Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Noro

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #46
    O: Noro


    Tady jsou k případu nějaké informace.
    Pokud se podívám na případy jako Kramný, Nečesaný a další... česká justice není zrovna nějak extra.
    Dum spiro spero!
    Amiga 1200 x2, Amiga 600, Amiga 500, PowerMacek G5 (MorphOS), Amiga 2000. IceDrake (68080/192MIPS, 512 MB RAM, RTC)

    Komentovat


      #47
      O: Noro

      Slušné psycho.
      Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
      -----------------------------------------------
      Líbí se mi Retropolis

      Komentovat


        #48
        O: Noro

        Autorem citovaného textu je Noro Přejít na původní příspěvek
        Apocalipsa 2000 tam jsem byl s Abbym takže jsem jel určitě s ním.
        Tak to bylo na APC2001 nebo AKF2003, ale vezli jsme tě na tuty

        Komentovat


          #49
          O: Noro

          Stopro AKF na APC jsme jezdili spolu s ABBY. Na AKF2003 jsem byl po vlastní ose, nebylo to ve Frýdlantu ale někde jinde, nebo se pletu? Podle mě to bylo v nějaké škole někde na okraji Práglu.
          Dum spiro spero!
          Amiga 1200 x2, Amiga 600, Amiga 500, PowerMacek G5 (MorphOS), Amiga 2000. IceDrake (68080/192MIPS, 512 MB RAM, RTC)

          Komentovat


            #50
            O: Noro

            Ano, Poslední AKFka byly pod taktovkou Lukyho kdesi v Praze.
            http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

            Komentovat


              #51
              O: Noro

              Kdesi v praze? Praha - Klánovice, Základní škola.

              Komentovat


                #52
                O: Noro

                Ale podle mých záznamů bylo poslední AKF v roce 2008, byl jsem tam, Luky měl hosta z Genesi a předváděli novinku, PEGASOS II.
                Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

                Komentovat


                  #53
                  O: Noro

                  Tak abych to nějak dokončil... protože teď už se pohybujeme celkem ve známém časoprostoru.
                  Proto se soustředím jen na věci, které se odehráli spíš jako okrajové, akce, o kterých se toho moc neví, ale byla i nějak zajímavé.
                  Jednou z prvních byl Bytefest v roce 2005. Měl jsem tam asi hodinovou přednášku o Amize, se kterou mi asistoval MarK. Na hajzlíku jsem močil spolu s Františkem Fukou a docela dobře jsme si pokecali (ale to i jindy - halt staří pardálové).
                  Akce to byla podařené i když dnešnímu Bytefestu se nijak moc nepodobala.
                  Na ní navazuje akce s názvem Compy, první ročník se odehrál v Ústí nad Labem a díky tomu jsem po mnoha letech viděl Shamana, stále bez stomatologického zákroku MUDr. Veverky.
                  Akce to nebyla zlá, a na další ročníky se díky MarKovi se Zdeňkem přesunula do Prahy přímo do centra firmy OCE, kde jsme celé víkendy dělali tak trochu brajgl.
                  Děli se tam zajímavé věci a jezdili tam i jiné lidé než třeba na Bytefesty. Tam jsem blíž poznal Mr. Holuba a jeho podivnou Geek duši, na Bytefestu nemá totiž takový prostor.
                  Compy se pak pravidelně opakovali ještě několikrát poslední byly tuším v roce 2014.
                  To už se tady asi tak nějak známe všichni.
                  Zajímavé to začíná být zase až poslední dobou, protože jsem se rozhodl po spolupráci s Artway na vzpomínkové invitačce na Prase Párty 2018, že přišel čas na krizi středního věku (to je ta věc co není krize, ale nechuť fotrovatět). A bude cameback.
                  Rozjel jsem hned dvě věci. Jednou z nich je projekt Under Snow a druhým je pokus o to zdokumentovat, celou Amiga scénu od začátku až někam do roku 2010. Což je podle mě odhadem tak 20-25 let. Nejhorší asi bude shánět kontakty na lidi zatím je to docela dřina .

                  Zkusím o obou projektech něco říct na Bytefestu takže se připravte na nějakou tu porci informací .

                  Zazvonil zvonec a pohádky je konec.
                  Naposledy upravil Noro; 13.08.2019, 08:10:11.
                  Dum spiro spero!
                  Amiga 1200 x2, Amiga 600, Amiga 500, PowerMacek G5 (MorphOS), Amiga 2000. IceDrake (68080/192MIPS, 512 MB RAM, RTC)

                  Komentovat


                    #54
                    O: Noro

                    Kompy, ne Compy.
                    "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                    Komentovat


                      #55
                      O: Noro

                      Vždycky jsem říkal Compy Ale ok, máš pravdu Předsedo.
                      Dum spiro spero!
                      Amiga 1200 x2, Amiga 600, Amiga 500, PowerMacek G5 (MorphOS), Amiga 2000. IceDrake (68080/192MIPS, 512 MB RAM, RTC)

                      Komentovat


                        #56
                        O: Noro

                        Milé děti. Tak jste mě vyhecovali... že jsem se rozhodl, že v sobotu odpoledne udělám na https://twitch.tv/noro_cz pravidelnou retro/Amiga dvou a více hodinovku. Podle ohlasu případně předplatitelů a příspěvků pak uvidíme jestli v tom vytrvat nebo co s tím.
                        Každopádně by to byl sobotní program. Pokud bude nějaká akce tak bych to dělal z ní a tam třeba i udělal rozhovor s lidmi jako je Ferry (a další pochopitelně) aby jsme tu komunitu nějak vícero tmelil.
                        V tuhle chvíli se snažím na Twitchi jít proti proudu davu který čumí jak se někdo jiný snaží ve World of Warcraft získat další legendární pí..vinu. Dávám tam hry jako je třeba Delux Galaga včera jsem hodil DAMAGE (i když na klávesách se to hraje blbě).
                        V plánu je Hired Guns nějaké zápasy ve Speedballu a tak podobně .

                        Takže pokud máte zájem zkuste začít sledovat pro mě to bude jednak odezva, že je zájem a jednak lépe se něco dělá pro publikum než jen tak do zdi .
                        Pochopitelně se nebráním ani nějaké tématické debatě o Amize .
                        Dum spiro spero!
                        Amiga 1200 x2, Amiga 600, Amiga 500, PowerMacek G5 (MorphOS), Amiga 2000. IceDrake (68080/192MIPS, 512 MB RAM, RTC)

                        Komentovat


                          #57
                          O: Noro

                          V sobotu odpoledne, mozna ze kdykoliv odpoledne o vikendu, jsem nekde s rodinou nebo tak neco, takze se muzu podivat pouze ze zaznamu. Nevim jak moc je tohle dobry cas.

                          Komentovat


                            #58
                            O: Noro

                            Autorem citovaného textu je Doda Přejít na původní příspěvek
                            V sobotu odpoledne, mozna ze kdykoliv odpoledne o vikendu, jsem nekde s rodinou nebo tak neco, takze se muzu podivat pouze ze zaznamu. Nevim jak moc je tohle dobry cas.
                            Hele, na zimu dobrý...

                            Komentovat


                              #59
                              O: Noro

                              Odpoledne je to blbý, já spíš tak večer kolem devátý, když jsou děcka v posteli a já mám pár hodin čas pro sebe.
                              http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                              Komentovat


                                #60
                                O: Noro

                                já nemám čas vůbec každopádně si ho zkusím udělat a je mi víceméně jedno kdy
                                pařba a flink chtěj celýho člověka...

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X