Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Seznam funkčních a nefunkčních CF karet v redukci na IDE!

Sbalit
Toto téma je "přilepené" nahoře.
X
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #91
    O: Seznam funkčních a nefunkčních CF karet v redukci na IDE!

    Chcel som 2x CF kartu, ale tento adapter nefunguje ( ukazuje iba master CF kartu, HDToolBox vidi tiez iba jedno zariadenie)

    "Dual CF Compact Flash to 2.5 Inch IDE HDD Hard Drive Adapter" z ebayu:
    Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: ux_a14010900ux0591_ux_g02.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 59,9 KB
ID: 109135

    Komentovat


      #92
      O: Seznam funkčních a nefunkčních CF karet v redukci na IDE!

      hmm, tu je komentar na podobny adapter a pise sa tam ze A1200 vidi obe CF karty:

      --------------------------------------------------
      A1200 + Blizzard 1230/50Mhz + 32MB RAM, AMD RYZEN 9 5900x 32GB DDR4 RAM AMD R9 380 4GB, MAC OS X BigSur,

      Komentovat


        #93
        O: Seznam funkčních a nefunkčních CF karet v redukci na IDE!

        Autorem citovaného textu je TherioN Přejít na původní příspěvek
        hmm, tu je komentar na podobny adapter a pise sa tam ze A1200 vidi obe CF karty:

        https://www.amazon.co.uk/Dual-Inch-H.../dp/B007Q8JHG2
        skusil som vsetky kombinacie jumperu a kariet (dokonca sa mi podarilo natlacit jumper tam kde pise ze sa neda - otazka tvrdohlavosti ) ale vzdy hdtoolbox aj boot menu ukazalo iba jednu kartu. Je mozne ze to je problem microdrive(ov) - skusim dnes vecer klasicke cf ci sa to hne.

        kazdopadne diky za hint!

        Komentovat


          #94
          O: Seznam funkčních a nefunkčních CF karet v redukci na IDE!

          Nechci dělat reklamu Jensovi, ale jeho Trueide mi s dvěma CFkami fungovalo také skvěle.
          http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

          Komentovat


            #95
            O: Seznam funkčních a nefunkčních CF karet v redukci na IDE!

            Taky se můžeš zeptat kluků z Compuny, mají tu redukci v nabídce a měli by mít zkušenosti s použitím v amize. A vypadá to, že ta jejich redukce je stejná jako ta tvoje.
            Autorem citovaného textu je andrew Přejít na původní příspěvek
            Chcel som 2x CF kartu, ale tento adapter nefunguje ( ukazuje iba master CF kartu, HDToolBox vidi tiez iba jedno zariadenie)

            "Dual CF Compact Flash to 2.5 Inch IDE HDD Hard Drive Adapter" z ebayu:
            [ATTACH=CONFIG]7265[/ATTACH]
            Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
            -----------------------------------------------
            Líbí se mi Retropolis

            Komentovat


              #96
              O: Seznam funkčních a nefunkčních CF karet v redukci na IDE!

              Autorem citovaného textu je jack-3d Přejít na původní příspěvek
              Nechci dělat reklamu Jensovi, ale jeho Trueide mi s dvěma CFkami fungovalo také skvěle.
              Vdaka za tip - len ta cena je mimo toho co som do toho chcel dat. Podla mna by mala fungovat aj tato alternativa : https://www.vesalia.de/e_ide25cfx2hdd.htm

              ale ako sa pise v linke odTherioNa, mala by fachat v amige aj tato.

              Skusil som dve CF karty pri prehodeni pozicii alebo jumperov vzdy vidi iba jednu z kariet (boot menu aj hdtoolbox). Karta stala 5€ aj s postovnym, teda pripustam ze je iba nefunkcny tento konkretny kus (i ked sloty ako take funguju). Kedze mam funkcne 2 x single CF adaptery oba s master/slave jumpermi, dalsia najlacnejsia moznost bude 3way 44pin ide kabel.

              Teda vyssie zmieneny adapter nefunguje iba mne zjavne

              ps: skusam to na a1200
              Naposledy upravil andrew; 15.02.2017, 10:32:26.

              Komentovat


                #97
                O: Seznam funkčních a nefunkčních CF karet v redukci na IDE!

                @Dami: V tej Compune su ochotni robit support (i ked len otazku) aj nie zakaznikom?
                Diky

                (po spravnosti by som sa mal vybavovat s cinou cez ebay )

                Komentovat


                  #98
                  O: Seznam funkčních a nefunkčních CF karet v redukci na IDE!

                  Nie, mam to iste a tiez s dvoma kartami nebezi. U mna s tym rozdielom, ze mne HDToolbox vidi dve karty, dam ulozit nastavenia a vyskocim z HDTool. Vo workbench mi naskacu disky. Po resete vidim zase iba prvu (master) kartu. Ma to nieco so slabymi signalmi na tej karte. Preto Jens urobil TrueIDE kde to funguje bezproblemov, len za ine prachy.

                  Autorem citovaného textu je andrew Přejít na původní příspěvek
                  Vdaka za tip - len ta cena je mimo toho co som do toho chcel dat. Podla mna by mala fungovat aj tato alternativa : https://www.vesalia.de/e_ide25cfx2hdd.htm

                  ale ako sa pise v linke odTherioNa, mala by fachat v amige aj tato.

                  Skusil som dve CF karty pri prehodeni pozicii alebo jumperov vzdy vidi iba jednu z kariet (boot menu aj hdtoolbox). Karta stala 5€ aj s postovnym, teda pripustam ze je iba nefunkcny tento konkretny kus (i ked sloty ako take funguju). Kedze mam funkcne 2 x single CF adaptery oba s master/slave jumpermi, dalsia najlacnejsia moznost bude 3way 44pin ide kabel.

                  Teda vyssie zmieneny adapter nefunguje iba mne zjavne

                  ps: skusam to na a1200
                  A1260 34MB Ram SCSI; A600 Furia EC020; A500; A500+; CDTV; A3000;

                  Komentovat


                    #99
                    O: Seznam funkčních a nefunkčních CF karet v redukci na IDE!

                    No a na co vlastně chceš dvě CFky?

                    Nechtěl bys raději něco jako (probírali a objednávali jsme ZDE):

                    http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                    Komentovat


                      O: Seznam funkčních a nefunkčních CF karet v redukci na IDE!

                      Autorem citovaného textu je voodoo Přejít na původní příspěvek
                      Nie, mam to iste a tiez s dvoma kartami nebezi. U mna s tym rozdielom, ze mne HDToolbox vidi dve karty, dam ulozit nastavenia a vyskocim z HDTool. Vo workbench mi naskacu disky. Po resete vidim zase iba prvu (master) kartu. Ma to nieco so slabymi signalmi na tej karte. Preto Jens urobil TrueIDE kde to funguje bezproblemov, len za ine prachy.
                      Nefunguje Ti ta cervena alebo ta cierna z vesalia.de? Kazdopadne by to s tymi signalmi vysvetlovalo preco ma TrueIDE extra napajanie

                      Autorem citovaného textu je jack-3d Přejít na původní příspěvek
                      No a na co vlastně chceš dvě CFky?

                      Nechtěl bys raději něco jako (probírali a objednávali jsme ZDE):
                      Je tam nejaka vyhoda oproti klasickym CF adapterom okrem toho dalsieho IDE portu?
                      Single CF mi funguju bez problemov, takze som si chcel nejake pridat (problemy aj CF karty, zatial len to prve)
                      Dve CF chcem pretoze mam viac 4gb microdriveov a tak by som to chcel vyuzit na viac miesta

                      Komentovat


                        O: Seznam funkčních a nefunkčních CF karet v redukci na IDE!

                        Osobně jsem v pohodě provozoval 2 samostané redukce na 2,5" kabelu a fungovalo mi to bez problémů. Měl jsem tam Sandisk CF.
                        I love Amiga

                        Komentovat


                          O: Seznam funkčních a nefunkčních CF karet v redukci na IDE!

                          Autorem citovaného textu je andrew Přejít na původní příspěvek
                          @Dami: V tej Compune su ochotni robit support (i ked len otazku) aj nie zakaznikom?
                          To nevím, ale za zeptání nic nedáš. Když to mají na skladě, mohli by to případně ověřit.
                          Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
                          -----------------------------------------------
                          Líbí se mi Retropolis

                          Komentovat


                            O: Seznam funkčních a nefunkčních CF karet v redukci na IDE!

                            Ja som chcel kedysi tiez z Compuny redukciu na 2 CF karty a chlapik mi hned odpisal, ze s redukciami na 2 CF karty su na Amige problemy...
                            Amiga 1200T (E/Box)+BlizzardPPC 603p/363+060/66+BVision PPC+256MB+KS3.1+Cocolino+Lyra 2+Fast Ata MK-IV+320GB WD Blue 3200AAJB PATA HDD(PFS3)+dvdrw+dvd+cf2ide
                            Amiga 1200+BlizzardPPC 603e/210+040/25+128MB+KS3.1+CF4GB(PFS3)

                            Komentovat


                              O: Seznam funkčních a nefunkčních CF karet v redukci na IDE!

                              Ta cervena z ebay.

                              Autorem citovaného textu je andrew Přejít na původní příspěvek
                              Nefunguje Ti ta cervena alebo ta cierna z vesalia.de? Kazdopadne by to s tymi signalmi vysvetlovalo preco ma TrueIDE extra napajanie

                              Je tam nejaka vyhoda oproti klasickym CF adapterom okrem toho dalsieho IDE portu? https://amigakit.leamancomputing.com...cf_ide_hdd.jpg
                              Single CF mi funguju bez problemov, takze som si chcel nejake pridat (problemy aj CF karty, zatial len to prve)
                              Dve CF chcem pretoze mam viac 4gb microdriveov a tak by som to chcel vyuzit na viac miesta
                              A1260 34MB Ram SCSI; A600 Furia EC020; A500; A500+; CDTV; A3000;

                              Komentovat


                                O: Seznam funkčních a nefunkčních CF karet v redukci na IDE!

                                Zdravím, skusobne som objednal od aliho tuto 4GB CF

                                je nejaká šanca do CF HD alebo ako PCMCIA pamäť?
                                Ešte pozerám, že tam je napodobenina SanDisk neskúšal niekto? Kde by fungovala?
                                Amiga 1200, ACA1231@42Mhz, HD-CF8GB SanDisk, BenQ 912

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X