karet v redukci na IDE!

                    Mate niekto vyskusane nieco taketo ?

                    Ready for SD 3.0 and can support the new exFAT file system on Windows OS. This adapter is also equipped with high-speed CF interface and the access rate is faster then any similar products ever. 

Supports converting SDHC, SD, miniSD (with adapter), microSD (with adapter), MMC, RS-MMC (with adapter), and even the next generation SD 3.0 card with exFAT file system to Type II CF.

Equipped with CF interface, and it can show the real speed of inserted SD card.


                    redukcia SD/SDHC na CF - udajne podporuje standardny CF-IDE rezim...
                    Nejde mi o to, ci je to do Amigy vhodne, skor o princip, spolahlivost. Mam kopu nevyuzitych SD kariet a zvazujem to vyuzit pre Amču, alebo do fotaku/zrkadlovky, co ma len CF slot.

                    Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: SD-CF-adapter.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 34,1 KB
ID: 107737
                    A1200, Vampire V1200, 64GB CF, IndyAGA MK3, PCMCIA WiFi, 27" LCD

                    Komentovat


                      #55
                      O: Seznam funkčních a nefunkčních CF karet v redukci na IDE!

                      cenove to bohuzel vyhoni tu SD na cenu CF, a do pcmcia to nema cenu, tam je lepsi pouzit primo sd adapter
                      jinak je to ale chodivy, i 8gb sdhc zkouseno
                      Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

                      Komentovat


                        #56
                        O: Seznam funkčních a nefunkčních CF karet v redukci na IDE!

                        Dik za info.
                        A1200, Vampire V1200, 64GB CF, IndyAGA MK3, PCMCIA WiFi, 27" LCD

                        Komentovat


                          #57
                          O: Seznam funkčních a nefunkčních CF karet v redukci na IDE!

                          Co říkáte na tuto kartu. http://www.ebay.co.uk/itm/High-Speed...item5b03748734 Nevím jestli to není nějaký noname anebo je to odzkoušená karta. Máte někdo s tím zkušenost? Jak někteří z Vás vědí, sháním kartu na kopírování dat mezi PC a amigou. OS na ní provozovat nebudu.

                          Komentovat


                            #58
                            O: Seznam funkčních a nefunkčních CF karet v redukci na IDE!

                            Autorem citovaného textu je vilish Přejít na původní příspěvek
                            Co říkáte na tuto kartu. http://www.ebay.co.uk/itm/High-Speed...item5b03748734 Nevím jestli to není nějaký noname anebo je to odzkoušená karta. Máte někdo s tím zkušenost? Jak někteří z Vás vědí, sháním kartu na kopírování dat mezi PC a amigou. OS na ní provozovat nebudu.
                            Dost silne to evokuje k Fakes, osobne by som z Ciny nebral ziadne media nosice ci CF alebo SD! To nie su az tak velke polozky pri nakupe, ze treba na tom nejak setrit, vyhnes sa problemom a sklamaniu. Ked uz nakup z priamo z USA, Canada, UK, Nemecko popripade tunajsi trh.
                            Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                            Furiatune homepage

                            Komentovat


                              #59
                              O: Seznam funkčních a nefunkčních CF karet v redukci na IDE!

                              OP vilish....
                              nedoporucujem, jednu taku mam a vypadla po cca 2 mesiacoch obcasneho pouzivania.
                              A1200, Vampire V1200, 64GB CF, IndyAGA MK3, PCMCIA WiFi, 27" LCD

                              Komentovat


                                #60
                                O: Seznam funkčních a nefunkčních CF karet v redukci na IDE!

                                Také i Já vlastním krabičku kde odkládám takovéto "Mrtvolky".
                                ----------------------------------------
                                Autorem citovaného textu je rok Přejít na původní příspěvek
                                OP vilish....
                                nedoporucujem, jednu taku mam a vypadla po cca 2 mesiacoch obcasneho pouzivania.

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X