Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

D-SUB konektor 23 pin do desky

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Koupím D-SUB konektor 23 pin do desky

    Ahoj, zjistil jsem, že mám špatný dotek na 23 pin portu pro RGB výstup. Pozor myslím ten do desky, nikoliv na kabel
    Měl by ho někdo na prodej?
    Amiga 1200 Infinitiv tower, TF1260@50MHz, OS 3.1.4, PPaint7.3, RoadShow
    Projects: The Lost Forest, still in progress

    #2
    O: D-SUB konektor 23 pin do desky

    To bude celkem urcite opravitelne jak to je, to nema cenu menit, Proc vubec myslis, ze potrebujes uplne novy konektor?

    Komentovat


      #3
      O: D-SUB konektor 23 pin do desky

      Autorem citovaného textu je Doda Přejít na původní příspěvek
      To bude celkem urcite opravitelne jak to je, to nema cenu menit, Proc vubec myslis, ze potrebujes uplne novy konektor?
      Udělal jsem si před pár týdny RGB kabel a poslední dobou se velmi často stává, že obraz je celý fialový. Říkal jsem si, že i přes zalití tavným lepidlem se zřejmě částečně nějaký pin utrhl, jenomže mi to nedalo a zkusil jsem se lehce dotknout konektoru z druhé strany abych eliminoval možnost hnutí kabelem. Infinitiv tower měli předemnou bohužel mnohem mladší sourozenci a kdo ví co s tím dělali

      Edit: zkusím to ještě přeletovat
      Naposledy upravil Cyberian; 31.10.2019, 12:15:42.
      Amiga 1200 Infinitiv tower, TF1260@50MHz, OS 3.1.4, PPaint7.3, RoadShow
      Projects: The Lost Forest, still in progress

      Komentovat


        #4
        O: D-SUB konektor 23 pin do desky

        Jestli mas obraz fialovy, tak ti upadava zelena. Najdi ktery je to pin a priletuj ho a jeho zem, nejspis to bude uvyklane na desce. Amiga je udelana ale obecne docela bytelne, takze bych ani uplne nevylucoval tvuj kabel, protoze ten tak bytelny byt nemusi.


        Jsem si skoro jisty, ze to pujde opravit velmi snadno.

        Komentovat


          #5
          O: D-SUB konektor 23 pin do desky

          Autorem citovaného textu je Doda Přejít na původní příspěvek
          Jestli mas obraz fialovy, tak ti upadava zelena. Najdi ktery je to pin a priletuj ho a jeho zem, nejspis to bude uvyklane na desce. Amiga je udelana ale obecne docela bytelne, takze bych ani uplne nevylucoval tvuj kabel, protoze ten tak bytelny byt nemusi.


          Jsem si skoro jisty, ze to pujde opravit velmi snadno.
          Zkusil jsem to prohřát pájkou po celé cestě až k chipu a zatim dobrý. Piny jsou za tu dobu poněkuď vyvyklané. Aspoň jsem si to potáhl pájitelným lakem ať to tolik neoxiduje
          Amiga 1200 Infinitiv tower, TF1260@50MHz, OS 3.1.4, PPaint7.3, RoadShow
          Projects: The Lost Forest, still in progress

          Komentovat

          Zpracovávám...
          X