Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Dune II

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Dune II

    Hlupa otazka. ale:

    Da sa urobit viacnasobny vyber vozidiel a vojakov? Alebo musim kazdeho po jednom vyberat? Tj. ak chcem poslat viac ludi/vozidiel niekam.
    Amiga 1260/060/60MHz, OS3.9, 64MB RAM, 3.2GB IDE HDD, 2x SCSI Plextor CD-R, CD-RW
    Amiga 1230/030/50Mhz, OS3.0, 8MB RAM, 1GB CF, Amiga 500, Amiga 600, Amiga 2000, C64 a zatial nic viac...

    #2
    Nedá. Dune II je první RTS, tyhle vymoženosti měl snad až Warcraft.
    "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

    Komentovat


      #3
      Hm skoda ;(

      Lebo v PC verzii to myslim, slo, tak som si myslel, ze robim nieco zle...
      Amiga 1260/060/60MHz, OS3.9, 64MB RAM, 3.2GB IDE HDD, 2x SCSI Plextor CD-R, CD-RW
      Amiga 1230/030/50Mhz, OS3.0, 8MB RAM, 1GB CF, Amiga 500, Amiga 600, Amiga 2000, C64 a zatial nic viac...

      Komentovat


        #4
        Ne, ani v PC verzi to nešlo.

        Pěkně klik: "Yes, sir!"
        Klik: "Acknowledged."
        Klik: "Yes, sir!"
        Klik: "Acknowledged."
        Klik: "Yes, sir!"
        Klik: "Acknowledged."

        "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

        Komentovat


          #5
          Dik
          Amiga 1260/060/60MHz, OS3.9, 64MB RAM, 3.2GB IDE HDD, 2x SCSI Plextor CD-R, CD-RW
          Amiga 1230/030/50Mhz, OS3.0, 8MB RAM, 1GB CF, Amiga 500, Amiga 600, Amiga 2000, C64 a zatial nic viac...

          Komentovat


            #6
            Ale i tak je to i dnes stále hratelná hra. Nedávno jsem jí zase hrál (a dohrál) za Harkonneny. Sice se používá jenom levé tlačítko a pro dnešní rozmazlené hráče, kteří jsou zvyklí na hromadné označování, dělení do skupin armád a já nevím co všechno, to může vypadat naprosto odpudivě, ale když se do toho ponoříte, zjistíte že je to stále přitažlivá hra. Odvíjí se v klidném tempu, nejsou tu žádné "rushe" na základnu a všecho se dá v pohodě stíhat. Kromě toho, dnes, po skoro 14 letech, vypadá až roztomile. Opět jsem si to i po těch letech vychutnal. Je ovšem dobrý to hrát na Amize s trochu rozšířenou pamětí, protože jinak se při nárůstu počtu jednotek po chvíli vypne hudba, aby se ušetřila paměť.
            "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

            Komentovat


              #7
              Ako som pisal inde je to jedina hra co mi sla, tak som ju zacal hrat
              Amiga 1260/060/60MHz, OS3.9, 64MB RAM, 3.2GB IDE HDD, 2x SCSI Plextor CD-R, CD-RW
              Amiga 1230/030/50Mhz, OS3.0, 8MB RAM, 1GB CF, Amiga 500, Amiga 600, Amiga 2000, C64 a zatial nic viac...

              Komentovat


                #8
                DUNE II

                To hromadne oznacovanie jednotiek nefunguje, ale tym ta hra dostava uplne inu hratelnost. Nie typu vytvor 150 tisic jednotiek a huraaa na nego!
                Ale s klavesnicou (prikazy A-attack atd.) to bezproblemov slo. Ja som hru dohral za vsetky strany. Podla mna boli najslabsi Ordosovia (su to ty zeleny). Inak este existuje aj level selector, kde si mozete vybrat ktorykolvek level. Pri kampani samozrejme nikdy nejde vybrat vsetky leveli. To len taka zaujimavost.
                A1260 34MB Ram SCSI; A600 Furia EC020; A500; A500+; CDTV; A3000;

                Komentovat


                  #9
                  Fu, o tych klavesoch som nevedel Dik
                  Amiga 1260/060/60MHz, OS3.9, 64MB RAM, 3.2GB IDE HDD, 2x SCSI Plextor CD-R, CD-RW
                  Amiga 1230/030/50Mhz, OS3.0, 8MB RAM, 1GB CF, Amiga 500, Amiga 600, Amiga 2000, C64 a zatial nic viac...

                  Komentovat


                    #10
                    jak nevedel, nemas manual cece?
                    Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

                    Komentovat


                      #11
                      ops: hrozne sa hambim ops:
                      Amiga 1260/060/60MHz, OS3.9, 64MB RAM, 3.2GB IDE HDD, 2x SCSI Plextor CD-R, CD-RW
                      Amiga 1230/030/50Mhz, OS3.0, 8MB RAM, 1GB CF, Amiga 500, Amiga 600, Amiga 2000, C64 a zatial nic viac...

                      Komentovat


                        #12
                        hele Pixie, pokud to náhodou nebudeš vědět, poradím ti jeden dobrý fígl, pokud je nepřátelská budova poškozena natolik, že ukazatel je červený, lze ji obsadit tvými vojáky
                        Sběratel Amiga pecek. WHDLoad and MUI registered user. Advanced bastler.

                        Komentovat


                          #13
                          jojo to je figl k nezaplaceni. mnohdy totiz nepratele opravuji a opravuji a budova ne a ne spadnout, no tak vemes spiona a je to tvoje :P
                          Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

                          Komentovat


                            #14
                            A možná to někdo neví, ale tenhle fígl se dá použít i na červa. Je to ale strašně těžký. Fíglů je v Duně II hrozně moc - zvlášť trik s obehnáním opravny zdí považuju za geniální, stejně jako ničení vlastních harvesterů kvůli penězům, nebo smlouvání ve starportu. Prostě skvělá hra.
                            "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

                            Komentovat


                              #15
                              hele ten trik s obehnáním opravny zdí mi přibliž, pokud bude dobrej, tak to znovu rozjedu..
                              normálně mám ve svý Amči save pozici v Duně ještě z 98 a nesmáznu ji jsem prostě sentimentální
                              taky mám uloženou koncovou save pozici v ambermoonu těsně před závěrečným outrem, taky krásná věc, čeče že bych založil novou sbírku unikátních save pozicí?
                              jo a ještě mě napadlo, že za Ordose se hrálo skvělě, hlavně pěkně obarvit heavy tank nepřítele a poslat ho k jejich základně s aktivním tlačítkem attack, i když se pak odbarvil útok akceptoval a na něj nikdo neútočil, za chvíli to měla základna spočítaný a s ní i celej rod
                              Sběratel Amiga pecek. WHDLoad and MUI registered user. Advanced bastler.

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X