Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Kontakty...

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Kontakty...

    ... ahoj všem.
    Jak jsem tak začal sepisovat svoje paměti, dospěl jsem do stádia kdy jsem musel začít pátrat po zdrojích, to abych byl pokud možno přesný.
    To mě dovedlo k tomu abych si položil otázku jestli by to celé nemělo nabrat jiný rozměr.

    A ano mělo by to mít jiný rozměr.
    Takže sháním kontakty na lidi z Amiga scény a to hlavně z let 94 a méně.
    Pochopitelně i novější informace se hodím. Poprosím asi do zpráv ať to tu nelitá jen tak.

    Pokud se mi podaří dát to nějak do kupy asi bych to začal zpracovávat do nějaké knihy nebo něčeho. Možná nějakou jinou formu dokumentu.
    Ale kniha se vyloženě nabízí hlavně díky tomu, že by se snad mohla sehnat i fotodokumentace a podobné věci.
    Dum spiro spero!
    Amiga 1200 x2, Amiga 600, Amiga 500, PowerMacek G5 (MorphOS), Amiga 2000. IceDrake (68080/192MIPS, 512 MB RAM, RTC)

    #2
    O: Kontakty...

    Řekl bych, že Prober byl hodně v kontaktu s lidmi z české demoscény (udělal cada), zkus se obrátit na něj.
    Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
    -----------------------------------------------
    Líbí se mi Retropolis

    Komentovat


      #3
      O: Kontakty...

      Jinak já našel pár lidí na FB a na linkedin.
      I love Amiga

      Komentovat


        #4
        O: Kontakty...

        Pokud jsi někoho našel sem s tím.
        Já už jsem rozjel pátrací akce.

        Seznam kontaktů mi utěšeně roste.
        Ale prostě každá adresa dobrá. Je to mravenčí práce.

        Jinak zatím to dám sem, ale asi založím extra vlákno. Chci dát do kupy scénář a natočit jako opravdický dokument a možná s knižní předlohou nebo přílohou.
        Jako vtip mě napadlo distribuovat to na VHSce To už dneska nikdo nezkopíruje .

        Co si o tom myslíte děcka .

        Asi bych se pokusil dopátrat k úplně prvním Amigám v ČR mám pár tipů a vím o lidech co mají doma stále ještě Amigu 1000.
        Takže to je ta návaznost.
        Trošku mi to koliduje s dalšíma projektama a bude to asi i finančně nákladné. Měl by někdo zájem se zapojit?
        Dum spiro spero!
        Amiga 1200 x2, Amiga 600, Amiga 500, PowerMacek G5 (MorphOS), Amiga 2000. IceDrake (68080/192MIPS, 512 MB RAM, RTC)

        Komentovat


          #5
          O: Kontakty...

          Já bych se určitě rád zapojil. Příští rok chci dělat prijimacky na FAMU, dokumenaristiku. Tak by to bylo blízko mému oboru a zároveň Amize
          Amiga 4000T (060, PPC, Mediator) | Amiga 1200T (Apollo 1240) | Amiga 1200T (Apollo 1260, Mediator) | Amiga 1200 (TF1260) a pár dalších A1200 ...

          Komentovat


            #6
            O: Kontakty...

            Kameru, stativ, diktafon mám
            Amiga 4000T (060, PPC, Mediator) | Amiga 1200T (Apollo 1240) | Amiga 1200T (Apollo 1260, Mediator) | Amiga 1200 (TF1260) a pár dalších A1200 ...

            Komentovat


              #7
              O: Kontakty...

              To bych si mohl udělat přijímačky s tebou . Hele jako jo.
              Zatím lovím ty kontakty. Píšu a píšu a píšu... už mám tři lidi.
              Pátrání mám ve dvou větvích.
              Diskmagy a Demoskupiny.

              Zatím je to lehce nesourodé, ale píšu si to .. tak snad v tom nebudu mít bordel
              Dum spiro spero!
              Amiga 1200 x2, Amiga 600, Amiga 500, PowerMacek G5 (MorphOS), Amiga 2000. IceDrake (68080/192MIPS, 512 MB RAM, RTC)

              Komentovat


                #8
                CADA 2? Proč?
                Amiga 1200, Blizzard 1230 / 50MHz, 32MB Fast RAM, CF 8GB, OS 3.2

                Komentovat


                  #9
                  Autorem citovaného textu je Noro Přejít na původní příspěvek
                  ... ahoj všem.
                  Jak jsem tak začal sepisovat svoje paměti, dospěl jsem do stádia kdy jsem musel začít pátrat po zdrojích, to abych byl pokud možno přesný.
                  To mě dovedlo k tomu abych si položil otázku jestli by to celé nemělo nabrat jiný rozměr.

                  A ano mělo by to mít jiný rozměr.
                  Takže sháním kontakty na lidi z Amiga scény a to hlavně z let 94 a méně.
                  Pochopitelně i novější informace se hodím. Poprosím asi do zpráv ať to tu nelitá jen tak.

                  Pokud se mi podaří dát to nějak do kupy asi bych to začal zpracovávat do nějaké knihy nebo něčeho. Možná nějakou jinou formu dokumentu.
                  Ale kniha se vyloženě nabízí hlavně díky tomu, že by se snad mohla sehnat i fotodokumentace a podobné věci.
                  Jak dnes vypadá tahle tvoje iniciativa? Nezní to vůbec blbě a pohled někoho z bývalých scenerů vy to celé mohl posunout někam jinam. Jestli chceš kontakty na lidi co se mi postupem let podařilo najít a kontaktovat, rád ti je interně dám k dispozici. No a jestli chceš nějak pomoc s Cadou, budu taky rád
                  Amiga 1200, Micronik Mini-Tower, PiStorm32 Lite, FastATA 1200 MK-IV, Lyra 2, Indivision AGA MK3, ZIP 250MB, HP LaserJet 1100, interní HD mechanika (EXA), LinkSys EC10T​

                  Komentovat


                    #10
                    Mám kameramana co mí zkušenosti s natáčením a střihem dokumentů. Má techniku, mám kostru scénáře Tzn. vlastně co by se tam mělo objevit a kdo by tam měl být vidět, aby to bylo i poněkud dramatické.
                    Co nemám je čas (moc práce), ale pořád to nějak jede.
                    Pochopitelně kontakty se hodí, problém je hlavně s kontakty před rokem 1989.
                    Dum spiro spero!
                    Amiga 1200 x2, Amiga 600, Amiga 500, PowerMacek G5 (MorphOS), Amiga 2000. IceDrake (68080/192MIPS, 512 MB RAM, RTC)

                    Komentovat

                    Zpracovávám...
                    X