Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Recap CD32

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Recap CD32

    Zdravím
    , mám dotaz ohledně placené služby na recap. Nevíte o někom , kdo děla recapy v Praze a středních Čechách ? Popřípadě děla je vůbec někdo, i soukrome? Rad zaplatím jelikož nemám dostatečne vybavení abych si recap udělal sám...

    #2
    O: Recap CD32

    Vím, že to komerčně dělá Romistore
    I love Amiga

    Komentovat


      #3
      O: Recap CD32

      O nich vím , v podstatě zkouším poslední pokus a když do par dni někoho nesezenu, tak jim to tam pošlu .... ale srdce bude krvacet když budu dávat amigu z ruky...🥺👿

      Komentovat


        #4
        O: Recap CD32

        Na SellMyRetro někdo oficiálně nabízí recapy pro různé druhy amig. A docela levně mi přijde.
        Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
        -----------------------------------------------
        Líbí se mi Retropolis

        Komentovat


          #5
          O: Recap CD32

          Jé, díky! Recap snad už nějaké to desetiletí nebudu potřebovat, ale díky tomu odkazu jsem znovu objevil ten obchod, kde mají membrány do klávesnic a navíc i řemínek pro externí disketovku, co jsem nevěděl kde sehnat.

          Komentovat


            #6
            O: Recap CD32

            Myslim ze to nabizi i amigastore.eu, na webu to u nich nikde nevidim, ale maji reklamu v AmigaFuture.

            Komentovat


              #7
              O: Recap CD32

              Autorem citovaného textu je springy Přejít na původní příspěvek
              Jé, díky! Recap snad už nějaké to desetiletí nebudu potřebovat, ale díky tomu odkazu jsem znovu objevil ten obchod, kde mají membrány do klávesnic a navíc i řemínek pro externí disketovku, co jsem nevěděl kde sehnat.
              Membrány prodává Sintech na aukru...

              Komentovat

              Zpracovávám...
              X