Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Čeština pro 3.1.4

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #16
    O: Čeština pro 3.1.4

    Autorem citovaného textu je Sciner Přejít na původní příspěvek
    Bohužel Prober do toho nepůjde ač by pravděpodobně chtěl
    Tak jsem Proberovi napsal taky a on mi přeposlal to co psal asi i tobě


    Zdravím, jste už druhý člověk, který mi ohledně tohoto píše. Uvolnění zdrojových
    .cd souborů Hyperion zvažuje, bohužel tam není nikdo kdo by to tam dal dohromady. Jinak
    přeposílám co jsem psal minule, nic se nezměnilo:

    "ano, jsem členem translator týmu ale jen pro AmigaOS 4.x a výše a to nejspíš taky
    už jen dočasně. Pro překlad nižší verze Hyperion požaduje podepsání samostatného
    NDA dokumentu a podílení se na betatestu AmigaOS 3.2. Což je ale asi to nejmenší.

    Problém je, že už kdysi dávno, ještě za časů původní ATO organizace, byla vybrána za
    standard norma E2. A ta není u českých Amigistů moc oblíbená a nenaučili se jí moc
    používat ani u verze 3.1 až 3.9. Navíc jsou zapotřebí lokalizované fonty a další věci a
    to se Hyperionu dost špatně vysvětluje.

    Neoficiálně čeština na verzi 3.1.4 samozřejmě už existuje, ale je k dispozici pouze
    uzavřené skupině lidí na portálu, který po mně převzal už někdo jiný. Oficiální
    cestou se do toho pouštět nebudu, protože s velkou částí komunity se nemám jak
    bavit a bez zpětné vazby to nejde. Pokud se toho rozhodne oficiálně ujmout znovu
    Víťa, bude to jedině fajn, je to profík. Těch úprav v nové verzi není opravdu moc."
    Amiga 1200, Blizzard 1230 / 50MHz, 32MB Fast RAM, CF 8GB, OS 3.2

    Komentovat


      #17
      O: Čeština pro 3.1.4

      Jo jo je to tak, jen by mě zajímalo kdo je ta uzavřená skupina? ☺☺☺ s tou neoficiální češtinou - přiznejte se😈😈😈
      Naposledy upravil Sciner; 18.10.2019, 10:24:05.
      Amiga

      Komentovat


        #18
        O: Čeština pro 3.1.4

        A není lepší se zaptat přímo jeho? Pochybuju že tu CZ vůbec má. Přece kdysi tu češtinu vydávalo i několik firem, takže se k těm zdrojům nějak muselo dát dostat.
        Amiga 1200, Blizzard 1230 / 50MHz, 32MB Fast RAM, CF 8GB, OS 3.2

        Komentovat


          #19
          O: Čeština pro 3.1.4

          Autorem citovaného textu je Prisko Přejít na původní příspěvek
          A není lepší se zaptat přímo jeho? Pochybuju že tu CZ vůbec má. Přece kdysi tu češtinu vydávalo i několik firem, takže se k těm zdrojům nějak muselo dát dostat.
          Navrhuji nechat už to ležet a nezvedat.
          Pokud byl někdo ochoten do toho jít zřejmě již není na tomto webu.
          Amiga.
          Amiga

          Komentovat


            #20
            O: Čeština pro 3.1.4

            Autorem citovaného textu je Prisko Přejít na původní příspěvek
            A není lepší se zaptat přímo jeho? Pochybuju že tu CZ vůbec má. Přece kdysi tu češtinu vydávalo i několik firem, takže se k těm zdrojům nějak muselo dát dostat.
            A můžu mít vtíravý dotaz odkud ses vyloupl? Vše jen v dobrém, napiš sem krátkou story ty a Amča - začátek.
            Amiga

            Komentovat


              #21
              O: Čeština pro 3.1.4

              Autorem citovaného textu je Prisko Přejít na původní příspěvek
              A není lepší se zaptat přímo jeho? Pochybuju že tu CZ vůbec má. Přece kdysi tu češtinu vydávalo i několik firem, takže se k těm zdrojům nějak muselo dát dostat.
              Tak co kdyby ses pokusil zapojit když Tě to tak bere. Jinak si říkám se Scinerem odkud ses vyloupl?
              Naposledy upravil Dedy; 20.10.2019, 07:46:58.
              Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

              Komentovat


                #22
                O: Čeština pro 3.1.4

                Už mám rozepsaný představovací text
                Amiga 1200, Blizzard 1230 / 50MHz, 32MB Fast RAM, CF 8GB, OS 3.2

                Komentovat


                  #23
                  O: Čeština pro 3.1.4

                  A stále kde nic, tu nic, tak se už představ tajnůstkáři
                  Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

                  Komentovat


                    #24
                    O: Čeština pro 3.1.4

                    Autorem citovaného textu je Dedy Přejít na původní příspěvek
                    A stále kde nic, tu nic, tak se už představ tajnůstkáři
                    Asi se nebude představovat protože se již poroučel:
                    Autorem citovaného textu je Prisko
                    Pánové, nestačím se divit. Vy tady necháte urážet člověka, který toho pro Amigu udělal v průběhu minulých let šíleně moc. Necháte jej urážet několika vyvolenými, kteří toho pro Amigu neudělali nikdy nic a když na to upozorním, sesypete se na mně. Já mezitím přečet pár článků jak jste se tady stali administrátory a trochu to dává smysl. Vy jste vážně divná, uzavřená sekta. Nebudu dále obtěžovat.
                    Naposledy upravil Sciner; 08.02.2020, 20:59:24.
                    Amiga

                    Komentovat


                      #25
                      Čeština pro 3.1.4 je už hotová, jen její uvedení nehrozí, protože Hyperion nechce distribuovat české fonty.
                      Amiga 1200, Blizzard 1230 / 50MHz, 32MB Fast RAM, CF 8GB, OS 3.2

                      Komentovat


                        #26
                        Je k tomu víc podrobností? Proč nechce Hyperion distribuovat české fonty? Nevejdou se na disketu ? Kdo to přeložil? Bude to k uvolnění neoficiálně? Je možné někomu poděkovat nebo někoho podpořit?
                        Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
                        -----------------------------------------------
                        Líbí se mi Retropolis

                        Komentovat


                          #27
                          Nakonec to udělal Prober, jde to neoficiálně stáhnout u něj (stejně jako čeština pro OS4.1 FE U1). Je to nakonec k dispozici v KOI8 i E2 a zatím se nějak nedohodl s Hyperionem, prý něco ohledně fontů a pár drobností. Hyperion překlad oficiálně má, co s ním udělá je už na něm.
                          Amiga 1200, Blizzard 1230 / 50MHz, 32MB Fast RAM, CF 8GB, OS 3.2

                          Komentovat


                            #28
                            neoficiálně stáhnout u něj? je jako kde? link prosím - díky

                            Komentovat


                              #29
                              Safra, škoda, že jsem tu nepřišel dřív. S překlady nějakou zkušenost mám (Morrowind, Skyrim, BG3 no a jasně Frontier, že ). Nemám problém se do toho pustit. Amiga v dnešní době zásadně hezky Česky...
                              Sběratel Amiga pecek. WHDLoad and MUI registered user. Advanced bastler.

                              Komentovat


                                #30
                                Překlady tady dělal hlavně Víťa Šindlář a pak (ofiko pro 3.1.4 a 3.2) to dělal Prober, který na to nedávno hodil bobek asi úplně. 3.2 kompletně v CZ asi nikde není.
                                Amiga 1200, Blizzard 1230 / 50MHz, 32MB Fast RAM, CF 8GB, OS 3.2

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X