Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Turbokartu do A1200 ktoru?

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #76
    O: Turbokartu do A1200 ktoru?

    Ta zluta obrazovka, to neni dobre.

    1) Zakladni otazka, mas ReCap?

    2) Karty ACA obcas nefunguji s nahodnou deskou, to je znamy fakt a je potreb udelat Timig Fix. Optimalni by bylo to zkusit v jine Amize, ale chapu, ze asi dalsi nemas, ale zda se mi to skoro nutne.

    Komentovat


      #77
      O: Turbokartu do A1200 ktoru?

      RECAP jasna vec Bez ACA to mzemem as 100x restrarnut a bez jedineho problemu. Robi to len s ACA. Reviziu mam 1D4. Mam taky pocit, ze ta karta je tak rychla ze ako keby sa amiga nestacila inicializovat ale mozem sa mylit. Bootovanie je otazkou par sekund ked povedzme zapnem amcu zdrojom tak ziadna zlta obrazovka nevyskoci a nabootovane mam snad za 5sek. Ten Timing Fix treba aj pre 1D4 dosku?
      Amiga 1200, ACA1231@42Mhz, HD-CF8GB SanDisk, BenQ 912

      Komentovat


        #78
        O: Turbokartu do A1200 ktoru?

        Ja presne nevim, pro jake desky je to nutne, nebo jestli to je zavisle na revizi, spis je to takove polo-nahodne Ja mam tech A1200 vic a v jedne (zkousel jsem 4) mi moje ACA1232 nejde vubec a ani jsem o nerozchodil. Nakonec jsem ale zjistil, ze jsem ten timingfix delal spatne, ale uz se mi k tomu nechce vracet.

        Teoreticky jsem na nejake polovicni ceste k problemu a muze to pak souviset i s tema hodinama. To jen hadam, ale pokud ti to nekdo jiny vyzkousi ve svoji A1200, asi to bude nejjednodussi.

        Komentovat


          #79
          O: Turbokartu do A1200 ktoru?

          No vidis, to ma nenapadlo, ze by to mohlo mat spojitost i s tymi hodinami!! Ako ten zlty screen ma az tak nehneva pokial sa nic nezhorsi alebo to nebude horsie. Keby som v okoli niekoho nasiel rad by som to testol.
          Amiga 1200, ACA1231@42Mhz, HD-CF8GB SanDisk, BenQ 912

          Komentovat


            #80
            O: Turbokartu do A1200 ktoru?

            Skusil som najst na cipe nejake napajanie. Na 13 alebo 14 vyvode z cipu je pri vlozenej baterii nejakych 2,74V. Nikde inde na ziadnej nozicke som uz ziadne napatie nenameral. Divim sa, ze tam nie je 3V.
            Amiga 1200, ACA1231@42Mhz, HD-CF8GB SanDisk, BenQ 912

            Komentovat


              #81
              O: Turbokartu do A1200 ktoru?

              Před nedobíjecí baterií je většinou schottkyho diada, na které je úbytek napětí.
              I love Amiga

              Komentovat


                #82
                O: Turbokartu do A1200 ktoru?

                Tak to by znamenalo a vysvetlovalo ten pokles U. Takze napatie sa zda ze do IO leze ale neudrzi
                Amiga 1200, ACA1231@42Mhz, HD-CF8GB SanDisk, BenQ 912

                Komentovat


                  #83
                  O: Turbokartu do A1200 ktoru?

                  Dej tu kartu nekomu do jine Amigy, jestli to dela i jinde, pokud ano, tak to nefunguje. Me prijde, ze timhle merenim se niceho moc nedoberes.

                  Komentovat


                    #84
                    O: Turbokartu do A1200 ktoru?

                    Jojo to urobim, ked niekoho najdem ale aj tak ked to nepojde ani v inej tak to asi neopravim
                    Amiga 1200, ACA1231@42Mhz, HD-CF8GB SanDisk, BenQ 912

                    Komentovat


                      #85
                      O: Turbokartu do A1200 ktoru?

                      Predbihas udalosti, pokud to jinde pujde, tak tobe pomuze treba Timing Fix, pokud to nepujde ani jinde, chtej po prodejci slevu a budto to bez hodin prezijes, nebo si koupis nove. Taky to nemusi byt hodinama, ale necim na karte.... to jsou snad uplne vsechny predstavitelne moznosti.

                      Komentovat


                        #86
                        O: Turbokartu do A1200 ktoru?

                        To máš pravdu a su to logické postupy.
                        Amiga 1200, ACA1231@42Mhz, HD-CF8GB SanDisk, BenQ 912

                        Komentovat


                          #87
                          O: Turbokartu do A1200 ktoru?

                          Autorem citovaného textu je octavius Přejít na původní příspěvek
                          RECAP jasna vec Bez ACA to mzemem as 100x restrarnut a bez jedineho problemu. Robi to len s ACA. Reviziu mam 1D4. Mam taky pocit, ze ta karta je tak rychla ze ako keby sa amiga nestacila inicializovat ale mozem sa mylit. Bootovanie je otazkou par sekund ked povedzme zapnem amcu zdrojom tak ziadna zlta obrazovka nevyskoci a nabootovane mam snad za 5sek. Ten Timing Fix treba aj pre 1D4 dosku?
                          Timing fix je pre aca s revíziou 2B.
                          Powerbook G4 A1138, MOS 3.18, MACOSX Tiger + LubuntuPPC 16.04
                          Mkr. Tower Inf. II, Amiga 1200, BPPC603e+/210MHz/060/50MHz, 256MB Ram, BVision, SCSI 2.5" 80GB, AOS3.2,MOS,AOS4.1FE
                          E/Box Tower, Amiga 1200, Blizzard 1260/50MHz, 128MB Ram, Mediator 1200TX, Voodoo 3 2000, SB128, Fast ETH, CF 8GB, AOS3.9
                          Amiga 600, X601, Furia EC020, SMC PCMCIA WiFi Network Card
                          AmigaCD32 + TF330 64MB RAM, Paravision_SX1, 8MB Ram


                          registered on https://amigamap.com/amiga-slovak_republic.html

                          Komentovat


                            #88
                            O: Turbokartu do A1200 ktoru?

                            Ja myslim ze Timig Fix je pro kazdou A1200, se kterou nejaka ACA123x nefunguje.

                            Komentovat


                              #89
                              O: Turbokartu do A1200 ktoru?

                              Asi jak kterou. Mně Aca funguje stejně dobře na timing-fixovanou deskou 1D4 i na 1D1 a 2B bez timing-fixu. Jak psal Doda, je to prostě náhodné.

                              Komentovat


                                #90
                                O: Turbokartu do A1200 ktoru?

                                Ja jsem si nedavno recapoval vsechny svoje A1200 a v jedne mi ACA nejede a ani jsem to nerozchodil. Trochu me mrzelo, ze to byla moje oblibena Amiga.

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X