Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Reshoot proxima iii

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Software 68k Reshoot proxima iii

    Richard Löwenstein pracuje na nové střílečce s názvem Reshoot Proxima III. Tentokrát se jedná o vertikální střílečku. Hra bude komerční a hotová někdy v roce 2020.
    RESHOOT PROXIMA III - a new Amiga game in 2020From spieleschreiber | Richard Löwenstein, creator of RESHOOT R • Projectlead, Design, Coding: Richard Löwenste...

    RESHOOT PROXIMA III - a new Amiga game in 2020From spieleschreiber | Richard Löwenstein, creator of RESHOOT R • Projectlead, Design, Coding: Richard Löwenste...
    I love Amiga

    #2
    O: Reshoot proxima iii

    Hodně vylepšená Galaga?
    Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

    Komentovat


      #3
      O: Reshoot proxima iii

      zatim teda zlate Banshee AGA

      Komentovat


        #4
        O: Reshoot proxima iii

        to se ještě dodělá, ale XP8 je o dost lepčejší

        Komentovat


          #5
          Nové video z vývoje hry:
          I love Amiga

          Komentovat


            #6
            Chtělo by to zapracovat na nějakých zajímavých mechanizmech.
            Dum spiro spero!
            Amiga 1200 x2, Amiga 600, Amiga 500, PowerMacek G5 (MorphOS), Amiga 2000. IceDrake (68080/192MIPS, 512 MB RAM, RTC)

            Komentovat


              #7
              Ale jo,ale trochu takový přeplácaný - škoda,že ještě nestřílej ty červený hvězdičky nebo co toje
              Naposledy upravil Fafejt; 31.05.2020, 00:07:22.

              Komentovat


                #8
                Nový trailer
                I love Amiga

                Komentovat


                  #9
                  Nové video ze hry, už se těším
                  I love Amiga

                  Komentovat


                    #10
                    Datum vydání je stanoveno na 15. březen příštího roku.
                    "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                    Komentovat


                      #11
                      Tak jsme se konecne dockali. 8. 10. 2023 je to magicke datum. K objednani zde
                      Digitalni verze, CD verze, K dispozici i edice podepsana autorem a CD soundtrack.

                      Komentovat


                        #12
                        Predpokladam, ze byla moznost zakoupit uz dnes na Amiga38, ale pokud nekde neplanoval dopredu, nebude to objednavat, ze bych se s nim svezl?

                        Komentovat


                          #13
                          Reshoot Proxima 3 Signature Edition (pro Solarise).
                          Přiložené soubory
                          Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
                          -----------------------------------------------
                          Líbí se mi Retropolis

                          Komentovat


                            #14
                            Udělat v dnešní době cokoliv na Amigu je kumšt sám o sobě. A sakra hodně dřiny. Takže autor má můj upřímný obdiv.
                            Ale... Teda díval jsem se jen na YT video, co sem dal Exie. A já teda nevím no... Ta zvuková kakofonie je šílená. Zvuky explozí zní jak nějaké techno industrial bicí. Celé to podle videa běží snad ani ne 25fps. Možná je to tím videem, nebo je to nějaká chyba u mne. Většina levelu na videu mi přijde podivně snadná. Nepřátel není mnoho a jejich pohyb není moc nápaditý. V prvním levelu jsou projektily oranžové proti oranžovému pozadí. Ale hlavně mne nepotěšily prohřešky shmup her, které jsou bohužel hodně časté u tzv. "euro shmupů" - nepřátelé a jejich střely přilétají z boku nebo dokonce zezadu.
                            Ale samozřejmě určitě platí, že cokoliv nového, co vznikne na obstarožní Amigu, je malý zázrak!

                            P.S.: Bych to ani nekomentoval, ale zrovna se něco přes rok snažím vybudovat menší sbírku (povětšinou japonských) shmup her, tak mne tento žánr zajímá.
                            Naposledy upravil Defor; 09.10.2023, 10:31:47.

                            Komentovat


                              #15
                              No jo, ale my jsme v Evropě a ne v Japonsku a jsme amigisti, ne konzolisti. Prostě to tak je.
                              "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X