Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Quake

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #46
    O: Quake

    Doporučil bych mod AlienQuake vim že jsem k němu měl kdysi soubory, ale kde skončili :/ ale na tom odkazu jsem jej nenašel.

    Komentovat


      #47
      O: Quake

      Ok dik. Zatim mam dost z tehto stranek. Jsou tam nektery opravdu dobry.
      Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

      Komentovat


        #48
        O: Quake

        Nové verze Blitzquake 040, 060 a WOS naleznete v tomto threadu: https://eab.abime.net/showthread.php?p=948117

        Blitzquake WOS mi nikdy nefungoval, ale nová verze konečně chodí. 060 verze mi funguje úplně stejně jako původní. Každopádně vývojář bude rád za každé testování a feedback.
        http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

        Komentovat


          #49
          O: Quake

          Quake2 na Blizzard 1260@80Mhz

          Komentovat


            #50
            O: Quake

            Nemila zpravicka - NovaCoder, autor mnoha super optimalizovanych 68k/AGA portu (Quake, Doom, ScummVM, Ultima, DosBox, ...), se louci a prodava svoji Amigu.

            Komentovat


              #51
              O: Quake

              Autorem citovaného textu je k0x Přejít na původní příspěvek
              Quake2 na Blizzard 1260@80Mhz

              Nejsem uplne Quake exper, ale me to prijde jako Quake 1 a ne 2.

              Komentovat


                #52
                O: Quake

                Autorem citovaného textu je ExiE Přejít na původní příspěvek
                Nemila zpravicka - NovaCoder, autor mnoha super optimalizovanych 68k/AGA portu (Quake, Doom, ScummVM, Ultima, DosBox, ...), se louci a prodava svoji Amigu.
                Tak to je mrzute.

                Komentovat


                  #53
                  O: Quake

                  Autorem citovaného textu je ExiE Přejít na původní příspěvek
                  Nemila zpravicka - NovaCoder, autor mnoha super optimalizovanych 68k/AGA portu (Quake, Doom, ScummVM, Ultima, DosBox, ...), se louci a prodava svoji Amigu.
                  Je to škoda, protože třeba jeho port Quaka je daleko rychlejší než oficiálně vydaný od Clickboom. Je vidět, že stále šel optimalizovat koď pro 68k Amigy a vydáváním dalších verzí to ještě více vyladil. Ale osobně bych už na Amize žádné PC doomovky nehrál. I když ten Quake je už dobře hratelný na 80MHz .
                  I love Amiga

                  Komentovat


                    #54
                    O: Quake

                    Poslednou dobou odchadza od Amig nejak viac schopnych ludi, ze by ta 40tka u muzou bola kriza stredneho veku?
                    Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                    Furiatune homepage

                    Komentovat


                      #55
                      O: Quake

                      Nepovedal by som, že v poslednej dobe odchádza viac schopných ludí od Amigy. Len čím nás je menej, tým bude každý odchod niekoho kto niečo tvorí citeľnejší. Dúfam, že ma v tom s tou amigou nenecháte samého. Byť sám by nemalo význam... .
                      Amiga - PMD 85

                      Komentovat


                        #56
                        O: Quake

                        Aby jsem to shrnul, lidem, kterým se nelíbí má poslední věta vylučují možnost její skutkového naplnění a tedy jsem rád, že se jim nelíbí. Nesouhlas v rámci zbytku je jen o odlišném názoru a to je taky OK .
                        Amiga - PMD 85

                        Komentovat


                          #57
                          O: Quake

                          Jo, psal jsem si s NovaCoderem před časem, ohledně něčeho jiného, a už tehdy zmiňoval, že chce toho nechat. Je to velká ztráta, ale kárka jede dál!
                          Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                          Komentovat


                            #58
                            O: Quake

                            BlitzQuake v5.7 s podporou stínů postav a mlhy (zatím jen WarpOS).

                            http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                            Komentovat

                            Zpracovávám...
                            X