Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Špatné nastavení sekcí

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Špatné nastavení sekcí

    Hlásím problém Po registraci je u hodně sekcí v základním nastavení špatně nastaveno "Časové omezení" na poslední den nebo poslední měsíc. Sekce potom vypadá jako prázdná, ale při přepnutí se zobrazí všechny příspěvky. Já na to přišel náhodou. Nedělá to všude, ale v hodně sekcích je to třeba ručně nastavit. Když si toho člověk nevšimne, vypadá to prázdně.

    Jo a v sekci "Ostaní a nezařaditelné" není bez přihlášení vůbec vidět "Chlívek".

    Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: mortal2.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 94,7 KB
ID: 113874Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: mortal.png
Počet zobrazení: 1
Velikost: 86,7 KB
ID: 113875
    Amiga 1200, Blizzard 1230 / 50MHz, 32MB Fast RAM, CF 8GB, OS 3.2

    #2
    O: Špatné nastavení sekcí

    Mu ze to potvrdit jeste nekdo dalsi? Ja mam vsude "od zacatku".

    Komentovat


      #3
      O: Špatné nastavení sekcí

      Já měl při přihlášení defaultně tuším že "Poslední den" a díky tomu to bylo prázdné. Až po pár týdnech jsem si všiml, že tam takové nastavení je a přehodil to.
      Amiga 1200 Infinitiv tower, TF1260@50MHz, OS 3.1.4, PPaint7.3, RoadShow
      Projects: The Lost Forest, still in progress

      Komentovat


        #4
        O: Špatné nastavení sekcí

        Zajimave, zkusim se podivat, kde se to nastavuje.

        Komentovat


          #5
          O: Špatné nastavení sekcí

          Autorem citovaného textu je Prisko Přejít na původní příspěvek
          Jo a v sekci "Ostaní a nezařaditelné" není bez přihlášení vůbec vidět "Chlívek".
          Tohle není chyba, nastavil jsem to někdy vloni, kdy Derrik dával dohromady fotky a videa po Šlachovi a nechtěl dávat veřejně k dispozici ftp umístění, kam by mohl kdoli cokoli ukládat. To oznámení jsme dali do chlívku a od té doby jsem nastavil, že chlívek je viditelný jen pro přihlášené.
          Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
          -----------------------------------------------
          Líbí se mi Retropolis

          Komentovat


            #6
            O: Špatné nastavení sekcí

            A tak je to podle mě v pořádku. Proč by cizinci měli lézt do našeho chlívečku. Já bych tak nastavil celou sekci "Ostatní".
            Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

            Komentovat


              #7
              O: Špatné nastavení sekcí

              Já bych ty cizince zakázala Ale tohle chápu, já myslel, že je to jen chyba.
              Amiga 1200, Blizzard 1230 / 50MHz, 32MB Fast RAM, CF 8GB, OS 3.2

              Komentovat


                #8
                O: Špatné nastavení sekcí

                Chvili jsem tomu venoval, ale vychozi nastaveni casoveho omezeni pro zobrazeni sekci se ni nepodarilo najit. Uznavam, ze pro nove prichoziho to musi byt matouci, protoze nikde skoro nic nevidi.

                Komentovat

                Zpracovávám...
                X