Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

České hry

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    České hry

    Jsem vyhrabal stary casopis Level a JRC tam ma v nabidce par her, ktere jeste nejsou v downloadu:
    Rebel
    Rebel CD
    Amiga pexeso
    The Duck
    Valka s atomy

    Firma Signum jeste prodavala Magic Island (asi taky verze diskety i CD).
    Tato hra se pry casem taky uvolni ke stazeni

    Jestli nekdo mate uvedene hry, ozvete se.
    I love Amiga

    #2
    Kdybys měl o Magic Island zájem, tak vím kde se dá v klidu sosnout, napiš mi SZ kdyžtak.
    Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

    Komentovat


      #3
      já zas vzpomínám na hru Sinuhed - spoluautorem byl jeden můj známej, takže mi v paměti uvízla. Byla to logická hra, kde postavička prolézala bludištěm, a aby se dostala dál, tak musela řešit logický puzzly, něco trošku ve stylu Abe´s Exodus nebo tak něco. Taky nesehnatelná - aspoň zatím.
      Kdysi A600HD 20MB, pak dlouho nic, pak WinUAE, a teď A1200 Infinitiv (1GB CF2IDE), A1200 (2GB CF2IDE, Blizzard 1230/50 III, 128MB CF2PCMCIA, WHDLoad registered) , Amiga CD-32 a A500 1MB RAM. Příběh pokračuje...

      Komentovat


        #4
        Sinuheda, Magic Island a snad i Rebela mám.
        Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
        -----------------------------------------------
        Líbí se mi Retropolis

        Komentovat


          #5
          chlapi s tim MI prosim vopatrne. ona na to koupila prava APV (vydavalte Amiga Future) a ted to vydaji na prilozenem cd. protoze chteji aby si to aspon o par lidi vic koupilo zejo.
          po vydani bude hra ke stazeni coz slibili. takze to moc nesirte verejne, az pak.

          diky
          Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

          Komentovat


            #6
            stejne bude prdel esli nerozjedou tu anglickou verzi jako ze zatim nejede, na co tem nemcum bude hra v cestine
            nechci moralizovat jako nejakej amikit, jen proste chvilu pockejte at to nekde neprosakne pred vydanim casopisu
            Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

            Komentovat


              #7
              vod te strategie Rebel jsem kontaktoval autora, bohuzel to nema, a rikal ze veskera prava ma JRC, dyby bylo po jeho davno to uvolnil jako free.
              Takze budte nekdo ty lasky a napiste nejaky slusny mejl na obchodni oddeleni JRC - bud budou mit kopie na prodej, nebo by to aspon mohli uvolnit jako free kdyz si to nekde sezeneme.
              Moje jadrna mluva by spis udelala paseku dyz tam napisu. Mpzna Predseda by se toho mohl zhostit, to je takovej náš literát....
              Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

              Komentovat


                #8
                Autorem citovaného textu je davesade
                Kdybys měl o Magic Island zájem, tak vím kde se dá v klidu sosnout, napiš mi SZ kdyžtak.
                z rpg her zejo
                hele prej cd verze obsahuje check na manuál, takže to dodávej i s tím pdf pliz.
                Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

                Komentovat


                  #9
                  Tak jsem napsal na obchodni oddeleni JRC:

                  Dobry den,
                  firma JRC kdysi davno vydala hru Rebel (disketova a CD verze) na pocitac
                  Amiga. Nahodou nemate jeste tuto hru skladem?
                  S pozdravem
                  Karel Ondracek

                  dobry den,
                  bohuzel,uz nekolik let ne....
                  s pozdravem
                  Maisnar
                  I love Amiga

                  Komentovat


                    #10
                    Máte ještě někdo ten Magic Island, nejlépe cd verzi? Někde bych měl mít schované staré pozice a celkem rád bych to dohrál.

                    Komentovat


                      #11
                      Ja bych zase mel zajem o CD verzi Rebela
                      I love Amiga

                      Komentovat


                        #12
                        Autorem citovaného textu je Papik Přejít na původní příspěvek
                        Máte ještě někdo ten Magic Island, nejlépe cd verzi? Někde bych měl mít schované staré pozice a celkem rád bych to dohrál.
                        Poslal jsem Ti SZ, takze vyreseno
                        I love Amiga

                        Komentovat


                          #13
                          Magic Island cd32 verze funguje, problém je, že nenačtu staré save. Je možné, že je rozdíl mezi save pro cd32 a pro disketovou verzi, kterou jsem tenkrát měl?

                          Komentovat


                            #14
                            Rebel nejlepsi ceska hra na amigu na pc to je Mafie

                            Komentovat


                              #15
                              Koho zajímá nějaký pc...
                              "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X