Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

TheMrKocour

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #46
    O: TheMrKocour

    Je to na netu, to mas rozchozene za 5 minut. Ja mam na PCcku USB ZIPku a na A500 paralelni, pouzivam to podobne.

    Komentovat


      #47
      O: TheMrKocour

      Mě právě kupodivu CF karta + ZIPka nešla dohromady. (Nešla ani varinta 2x CF karta) Vždy pokud se něco dotázalo na ZIPku, tak ji to sice poznalo, ale odpověděla zároveň i CF karta. Při pokusu naformátovat médium se jako kapacita v MB nabídla kapacita CF karty. Vše se změnilo, až když jsem použil malý plošnák s bufferovaným IDE od elboxu od Springiho a použilo se atapi.device.
      Amiga 1200 Infinitiv tower, TF1260@50MHz, OS 3.1.4, PPaint7.3, RoadShow
      Projects: The Lost Forest, still in progress

      Komentovat


        #48
        O: TheMrKocour

        Autorem citovaného textu je Cyberian Přejít na původní příspěvek
        Mě právě kupodivu CF karta + ZIPka nešla dohromady. (Nešla ani varinta 2x CF karta) Vždy pokud se něco dotázalo na ZIPku, tak ji to sice poznalo, ale odpověděla zároveň i CF karta. Při pokusu naformátovat médium se jako kapacita v MB nabídla kapacita CF karty. Vše se změnilo, až když jsem použil malý plošnák s bufferovaným IDE od elboxu od Springiho a použilo se atapi.device.
        Blbá otázka, ale nebylo to nějakým master / slave konfliktem?
        "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

        Komentovat


          #49
          O: TheMrKocour

          Já mám OS 3.1.4, v Toweru mám normálně pevný disk, ale s CF mi to jelo
          Amiga 4000T (060, PPC, Mediator) | Amiga 1200T (Apollo 1240) | Amiga 1200T (Apollo 1260, Mediator) | Amiga 1200 (TF1260) a pár dalších A1200 ...

          Komentovat


            #50
            O: TheMrKocour

            Autorem citovaného textu je springy Přejít na původní příspěvek
            Tak to se určitě podělíš o mount list pro tu zipku, že jo?

            Už pár let používám tenhle https://aminet.net/package/disk/misc/NewZipMount jen jsem nahradil CrossDos za FAT95
            Naposledy upravil TheMrKocour; 04.12.2019, 13:25:52.
            Amiga 4000T (060, PPC, Mediator) | Amiga 1200T (Apollo 1240) | Amiga 1200T (Apollo 1260, Mediator) | Amiga 1200 (TF1260) a pár dalších A1200 ...

            Komentovat


              #51
              O: TheMrKocour

              Autorem citovaného textu je Predseda Přejít na původní příspěvek
              Blbá otázka, ale nebylo to nějakým master / slave konfliktem?
              Zkoušeli jsme se Springim 3 převodníky +1 můj z CF na IDE, měnit pozice na kabelu CF/ZIP a ZIP/CF. Přehazovat na CF kartě master/slave a na zipce všechny kombinace: Master, Slave(factory default bez jumperu), Master A, Slave A, Cable select (ten pry amiga nepodporuje). Možná mám nějakou podivnou Amigu 1200

              Také jsem se ale dověděl, že amiga 2x CF na IDE kabelu bez ničeho neumí a 2x klasický IDE disk ano. Ty plotnové disky si ještě musím zkusit
              Amiga 1200 Infinitiv tower, TF1260@50MHz, OS 3.1.4, PPaint7.3, RoadShow
              Projects: The Lost Forest, still in progress

              Komentovat


                #52
                O: TheMrKocour

                Autorem citovaného textu je Cyberian Přejít na původní příspěvek
                Také jsem se ale dověděl, že amiga 2x CF na IDE kabelu bez ničeho neumí a 2x klasický IDE disk ano. Ty plotnové disky si ještě musím zkusit
                Já běžně používal 2x CF na kabelu, když jsem kopíroval z jedné CF na druhou. Měl jsem 2 redukce, jednu nastavenou na master, druhou na slave.
                I love Amiga

                Komentovat


                  #53
                  O: TheMrKocour

                  Autorem citovaného textu je Cyberian Přejít na původní příspěvek
                  Také jsem se ale dověděl, že amiga 2x CF na IDE kabelu bez ničeho neumí a 2x klasický IDE disk ano.
                  2x CF dostaneš pouze s TrueIDE adaptérem od Jense.
                  http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                  Komentovat


                    #54
                    O: TheMrKocour

                    S timhle by to mohlo jet take

                    Komentovat


                      #55
                      O: TheMrKocour

                      Tohle bude trochu vytahovací ale potřebuji radu, Ušetřil jsem si zase nějaké peníze na Amigu, ale úplně nevím co si teď pořídit. Prosil bych tedy o radu co by jste preferovali

                      A1200 Apollo 1240/60 + Mediator
                      +levný mediator
                      + RTG, Zvukovka, USB (mám doma)
                      + Sonnet PPC

                      Blizzard PPC
                      + PPC -> MOS 1.4/AOS 4
                      + RTG v klasické A1200 case
                      - nemám na teď na Bvision -> tedy měl bych nějaký delší čas jen Blizze

                      A3000
                      + Zorro 3
                      + Další Amiga smile:
                      + Můžu osadit třeba Personal Animation Recorder
                      - 030
                      - drahé upgrady (hoodně drahé)
                      Amiga 4000T (060, PPC, Mediator) | Amiga 1200T (Apollo 1240) | Amiga 1200T (Apollo 1260, Mediator) | Amiga 1200 (TF1260) a pár dalších A1200 ...

                      Komentovat


                        #56
                        O: TheMrKocour

                        Do varianty 2 bych už nešel - málo místa, spousta tepla. Leda bys ji měl celou dobu otevřenou jako A4000 se sonnetem... A když už BPPC, tak se SCSI.

                        Komentovat


                          #57
                          O: TheMrKocour

                          Já poslední měsíce blbnu s blizzardem ppc v desktopu bez grafiky. ppc bez grafické karty je dost limitující, spoustu softu bez gk nejde spustit, nebo se to musí nějak obcházet. A to obcházení a prozkoumávání mě baví. Má to nezřídka dost vysoký nasírací faktor ale. Baví mě v základním palu přes ppc rozcházet přehrávání videa, zobrazování obrázků (v prohlížeči to jde hodně vidět), mp3, Elastic Dreams funguje atd. Mám vlastně ještě dost věcí pro prozkoumávání a až to bude, vrhnu se na soft podporující/vyžadující gk. Zatím bude gk ležet v šuplíku . Amigu mám ale kvůli tomu ppc raději otevřenou. A to ppc je oproti 68k fakt sakra rychlé.
                          Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
                          -----------------------------------------------
                          Líbí se mi Retropolis

                          Komentovat


                            #58
                            O: TheMrKocour

                            Zdají se vám někdy sny o Amize? Já jsem třeba dnes ve snu konfiguroval češtinu v iBrowse a pak jsem řešil Sonneta do modrého PowerMacu G4
                            Amiga 4000T (060, PPC, Mediator) | Amiga 1200T (Apollo 1240) | Amiga 1200T (Apollo 1260, Mediator) | Amiga 1200 (TF1260) a pár dalších A1200 ...

                            Komentovat


                              #59
                              O: TheMrKocour

                              Už ne, jsem ženatý.
                              "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                              Komentovat


                                #60
                                O: TheMrKocour

                                Bohužel ne a je to škoda. Přeju ti to. [emoji846]
                                Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
                                -----------------------------------------------
                                Líbí se mi Retropolis

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X