Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Disk pro real Amigu

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Disk pro real Amigu

    Ahoj lidi,

    dávám si do kupy CF kartu pro mou amigu a mám problém. Nakonfiguruju uae, nastavím si CFko a vytvořím sdílenej adresář.
    Do něj nakopíruju pfs3aio.lha a po startu workbenche ten soubor není v tomto adresáři vidět.
    Dělám něco špatně?
    AMIGA 500 "rev 6A" + "TF530". "BooBip 2Mb" "2Mb Fast(TF530)" + "1Mb Chip"+1.5Mb Slow.

    #2
    O: Disk pro real Amigu

    Zeby prave tlacitko - menu - show all files?

    Komentovat


      #3
      O: Disk pro real Amigu

      Díky pomohlo, takže ho tam mám, ale.....
      Koukni na fota. po zadání cesty pcfs3_aio-handler a zadání DosType se mi zobrazí ...... viz foto
      Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: pfs3.PNG
Počet zobrazení: 1
Velikost: 22,6 KB
ID: 110611Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: pfs3error.PNG
Počet zobrazení: 1
Velikost: 22,9 KB
ID: 110612

      Už jsem zoufalej
      AMIGA 500 "rev 6A" + "TF530". "BooBip 2Mb" "2Mb Fast(TF530)" + "1Mb Chip"+1.5Mb Slow.

      Komentovat


        #4
        O: Disk pro real Amigu

        1. Ma zdielany adresar nazov PC?
        2. Mas v nom ten .lha subor alebo jeho rozbaleny obsah? Pokial samotne lha, tak sa nacitat nema ako, musis ten subor rozbalit priamo do zdielaneho adresara tak, aby sa v nom nachadzal pfs3_aio-handler.
        Naposledy upravil Wolfus; 07.08.2019, 10:19:17.
        ???

        Komentovat


          #5
          O: Disk pro real Amigu

          Máš ten sdílený adresář "PC" nastavený jako disk? PC: není adresář, ale root disku. Adresář by byl PC/

          Pomohlo by foto plochy workbenche s otevřeným oknem PC a jeho viditelným obsahem.
          Naposledy upravil Predseda; 07.08.2019, 10:24:16.
          "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

          Komentovat


            #6
            O: Disk pro real Amigu

            Bože, já jsem dement. Já to jel podle DaMi-ho návodu a pořád jsem věřil, že je -handler nějakej atribut.
            Díky klucí.
            AMIGA 500 "rev 6A" + "TF530". "BooBip 2Mb" "2Mb Fast(TF530)" + "1Mb Chip"+1.5Mb Slow.

            Komentovat


              #7
              O: Disk pro real Amigu

              Už to frčí. Díky koxi, předsedo a wolfusi.
              Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: do.PNG
Počet zobrazení: 1
Velikost: 654,2 KB
ID: 110613
              AMIGA 500 "rev 6A" + "TF530". "BooBip 2Mb" "2Mb Fast(TF530)" + "1Mb Chip"+1.5Mb Slow.

              Komentovat


                #8
                O: Disk pro real Amigu

                Zdar, ja skusam tiez cez emulator nahodit WB na CF kartu. Citacku pouzivam tuto https://www.alza.sk/axagon-cre-x1-mini-d271750.htm na CF pod win ide zapisovat aj citat. Podla navodu https://www.amigaportal.cz/node/158102 ide vsetko hladko, dokonca nemam ani problem s pfs3 ale aj napriek tomu, ze vsetko ponastavujem dobre tak pri poslednom restarte mi nenabehnu DH0 a DH1 takze sa dalej nedostanem a nie je co formatovat... Co robim zle?
                Naposledy upravil octavius; 20.08.2019, 19:56:19.
                Amiga 1200, ACA1231@42Mhz, HD-CF8GB SanDisk, BenQ 912

                Komentovat


                  #9
                  O: Disk pro real Amigu

                  Nevím, může to být víc věcí, já bych doporučil připravit startovací disketu s podporou PCMCIA, na cfku nahrát PFS a disk připravit v Amize.
                  Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
                  -----------------------------------------------
                  Líbí se mi Retropolis

                  Komentovat


                    #10
                    O: Disk pro real Amigu

                    Dik DaMi za napovedu Vcera som si vyrobil uspesne tu bootovaciu disketu. S tym nebol problem. Vlozil som CFku do redukcie zasunul a nic sa v amige neobjavilo. Z diskety ide krasne nabootovat vsetko bez problemu ale amca nevidi PC0. Ak kliknem v Devs na PC0 pise ze uz bolo spustene... Robim nieco spatne?
                    Amiga 1200, ACA1231@42Mhz, HD-CF8GB SanDisk, BenQ 912

                    Komentovat


                      #11
                      O: Disk pro real Amigu

                      Máš CF kartu zformátovanou na PC pod FAT32?
                      I love Amiga

                      Komentovat


                        #12
                        O: Disk pro real Amigu

                        Jasnacka Dokonca aj pod FAT som skusal a pod FAT32 bola naposledy. Mam v amige 3,5 HDD este pradavno, ktory som si tam sam daval ak nabootujem s tej diskety vsade sa da dostat. BTW ak by som chcel pouzivat CF PCMCIA (za predpokladu ze sa rozchodi) aj pri HDD co vsetko a kam mam nakopirovat? Dakujem za trpezlivost.
                        PCMCIA citacku mam tuto : https://www.aliexpress.com/item/3298...91274c4dDtxy6p na citacke co prisla je napisane SanDisk
                        a CF: https://www.aliexpress.com/item/3294...91274c4dDtxy6p 4 GB.
                        Amiga 1200, ACA1231@42Mhz, HD-CF8GB SanDisk, BenQ 912

                        Komentovat


                          #13
                          O: Disk pro real Amigu

                          Tak tu čtečku jsem měl v rukách a určitě funguje. Přidám ji do seznamu odzkoušených. U té CF netuším. Jestli to dobře chápu, vzal jsi z článku od Damiho hotovou adf s podporou CF, převedl na real disketu a z ní nabootoval?
                          I love Amiga

                          Komentovat


                            #14
                            O: Disk pro real Amigu

                            Co je tohle za značku? Sandisk neměli?
                            Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

                            Komentovat


                              #15
                              O: Disk pro real Amigu

                              Solaris - jo normalne som si na 720kB diskete preniesol file od DaMiho tam urobil s ADFka disketu a nabootoval. Ked zasuniem PCMCIA tak sa nic nedeje

                              Dedy - Sandisk na aliexpresse sice maju ale kludne to moze byt rovnaka CFka len nalepka sandisk. Cim je tak zvlastny sandisk ze ine nechodia ? hmhm

                              Tu dokonca typek https://www.ebay.com/itm/Amiga-1200-...MAAOSwpcxbQOav predava taku istu len 16GB ako CF HD.
                              Naposledy upravil octavius; 22.08.2019, 11:22:10.
                              Amiga 1200, ACA1231@42Mhz, HD-CF8GB SanDisk, BenQ 912

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X