Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

DF0 a DF1 v A2000

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    DF0 a DF1 v A2000

    Mohl by někdo poradit kde dělám chybu .
    Myslel jsem že to bude triviální záležitost a zasekl jsem se u toho. Chci si přidat do A2000 disketovku a stávající gotek dát jako DF1. Jenže jakmile je to na jedné kšandě tak df1 zlobí. Ukazuje se ikona o nevloženém zařízení. Zkoušel jsem to prohazovat, ale výsledek vždy stejný. Samostatné jednotky chodí dobře. Jinak jsem samozřejmě nastavoval zařízení na DS0 nebo DS1 dle pořadí. A na bordu jsem dal jumper 301 že je DF1 přítomna.

    nějaká rada

    Mám toto obr.
    Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: IMG_1077.png
Počet zobrazení: 1
Velikost: 170,6 KB
ID: 113784
    Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: IMG_1075.png
Počet zobrazení: 1
Velikost: 343,9 KB
ID: 113785
    Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: IMG_1076.png
Počet zobrazení: 1
Velikost: 306,3 KB
ID: 113786
    Minimig 4MB/ARM ; FPGA Arcade ; Amiga 500 ; Amiga 2000 ; Amiga 1200 ; AOS 4.1 FE -> WinUAE

    #2
    O: DF0 a DF1 v A2000

    Udělej si nový kabel s překřížením, páč ten tvůj "posichrovanej" lepící pistolí nebudí zrovna důvěru ve funkčnost a ty konektory na "pětačtvrtky" tam být nemusí.

    Komentovat


      #3
      O: DF0 a DF1 v A2000

      Máš tam chybu v té přesmyčce u kabelu, Amiga jí má jinak než je to u PC.
      A500, A500+, Amiga 600HD/ACA630, A600 V2-Apollo 68080, Amiga 1200/Blizz1230/50, CD32, A3000, A4000/060, Minimig, Powerbook G4 17" MorphOS, SAM460cr AmigaOS4 God is great!

      Komentovat


        #4
        O: DF0 a DF1 v A2000

        Autorem citovaného textu je IDEfix Přejít na původní příspěvek
        Udělej si nový kabel s překřížením, páč ten tvůj "posichrovanej" lepící pistolí nebudí zrovna důvěru ve funkčnost a ty konektory na "pětačtvrtky" tam být nemusí.
        Konektor na "pětačtvrtky" tam musím mít, protože ta disketovka nemá nastavení na DSx zezadu ale pouze na té redukci. Ano mohu DSx propojit přímo na plošňáku disketovky ale nevím co znamená ta propojka na M co je na té redukci a kde ji najít na tom plošném spoji.
        Minimig 4MB/ARM ; FPGA Arcade ; Amiga 500 ; Amiga 2000 ; Amiga 1200 ; AOS 4.1 FE -> WinUAE

        Komentovat


          #5
          O: DF0 a DF1 v A2000

          Autorem citovaného textu je Amigoun Přejít na původní příspěvek
          Máš tam chybu v té přesmyčce u kabelu, Amiga jí má jinak než je to u PC.
          Aha tak to musím pohledat po netu jak je to správně díky
          Minimig 4MB/ARM ; FPGA Arcade ; Amiga 500 ; Amiga 2000 ; Amiga 1200 ; AOS 4.1 FE -> WinUAE

          Komentovat


            #6
            O: DF0 a DF1 v A2000

            Autorem citovaného textu je bigmac Přejít na původní příspěvek
            Konektor na "pětačtvrtky" tam musím mít, protože ta disketovka nemá nastavení na DSx zezadu ale pouze na té redukci. Ano mohu DSx propojit přímo na plošňáku disketovky ale nevím co znamená ta propojka na M co je na té redukci a kde ji najít na tom plošném spoji.
            Já jsem měl v A2000 origo jen ten kabel s překřížením a žádný redukce a obě mechaniky FB 354 a jak sem teď na tu jednu koukal (páč ji mám vyndanou a místo ní danou ZIPku), tak mám na ní vyvedený DSx jumperování. Tak si to přehoď na plošňáku, dej novou kšandu a máš to pořešený...

            Komentovat


              #7
              O: DF0 a DF1 v A2000

              Tak kšanda předělaná a DS0 propojeno na plošňáku, nu a začalo se to chovat rozumně . Formátování, duplikování i kopírování funguje...
              IDEFix myslíš že bys mohl ofotit ten plošný spoj na FB 354, ať mohu žít s vědomím že je vše košér
              Minimig 4MB/ARM ; FPGA Arcade ; Amiga 500 ; Amiga 2000 ; Amiga 1200 ; AOS 4.1 FE -> WinUAE

              Komentovat


                #8
                O: DF0 a DF1 v A2000

                Hele, jestli to funguje tak, jak má, udělal jsi to dobře a nesnaž se to spravovat...

                Komentovat


                  #9
                  O: DF0 a DF1 v A2000

                  Autorem citovaného textu je IDEfix Přejít na původní příspěvek
                  Hele, jestli to funguje tak, jak má, udělal jsi to dobře a nesnaž se to spravovat...
                  Funguje, to ano, ale pouze pokud je disketovka "DF0" a gotek "DF1". Jakmile to obrátím tak gotek "DF0" nenačte image dokud nestrčím disketu do disketovky, pak začnou blikat obě zařízení současně a oběví se ikona DF0-1 nečitelné.
                  Takže něco ještě není dobře, ale na druhou stranu můžu fungovat s první variantou.
                  Minimig 4MB/ARM ; FPGA Arcade ; Amiga 500 ; Amiga 2000 ; Amiga 1200 ; AOS 4.1 FE -> WinUAE

                  Komentovat

                  Zpracovávám...
                  X