Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Cista instalace WB3.1, kurzor mysi se zmeni na hodinky = neda se nic ovladat

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #16
    O: Cista instalace WB3.1, kurzor mysi se zmeni na hodinky = neda se nic ovladat

    Me pripada, ze to mozna dela neco ve WBStartup. Nekam si presun obsah toho adresare a zkus nabootovat.

    Komentovat


      #17
      O: Cista instalace WB3.1, kurzor mysi se zmeni na hodinky = neda se nic ovladat

      Tak jsme na to s Damim koukli primo u mne doma, nepomohlo ocesani ssequence, ani vyhozeni wbstartupu - porad stejna pisnicka. Takze si vzal mou CF kartu, ja zatim v pohode preziju na zalozni .
      Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

      Komentovat


        #18
        O: Cista instalace WB3.1, kurzor mysi se zmeni na hodinky = neda se nic ovladat

        Som zvedavý čo to bude, mne kedysi blbla CF karta, keď som nemal nastavený správne maxtransfer.
        A1260 34MB Ram SCSI; A600 Furia EC020; A500; A500+; CDTV; A3000;

        Komentovat


          #19
          O: Cista instalace WB3.1, kurzor mysi se zmeni na hodinky = neda se nic ovladat

          Nepřišel jsem na to. Cfku jsem připravoval Davemu někdy v prosinci ve winuae (emuloval jsem B1260), nahrál tam WB3.1 a BetterWB, v emulátoru to jelo v pohodě. MaxTransfer je v pohodě taky (1fe00), CFka snad taky (Sandisk 4GB). V pátek jsem CFku od Daveho vyzvedl a zkusil v mé A1200 s B1260 a systém bez problémů se vším všudy najel, měl jsem to puštěno asi 2 hodiny a bylo to stabilní. Nevím kde je problém. Buď v Daveho Amize (je v pekelně strašném stavu - měl bys to Dave dát do pořádku) nebo mám ještě podezření na ten BetterWB. SnoopDos behěm bootu taky nic podezřelého neukazoval. Dal jsem mu tam čistý WB3.1 (+68060 knihovny), tak uvidíme. Dave má ještě jednu CFku se starším systémem, který mu normálně najíždí, amigou to asi nebude.
          Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
          -----------------------------------------------
          Líbí se mi Retropolis

          Komentovat


            #20
            O: Cista instalace WB3.1, kurzor mysi se zmeni na hodinky = neda se nic ovladat

            Má Dave na Amize recap?
            I love Amiga

            Komentovat


              #21
              O: Cista instalace WB3.1, kurzor mysi se zmeni na hodinky = neda se nic ovladat

              Nemá, doporučoval jsem mu ho.
              Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
              -----------------------------------------------
              Líbí se mi Retropolis

              Komentovat


                #22
                O: Cista instalace WB3.1, kurzor mysi se zmeni na hodinky = neda se nic ovladat

                Rad bych touto cestou podekoval DaMimu za zachranu OS!
                Ad recap - zvladl by to nekdo za uplatu ve Vranem?
                Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                Komentovat


                  #23
                  O: Cista instalace WB3.1, kurzor mysi se zmeni na hodinky = neda se nic ovladat

                  To se dela lepe s vybavenim na poradne pracovni plose, nez to nekde mydlit v koute a potme.

                  Komentovat

                  Zpracovávám...
                  X