Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

České hry

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #16
    no jo ale je tu s tim uz nikdo nic nenadela

    Komentovat


      #17
      fajn, ale nelez s tim na amiga forum
      Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

      Komentovat


        #18
        Bitvy amig verzus pc jiz skoncili davno je to 13 let neni uz s cim bojovat

        Komentovat


          #19
          to JOE:

          myslim si, ze tu vobec nejde o ten boj Amiga vs PC ci ina platforma, ale for, kde sa preberaju PC zalezitosti je na nate neurekom, naco to tahat aj tu? ludia co sem chodia hladaju informacie ci novinky atd. ohladom Amig a nie PC, potom je to tu zbytocne preplnene bezcennymi informaciami
          Commodore 64I, 64II | Commodore SX-64 | Commodore 128, 128D | Amiga 500 | Amiga 600 | Amiga 2000 68030 | Amiga 1200+Blizzard 1230 IV | Amiga 1200 E/BOX+Blizzard 1240 | Amiga 4000 040/25 | Amiga CD32 | Commodore CDTV | Atari 800XL, 800XE | Atari 130XE | Atari 1040STe | Apple Power Macintosh 9600, G3

          Komentovat


            #20
            s tim s tebou naprosto souhlasim regnul jsem se sem jen proto ze amigu jsem mel stale rad a stale ji mam s nejlepsim softem. PC mne nezajima mam ho protoze ho potrebuji k praci starou amigu jsem jiz pred 10 leti prodal coz me dodneska mrzi mel jsme ppc akrtu amugi 1200 v tovru 256 mb ram ale hold se stalo. Jsem rad ze na tom blbim pc vysel alespon solidni emulator kterej naprogramovali mimochodem lidi z amigi ale stalo se ale do dneska mam spoustu her na cd a cd32 a hraji je vic nez nejaky pc hry. Hry me sice u amigi hodne zajimali ale kdyz prisli prvni ppc karty dal jsm za ni mimochodem 25 000 kc cekal jsme na os ktery bude ppc vyuzivat. Ale nestalo se a tak jsem nakonec prodal svou ppc kartu pod cenu cloveku ktery sice o amize neco vedel ale nezaslouzil si ji. hold stalo se dneska bych to uz nikdy neudelal. Mrzi me to ale neudelam s tim nic. Kdyz budu moc klidne vam se m dam soft ci hru ke stazeni jen abych pomohl dalsimu amigistovi. Zatim ahoj joe

            Komentovat


              #21
              Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

              Komentovat


                #22
                Myslím, že tentokrát má Prober naprostou pravdu a některé příspěvky splňují kritéria pro smazání.
                "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                Komentovat


                  #23
                  Tak ma napadlo, pytal som sa uz aj inde ale predsa: Da sa v MAGIC ISLANDe pri generacii postavy zmenit meno??? Ak ano, tak ako? Mam ju stiahnutu z RPGher a vraj to nie je demo, ale v screenshotoch su ine mena...
                  ???

                  Komentovat


                    #24
                    O: České hry

                    Nemá někdo hru Poklad Zlatých Sluncí? Chybí na portálu v downloadu a já ji kdysi měl na disketách.
                    I love Amiga

                    Komentovat


                      #25
                      O: České hry

                      Poklad (pro stažení klikni). Nezkoušel jsem, pouze vyhrabal z archivu, snad to bude ok .
                      Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
                      -----------------------------------------------
                      Líbí se mi Retropolis

                      Komentovat


                        #26
                        O: České hry

                        Zvláštní, na FTP je. Dodnes jsem myslel, že na portálu je všechno
                        Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                        Komentovat


                          #27
                          O: České hry

                          Autorem citovaného textu je radooz Přejít na původní příspěvek
                          já zas vzpomínám na hru Sinuhed - spoluautorem byl jeden můj známej, takže mi v paměti uvízla. Byla to logická hra, kde postavička prolézala bludištěm, a aby se dostala dál, tak musela řešit logický puzzly, něco trošku ve stylu Abe´s Exodus nebo tak něco. Taky nesehnatelná - aspoň zatím.
                          Tuhle jsem si koupil v době kdy vyšla, a myslím že jsem byl mezi prvními. Velice pěkná aprošel jsem ji za dva dny, kolem stovky levelů. Styl spíše Sokoban.
                          Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

                          Komentovat


                            #28
                            O: České hry

                            Dodnes jsem myslel, že na portálu je všechno
                            no vsechno tam rozhodne neni respektive myslim, ze je tu drobny rozpor mezi ceskymi hrami tj hrami vyrobenymi u nas nebo na slovensku a mezi hrami, ktere jsou vyrobene u nas a navic jeste kompletne v cestine...

                            Komentovat


                              #29
                              O: České hry

                              Dedy: Ten Sinuhed měl nějakou originál krabici?
                              I love Amiga

                              Komentovat


                                #30
                                O: České hry

                                Autorem citovaného textu je ExiE Přejít na původní příspěvek
                                no vsechno tam rozhodne neni respektive myslim, ze je tu drobny rozpor mezi ceskymi hrami tj hrami vyrobenymi u nas nebo na slovensku a mezi hrami, ktere jsou vyrobene u nas a navic jeste kompletne v cestine...
                                Samozřejmě jsem měl na mysli, všechny hry co mám k dispozici u sebe. Je mi jasné, že toho bylo daleko více. A co se třídění týče, to už se mi zdá zase trochu moc. Kdysi jsem spíš chtěl více zapracovat více na popisech, screench - což by si myslím zasloužilo více.
                                Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X