Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Amiga 3.2GHz na Aukru

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #16
    O: Amiga 3.2GHz na Aukru

    Autorem citovaného textu je Jen Přejít na původní příspěvek
    Tak to pozor, nenapsal jsem jediné sprosté slovo. Navíc je to parafráze poměrně známého vtipu o tom, že muži nejsou romantici. A i ten - světe div se - není sprostý, jen sarkastický. Ale přejdu to, stejně jako přejdu tvé narážky na úroveň mého vyjadřování, a namísto nějaké trefné parafráze Bukowského navrhnu, abys naše tématické příspěvky odmazal - ať tu nezaplevelují vlákno.
    já bych je tady naopak nechal, ať všichni vidí, co jste za pošuky
    Ooou nly a mííííí gáááááááá, mejks it pááá si bžžžžžžžž ♫♫♫

    Komentovat


      #17
      O: Amiga 3.2GHz na Aukru

      Ban všem!
      "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

      Komentovat


        #18
        O: Amiga 3.2GHz na Aukru

        Autorem citovaného textu je Jen Přejít na původní příspěvek
        Tak to pozor, nenapsal jsem jediné sprosté slovo. Navíc je to parafráze poměrně známého vtipu o tom, že muži nejsou romantici. A i ten - světe div se - není sprostý, jen sarkastický. Ale přejdu to, stejně jako přejdu tvé narážky na úroveň mého vyjadřování, a namísto nějaké trefné parafráze Bukowského navrhnu, abys naše tématické příspěvky odmazal - ať tu nezaplevelují vlákno.
        Aby jsi me spatne nepochopil, me je jedno ze te stresuje ten inzerat na Aukru, ale bylo mi jasne kam to povede a uplne presne jsem se trefil. At uz ty slova oznacis jakkoliv, tak za me je to krupansky projev a nelibi se mi to. Protoze to zmizelo, tak vim ze uz to ani znova nebudes delat z muj problem je vyresen. Tobe ten tvuj s inzeratem na Aukru zustava.

        Komentovat


          #19
          O: Amiga 3.2GHz na Aukru

          "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

          Komentovat


            #20
            O: Amiga 3.2GHz na Aukru

            Autorem citovaného textu je Predseda Přejít na původní příspěvek

            Možná by to chtělo hodit na trubku.
            Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

            Komentovat


              #21
              O: Amiga 3.2GHz na Aukru

              Autorem citovaného textu je Doda Přejít na původní příspěvek
              Aby jsi me spatne nepochopil, me je jedno ze te stresuje ten inzerat na Aukru, ale bylo mi jasne kam to povede a uplne presne jsem se trefil. At uz ty slova oznacis jakkoliv, tak za me je to krupansky projev a nelibi se mi to. Protoze to zmizelo, tak vim ze uz to ani znova nebudes delat z muj problem je vyresen. Tobe ten tvuj s inzeratem na Aukru zustava.
              Přiložené soubory
              Naposledy upravil Jen; 09.05.2019, 15:17:57.
              Amiga 600, Atari 1040 STE, Falcon 030, Powerbook G4 12", 2X MacPro 1.1

              Komentovat


                #22
                O: Amiga 3.2GHz na Aukru



                Další
                Amiga

                Komentovat


                  #23
                  O: Amiga 3.2GHz na Aukru

                  Dotycny prodejce se jmenuje Milan Mikeš a informuje o tom na FB ve skupina Amiga a Atari ST Cz\Sk

                  Komentovat


                    #24
                    O: Amiga 3.2GHz na Aukru

                    Me je jasny ze je to nejaky PC, ale prodavat to pod nazvem Amiga mi pripada trochu mimo
                    Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

                    Komentovat


                      #25
                      O: Amiga 3.2GHz na Aukru

                      Amigu doma mám a ta nabídka na Aukru mi přijde v pohodě...možná že to i koupím...myslím, že je fajn, že se někdo snaží tuto platformu zachovat i pro budoucnost..byť je to emulátor...

                      Komentovat

                      Zpracovávám...
                      X