Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Furia EC020 R2 - 40 MHz

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #16
    O: Furia EC020 R2 - 40 MHz

    Autorem citovaného textu je oxcom Přejít na původní příspěvek
    Díky za upozornenie. To ja som si všimol, že si na tomto fóre napísal prvú vetu s diakritikou. Čože taká zmena? Dúfam, že ti to ostane. [emoji106]
    Neviem. Od nejakej doby som začal všetko písať s diakritikou.

    Komentovat


      #17
      O: Furia EC020 R2 - 40 MHz

      toto je riesenie, vymena za aktivne chladenie od Lothareka
      Přiložené soubory
      Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
      Furiatune homepage

      Komentovat


        #18
        O: Furia EC020 R2 - 40 MHz

        A je to bezpečné? Chci si teď Furii od Lotharka koupit a mám trochu strach z toho varování, které tam Lotharek píše.
        Amigu mám letos recapovanou a mám kvalitní zdroj, ale stejně mě ta šílená frekvence na 68020 děsí.
        A500,2xA500+(020),A600,CDTV,CD32,4xA1200(030),A400 0(040),komplet ATARI 8/16/32/64-bit,Didaktik192,Maťo,SharpMZ800,4xC64,C128

        Komentovat


          #19
          O: Furia EC020 R2 - 40 MHz

          kdo se bojí nesmí do lesa já bych si ji koupil do druhé A600, ale teď to nejde...
          pařba a flink chtěj celýho člověka...

          Komentovat


            #20
            O: Furia EC020 R2 - 40 MHz

            A kde si ten větrák na Lotharekově kartě vlastně sosá těch x voltů? Z floppy konektoru?
            Aha, už to vidím... On má na kartě vyvedeny nějaké piny. Dá se něco podobného udělat i na tvojí kartě?
            Naposledy upravil springy; 01.10.2019, 12:46:39.

            Komentovat


              #21
              O: Furia EC020 R2 - 40 MHz

              Doporucil som s FDDcky, pretoze je to najbezpecnejsie
              Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
              Furiatune homepage

              Komentovat


                #22
                O: Furia EC020 R2 - 40 MHz

                Tak som sa konečne pustil do výmeny chladiča pre CPU a tu je výsledok (viď fotky). Teleso chladiča presne sadlo na miesto pôvodného. Napájanie som použil ako doporučoval Boboo z FDD. Karta ide stabilne. Je vidieť, že toho "chládku" jej len prospieva . Teraz je Amiga hlučná, ale to je jednoducho daň za rýchlosť.
                Přiložené soubory

                Komentovat


                  #23
                  O: Furia EC020 R2 - 40 MHz

                  Já to mohu jen potvrdit. S aktivním chlazením mi Amiga celkově příjde stabilnější než s 33MHz Furií bez aktivního. Ale možná jsem jen vnitřně spokojenější, že se to tam chladí. jinak já ten původní uřvaný větráček vyměnil za relativně tichý z CZC, takže mi hluk neobtěžuje. Díky Boboovi za tip a IdeFixovi za výrobu upraveného FDD kabelu.

                  Komentovat


                    #24
                    O: Furia EC020 R2 - 40 MHz

                    Tak tu stabilitu mohu také potvrdit, mám od Springyho,díky, chladič s větráčkem a ještě se mi amča nesekla. Předtím pbčas vytuhla i při kopírování více souborů najednou, te%d ne. A ještě musím vyměnit ten větráček, protože ten původní Springyho je slyšet docela dost.
                    Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

                    Komentovat

                    Zpracovávám...
                    X