Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

ATO dokument s doporucenim pro preklad

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    ATO dokument s doporucenim pro preklad

    Kdysi jsem (asi) ze stranek ATO (Amiga Translators Organization) stahnul dokument s doporucenim jak spravne (standartne) prekladat katalogy k Amiga programum. Nejcasteji pouzivana slova jako Open, Save, Quit, About a dalsi.
    Nemuzu ted ten dokument najit, nevim jak se jmenuje, nevim odkud jsem ho stahnul ani si nevzpominam na nejakou presnou vetu, abych to mohl na disku vyhledat.
    Vi nekdo o cem pisu? Nemate nekdo ten dokument?

    Ne ze bych neumel prelozit slova open close, ale tam to bylo vsechno hezky pohromade a mel by to bejt standart.
    Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

    #2
    O: ATO dokument s doporucenim pro preklad

    Vyzera to tak, ze uz sa nic neda stiahnut a preklada sa online cez Transifex.com , skus to:

    Join ATO - Amiga Translators' Organization organization in Transifex, and contribute to the world's largest localization community
    --------------------------------------------------
    A1200 + Blizzard 1230/50Mhz + 32MB RAM, AMD RYZEN 9 5900x 32GB DDR4 RAM AMD R9 380 4GB, MAC OS X BigSur,

    Komentovat


      #3
      O: ATO dokument s doporucenim pro preklad

      Jsem si jisty, je Vita (ufo) ten dokument v posledni revizi ma, takze co tak mu zkusit poslat PM...

      Komentovat


        #4
        O: ATO dokument s doporucenim pro preklad

        Ufo tu neni. Ufo = Sindlarv?
        Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

        Komentovat


          #5
          O: ATO dokument s doporucenim pro preklad

          Autorem citovaného textu je ghh Přejít na původní příspěvek
          Ufo tu neni. Ufo = Sindlarv?
          oops sorry, ano Vita Sindlar

          Komentovat


            #6
            O: ATO dokument s doporucenim pro preklad

            Autorem citovaného textu je ghh Přejít na původní příspěvek
            Kdysi jsem (asi) ze stranek ATO (Amiga Translators Organization) stahnul dokument s doporucenim jak spravne (standartne) prekladat katalogy k Amiga programum. Nejcasteji pouzivana slova jako Open, Save, Quit, About a dalsi.
            Nemuzu ted ten dokument najit, nevim jak se jmenuje, nevim odkud jsem ho stahnul ani si nevzpominam na nejakou presnou vetu, abych to mohl na disku vyhledat.
            Vi nekdo o cem pisu? Nemate nekdo ten dokument?
            Kdysi to měl tady Prober tady na portálu u lokalizací. Je to k dispozici stále ale jen jinde. Máš to v příloze.

            Autorem citovaného textu je TherioN Přejít na původní příspěvek
            Vyzera to tak, ze uz sa nic neda stiahnut a preklada sa online cez Transifex.com , skus to:

            https://www.transifex.com/ato/public/
            Pokud vím, tak Transifex používají jen noější překlady (YAM, některé MUI třídy, OpenURL, MUI5 apod) a to má pod sebou už dlouho Prober. Není to už lokalizace jako na Amize, nejde si ten překlad nijak stáhnout, zkompilovat a vyzkoušet. Vždycky se čeká na novou verzi a pokud tam chybí jen jeden překlad, tak čeština nefunguje.
            Přiložené soubory

            Komentovat


              #7
              O: ATO dokument s doporucenim pro preklad

              Jo to je ono dik!
              Ja myslel ze jsem to mel v html. Ze to bylo na portalu si pamatuju a jeste si pamatuju ze vty dobe ty ATO stranky fungovaly.
              Diky.
              Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

              Komentovat


                #8
                O: ATO dokument s doporucenim pro preklad

                Autorem citovaného textu je ghh Přejít na původní příspěvek
                Jo to je ono dik!
                Ja myslel ze jsem to mel v html. Ze to bylo na portalu si pamatuju a jeste si pamatuju ze vty dobe ty ATO stranky fungovaly.
                Diky.
                Měl, tedy má. Poslední verzi ale měl v Google Docs. Jinak původní ATO stránky jsou zálohovány TADY na CADA. Přesněji TADY.

                Komentovat


                  #9
                  O: ATO dokument s doporucenim pro preklad

                  Jo jo tohle jsem nasel, dokument ale ne
                  Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

                  Komentovat


                    #10
                    O: ATO dokument s doporucenim pro preklad

                    A přitom to tam je taky Lokalizace ATO-E2, odkaz na Pravidla pro překlad

                    Komentovat

                    Zpracovávám...
                    X