Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Koupím zdroj pro A500

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Koupím Koupím zdroj pro A500

    Ahoj.

    Spíš se zeptám: kolik za něj dám a zda-li ho někdo má.

    Teď mi jeden bouchnul do xichtu a já se nechci "srát" s opravou, nebo číst návod na úpravu PC zdroje.
    I když se tomu stejně asi nevyhnu......zdroje tu mám.

    Našel by se někdo?

    p.s.: omlouvám se za lengvič, ale jsem nasranej. Nandavám do pětikoule TF530 a zradí mě zdroj.

    p.s.2: zdroj nebyl v době zasunutí do sítě zapojen do Amigy.
    AMIGA 500 "rev 6A" + "TF530". "BooBip 2Mb" "2Mb Fast(TF530)" + "1Mb Chip"+1.5Mb Slow.

    #2
    O: Koupím zdroj pro A500

    Hm. Tak ebay. I tak dík všem zůčastněným.
    AMIGA 500 "rev 6A" + "TF530". "BooBip 2Mb" "2Mb Fast(TF530)" + "1Mb Chip"+1.5Mb Slow.

    Komentovat


      #3
      O: Koupím zdroj pro A500

      Nebuď hned nabručenej
      A co tady, https://centuriontech.eu/product/nuovo_amiga/
      Minimig 4MB/ARM ; FPGA Arcade ; Amiga 500 ; Amiga 2000 ; Amiga 1200 ; AOS 4.1 FE -> WinUAE

      Komentovat


        #4
        O: Koupím zdroj pro A500

        Vžij se do mé situace:

        Vyměním Kick 1.3 za 3.1

        Připravenou TF 530.........vše od Oxcoma.

        Vezmu zdroj a fláknu ho do zásuvky.

        Všechno nadšení je v análu.

        Dík za odkaz, ale i když na mě mrká manželka, že ano, tak šedesát éček nedám.

        Uzamknout poprosím.
        AMIGA 500 "rev 6A" + "TF530". "BooBip 2Mb" "2Mb Fast(TF530)" + "1Mb Chip"+1.5Mb Slow.

        Komentovat


          #5
          O: Koupím zdroj pro A500

          Tady je o kapku levnější
          Modern power supply unit PSU for Commodore Amiga system. Efficient and reliable. Up to 55W of combined output power designed to protect your Amiga.
          I love Amiga

          Komentovat


            #6
            O: Koupím zdroj pro A500

            A proč ne tuto náhradu?
            MEAN WELL RT-50B | Napájecí zdroj: spínaný; k vestavbě,modulový; 50W; 5VDC; OUT: 3 - Výrobek je dostupný ve firmě Transfer Multisort Elektronik. Prohlédněte si naši širokou nabídku.


            přesně pasuje do původní krabice
            Amiga

            Komentovat


              #7
              O: Koupím zdroj pro A500

              A co tohle?

              Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

              Komentovat


                #8
                O: Koupím zdroj pro A500

                Ta koncovka mi není povědomá a píšou tam že není skladem.

                EDIT: Tak mají skladem, to je jiný produkt. Dementně navržené stránky.
                Naposledy upravil Lisiak; 02.08.2019, 19:16:03.
                Amiga - PMD 85

                Komentovat


                  #9
                  O: Koupím zdroj pro A500

                  Vyměnit koncovku snad není takový problém, že áno.
                  No abych se přiznal, tak pro mě to problém je.
                  Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

                  Komentovat


                    #10
                    O: Koupím zdroj pro A500

                    Ahoj jižane. Zdroj na prodej nemám, ale než upravíš/opravíš/vyměníš ten tvůj, mohl bych ti zapůjčit jeden svůj.

                    Komentovat


                      #11
                      O: Koupím zdroj pro A500

                      Díky všem za odkazy a tobě Springy za nabídku, ale má to háček.
                      Na desce mám přepájenej konektor na klasickej pětikolík.

                      Nenašla by se nějaká dobrá duše, která by mi objasnila pinout přímo na desce? Nechci něco zmrvit.

                      Děkuji.
                      AMIGA 500 "rev 6A" + "TF530". "BooBip 2Mb" "2Mb Fast(TF530)" + "1Mb Chip"+1.5Mb Slow.

                      Komentovat


                        #12
                        O: Koupím zdroj pro A500

                        Uplne nouzove tu Amigu muzes napajet pres floppy konektor z PC zdroje. Je to vicemene bez prace, jen ti nepujde zvuk a nejsem si jisty, jestli kompozitni video, RGB urcite ano.

                        Od pinoutu napajeni desky jsem zadny obrazek nenasel, ale jestli mas merak, tak je to prace na 2 minuty to zmapovat.

                        Komentovat


                          #13
                          O: Koupím zdroj pro A500

                          Jasně propípám to. A podle obrázku original konektoru to snad nespletu.
                          Chci to udělat přes ten konektor i s -12V, aby šlapalo vše, jak má. Teď jsem si naprázdno zapnul jeden Eurocase
                          a jeden Redstar zdroj a proměřil i všechny potřebný napětí, tak jsem na dobrej cestě.

                          Jen se optám: je jedno kterou 5ti, 12ti a GND větev použiju? Už jsem se ptal v jiným threadu, tak se omlouvám za dvoják.
                          AMIGA 500 "rev 6A" + "TF530". "BooBip 2Mb" "2Mb Fast(TF530)" + "1Mb Chip"+1.5Mb Slow.

                          Komentovat


                            #14
                            Koupím zdroj pro A500

                            Pro kontrolu napajeni pouzij v Amize prave ten floppy konektor, kde mas jistotu kde je zem, +5 i +12.

                            Ruzne PC zdroje ale maji ruzne samostatne napajeci vetve, i kdyz vzhledem ke spotrebe Amigy je to jedno. Nic nespojuj. Na vyber mas napajeni floppy/disku, napajeni CPU, napajeni grafiky a ATX konektor. Ja bych to vzal z ATX.

                            Komentovat


                              #15
                              O: Koupím zdroj pro A500

                              Tákže.....
                              Zdroj je prototypově hotov.
                              Určení větví na neoriginálním pětikolíku nebylo nijak složitý.
                              Má totiž stejný "podloží" jako hranatej originál.
                              Zapínací kolébku si po kabelu vyvedu k Amize, abych jí mohl komfortněji zapínat.
                              Děkuju Dodovi, Springymu, Dedymu, Solarisovi a všem zůčastněným za pomoc.

                              Stále se učím a svatá pravda je......nasranej NIC NEDĚLEJ BLBEČKU.
                              AMIGA 500 "rev 6A" + "TF530". "BooBip 2Mb" "2Mb Fast(TF530)" + "1Mb Chip"+1.5Mb Slow.

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X