Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Micronik Tower + (nefunkcni) Zorro II sloty

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Prodám Micronik Tower + (nefunkcni) Zorro II sloty

    Kdysi jsem se nadchnul pro tower, ale uplne me to opustilo. Koupil jsem ruzne veci a dohromady na to nikdy nesahnul. Mel jsem dokonce dva, ale ten druhy (lepsi) uz jsem prodal. Prodavam zbytky, je to docela vetes.

    # Micronik Tower zvany "plastak"
    - zdroj je ATX, moc tam nepasuje, ma tam byt AT
    - na predni strane nekdo vymenil zapinaci tlacitko za jine od AT zdroje (kulate za to hranate)
    - nahore je vypizlana dira pro turbinu, ktera se tam spolecne se sloty uz nevejde
    - mozna budou nejake drobnosti chybet, ale je to jinak ramcove asi kompletni

    # Micronik Zorro II sloty, http://amiga.resource.cx/search.pl?id=micronik1200z2
    - Asi nefunkcni, koupil jsem je (docela urcite, netestoval jsem je) funkcni a prodal pozdeji s tim druhym towerem Scinerovi, ale nejelo mu to, tezko rict co se jim stalo. Zkusit to zprovoznit je tak na den (hlavne jejich napajeni), neni to zadna sranda a nebudu se tim zabyvat.

    Cena 500,- za vsechno dohromady a rozhodne nechci slyset ze neco nefuguje nebo chybi, je to proste odpad. Jak prodavam neco vetsiho, tak pak nekdo brbla.
    Přiložené soubory

    #2
    O: Micronik Tower + (nefunkcni) Zorro II sloty

    Já mám zajem. Pokud budeš na oldcompu tak si to můžeme předat.
    Minimig 4MB/ARM ; FPGA Arcade ; Amiga 500 ; Amiga 2000 ; Amiga 1200 ; AOS 4.1 FE -> WinUAE

    Komentovat


      #3
      O: Micronik Tower + (nefunkcni) Zorro II sloty

      To by slo.

      Komentovat


        #4
        O: Micronik Tower + (nefunkcni) Zorro II sloty

        Někde ještě mám schéma napájení těch Zorro slotů. Myslim že je i tady na foru, ale ted to nemůžu najít.
        Edit: https://www.amigaportal.cz/node/1679?p=37019#post37019
        Naposledy upravil DaMi; 20.02.2023, 11:31:13.
        Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

        Komentovat


          #5
          O: Micronik Tower + (nefunkcni) Zorro II sloty

          Doda jestli si to jestě neposílal, vem to na Bytefest já se tam v sobotu stavím...
          Minimig 4MB/ARM ; FPGA Arcade ; Amiga 500 ; Amiga 2000 ; Amiga 1200 ; AOS 4.1 FE -> WinUAE

          Komentovat


            #6
            O: Micronik Tower + (nefunkcni) Zorro II sloty

            Autorem citovaného textu je bigmac Přejít na původní příspěvek
            Já mám zajem. Pokud budeš na oldcompu tak si to můžeme předat.
            Pokud bys náhodou neměl zájem o samotnou bednu, tak bych ji za 500,- bral. Mě tu moji poničili sourozenci. Tak bych ji ocenil
            Amiga 1200 Infinitiv tower, TF1260@50MHz, OS 3.1.4, PPaint7.3, RoadShow
            Projects: The Lost Forest, still in progress

            Komentovat

            Zpracovávám...
            X