Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Fast Ram a HRY

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Fast Ram a HRY

    Niekde som sa docital ze niektore hry potrebuju co najviac pamate a tak by sa nemala? mala? spustat cache ,fast ram..?!Ako to je a ako zistim ktore hry to potrebuju a ktore nie?Inak ,mam v Amige nejake hry ktore ked dam spustit tak nabehne male alebo vacsie okno ale je take pestrofarebne nezrozumitelne podobne zrneniu na TV ale vo farbe.Co to je je to grafikou...?
    A1200, Blizard 1220/4, Mouse Leaguer Int. Corp. Model LG-BM-3816, Joy GJ Megastar jr SV 135

    #2
    Spis bych rekl, ze to zlobi, protoze je hra delana na starsi HW (A500 apod.). Pouzivej WHD instalatory, ktere osetruji nekompatibilitu her.
    I love Amiga

    Komentovat


      #3
      pomalu na nej s whd.
      mozna by stacilo pri startu vypnout aga cipy
      Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

      Komentovat


        #4
        Autorem citovaného textu je Chain
        pomalu na nej s whd.
        mozna by stacilo pri startu vypnout aga cipy
        Spravne Chain pomaly na mna ale nie az tak ako ty,ked hovoris vypnut aga cipy ale nepovies ako.Tak ta prosim napis ako to urobit. Dik
        A1200, Blizard 1220/4, Mouse Leaguer Int. Corp. Model LG-BM-3816, Joy GJ Megastar jr SV 135

        Komentovat


          #5
          Zihosi, a co kdybys byl taky trochu samostatný a nejdříve si přečetl komplet archiv Amiga review?
          Code:
          [url]http://amigareview.amiga.sk/[/url]
          Přesněji tento:
          Code:
          http://amigareview.amiga.sk/amiga-review-8/triky-v-systemu
          Vážně, v těch archivech se dá najít mnoho zajímavého, ale to nesmíš být línej.
          Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

          Komentovat


            #6
            Je to tak. Jinak - vypnout AGA chipy je jednoduche:

            -pri resetu Amigy podrzis obe tlacitka mysi, dostanes se do Bootmenu.
            -v "Boot options" zatrhnes "Disable CPU caches"
            -v "Display options" zvolis "Chip type: original"

            A v hlavnim menu potom das "Boot".
            "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

            Komentovat


              #7
              Prober si na tom v niecom podobne ako ja nedavas pozor.Ja so uz v inej teme napisal ze nemam bezne pristup k netu.Ale opakujem to este raz: na net sa dostanem tak na 25 minut rano kym este pridu do roboty ostatni aj to si musim privstat.A potom kazdy druhy tyzden po veceroch ked idem do prace na kontrolu pl.kotolne co je tiez tak 30 min.V tak rozsiahlom nete ako je Amigareview nieco hladat a nevediet co vlastne......???????!!!!!.Takze to nie je o lenivosti ale o nedostatku casu.No i tak ti dakujem.A tiez vsetkym ostatnym.Ja viem ze toto su pre vas uplne zaciatky ale spomente si ako to bolo s vami.Tiez ste urcite ako male deti domrzali u niekoho aby vam prezradil ako to vlastne stou Amigou je ci sa mylim?
              A1200, Blizard 1220/4, Mouse Leaguer Int. Corp. Model LG-BM-3816, Joy GJ Megastar jr SV 135

              Komentovat


                #8
                hele to amiga review se da stahnout offline celej archiv a cist to muzes doma.
                chapu ze vetsina veci dyz neco neni hned tak to neni o lenosti ale o case, mam to taky tak a nenadelam nic.
                Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

                Komentovat


                  #9
                  Chain doma si to potom budem pustat offline zo schodov.Ak myslis nejako na amige tak to jo. Ale PC doma nemam.Inak uz som rozchodil vdaka vypnutiu tych aga cipsetov a cpu dalsie hry.Ale chcel by som tak nastavit startup sequence.Mam to teraz tak ze bootman preference mi hodi okno a ja sa rozhodnem ktory SS pouzijem na boot.Viem Prober ty si mi to tam uz poradil ale nejak to nechapem cez tie Lab a Aliasy.
                  A1200, Blizard 1220/4, Mouse Leaguer Int. Corp. Model LG-BM-3816, Joy GJ Megastar jr SV 135

                  Komentovat

                  Zpracovávám...
                  X