Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Čeština pro 3.1.4

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Čeština pro 3.1.4

    Nemáte někdo novou verzi lokalizace pro 3.1.4 nebo nevíte kde jí stáhnout? Všechny verze lokalizací co jsem zatím zkoušel mají nekompletní překlad a někde je angličtina, někde čeština. Třeba v preferencích ale i při mazání souborů atd. Je to škoda.
    Amiga 1200, Blizzard 1230 / 50MHz, 32MB Fast RAM, CF 8GB, OS 3.2

    #2
    O: Čeština pro 3.1.4

    Otázkou je, zda vůbec požádali ATO (doufám že to tak je) o lokalizace.
    Minimig 4MB/ARM ; FPGA Arcade ; Amiga 500 ; Amiga 2000 ; Amiga 1200 ; AOS 4.1 FE -> WinUAE

    Komentovat


      #3
      O: Čeština pro 3.1.4

      ATO už neexistuje, ne?
      Amiga 1200, Blizzard 1230 / 50MHz, 32MB Fast RAM, CF 8GB, OS 3.2

      Komentovat


        #4
        O: Čeština pro 3.1.4

        Ale nikdo je oficialně nezrušil, nebo snad ano? Ta čestina pro 3.1.4 mě mrzí, protože zrovna amigu si rád užívám v čestině...
        Minimig 4MB/ARM ; FPGA Arcade ; Amiga 500 ; Amiga 2000 ; Amiga 1200 ; AOS 4.1 FE -> WinUAE

        Komentovat


          #5
          O: Čeština pro 3.1.4

          A ví vůbec Víťa Šindlář že je nikdo oficiálně nezrušil? Protože mu potom ten překlad nějak moc dlouho trvá
          Amiga 1200, Blizzard 1230 / 50MHz, 32MB Fast RAM, CF 8GB, OS 3.2

          Komentovat


            #6
            O: Čeština pro 3.1.4

            Autorem citovaného textu je Prisko Přejít na původní příspěvek
            A ví vůbec Víťa Šindlář že je nikdo oficiálně nezrušil? Protože mu potom ten překlad nějak moc dlouho trvá
            tohle je i jako vtip blby...

            Komentovat


              #7
              O: Čeština pro 3.1.4

              Exie a jeho PMS. Ber to více s klidem
              Amiga 1200, Blizzard 1230 / 50MHz, 32MB Fast RAM, CF 8GB, OS 3.2

              Komentovat


                #8
                O: Čeština pro 3.1.4

                Ale zase je třeba ocenit, že jsi mi do jména nenapsal "e"

                O překlady se naposledy staral Prober. Napiš mu a zeptej se.
                AmigaOS // AROS

                Komentovat


                  #9
                  O: Čeština pro 3.1.4

                  Jak by bylo náročné to přeložit? Kolik lidí překládalo třeba 3.1 a za jak dlouho? A kolik je to textu?
                  Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
                  -----------------------------------------------
                  Líbí se mi Retropolis

                  Komentovat


                    #10
                    O: Čeština pro 3.1.4

                    Autorem citovaného textu je DaMi Přejít na původní příspěvek
                    Jak by bylo náročné to přeložit? Kolik lidí překládalo třeba 3.1 a za jak dlouho? A kolik je to textu?
                    Přijde na to, podle mého se jedná nejvíce o ovládací panely. Ale chtělo by to projít celý systém a zjistit, kde se co objevilo či změnilo. Takže netřeba překládat celý systém.
                    Otazkou je zda poskytnou aktuální .cd soubory...
                    Pokud ne, tak zkusit utilitu ctlg2ct a vygenerovat .ct soubor z .catalog souboru a z toho odvodit .cd a pak už jen přeložit a vygenerovat nové katalogy...

                    edit: tak on ten ctlg2ct umí generovat i .cd soubory..
                    Naposledy upravil bigmac; 07.10.2019, 07:35:45.
                    Minimig 4MB/ARM ; FPGA Arcade ; Amiga 500 ; Amiga 2000 ; Amiga 1200 ; AOS 4.1 FE -> WinUAE

                    Komentovat


                      #11
                      O: Čeština pro 3.1.4

                      Podle mých informací je Prober oficiálně členem týmu i se zdroji k překladu, takže tyhle hacky mi přijdou zcela zbytečné. Stačí se zeptat... možná se tady mezi sebou z jakéhosi důvodu nemusíte, ale už uběhlo dost vody a stálo by za pokus překročit svoje stíny a spojit síly. Budete mít dřív hotovo.
                      AmigaOS // AROS

                      Komentovat


                        #12
                        O: Čeština pro 3.1.4

                        Mně se to líbí i bych chtěl, ale nemám na to kapacitu, takže do toho nejdu .
                        Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
                        -----------------------------------------------
                        Líbí se mi Retropolis

                        Komentovat


                          #13
                          O: Čeština pro 3.1.4

                          Autorem citovaného textu je Sindlarv Přejít na původní příspěvek
                          Podle mých informací je Prober oficiálně členem týmu i se zdroji k překladu, takže tyhle hacky mi přijdou zcela zbytečné. Stačí se zeptat... možná se tady mezi sebou z jakéhosi důvodu nemusíte, ale už uběhlo dost vody a stálo by za pokus překročit svoje stíny a spojit síly. Budete mít dřív hotovo.
                          Bohužel Prober do toho nepůjde ač by pravděpodobně chtěl ale není členem týmu k překladu této verze OS, ale vyšší 4.x .atd
                          uvedl tedy Víťu Šindláře jako odborníka a potvrdil že oproti verzi 3.1 ve verzi 3.1.4 zase tak moc změn není.
                          tolik ve zkratce. Já bych do toho šel rád - bohužel o tom nevím vůbec nic.
                          Amiga

                          Komentovat


                            #14
                            O: Čeština pro 3.1.4

                            Je mi líto, ale nemám 3.1.4 a popravdě ani moc chuť, hlavně vzhledem k přístupu Hyperionu. Práce určitých lidí si vážím a nemám problém za ni zaplatit, ale např. zdroje pro překlad jsou textové soubory a jako takové musí být v dnešní době automaticky všem zdarma k dispozici. Navíc můj třílitr už nějakou dobu stávkuje a nemám kdy se dostat ani k tomu zjistit proč.
                            Co můžu udělat je, že vážným zájemcům předám informace a přístup k posledním zdrojům překladu pro 3.x.
                            AmigaOS // AROS

                            Komentovat


                              #15
                              O: Čeština pro 3.1.4

                              Autorem citovaného textu je Sciner Přejít na původní příspěvek
                              Bohužel Prober do toho nepůjde ač by pravděpodobně chtěl ale není členem týmu k překladu této verze OS, ale vyšší 4.x.
                              Autorem citovaného textu je Sindlarv Přejít na původní příspěvek
                              Je mi líto, ale nemám 3.1.4 a popravdě ani moc chuť, hlavně vzhledem k přístupu Hyperionu.
                              A nešlo by to nějak spojit? Prober má přístup k jiné verzi ale neříkejte mi, že je zase takový problém a překládat by to chtěl a Víťa by se vyhnul komunikaci s Hyperionem? Nebo je nějaká jiná cesta jak tu češtinu upravit? Byla by škoda takhle skončit. Já bych pomohl rád, ale asi vážně nemám jak.
                              Amiga 1200, Blizzard 1230 / 50MHz, 32MB Fast RAM, CF 8GB, OS 3.2

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X