Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

RESETkání 2020

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    RESETkání 2020

    Je prosinec a já pomalu a jistě začínám přípravy na následující ročník naší brněnské akce RESETkání. Příští týden se sejdu s provozovatelem budov pro sluchově postižené abych mu definitivně sdělil náš termín a podepsal smlouvu.

    Květnové svátky 1-ního a 8-mého budou krásně vycházet na pátek, tedy mám v plánu jeden z nich využít a podobně jako u Prasete bych akci udělal už od čtvrtka do neděle. Jedno čtyřděnní RESETkání jsme už měli a nebylo to vůbec špatné.

    Poprosím admina, aby mi tu zřídil hlasování o termínech a vy prosím hlasujte, který z nich je vám sympatičtější, nebo pokud je to jedno zadejte oba dva:

    Termín1: 30.4. - 3.5. (ČT - NE)
    Termín2: 7.5. - 10.5. (ČT - NE)
    25
    Termín1: 30.4. - 3.5. (ČT - NE)
    36,00%
    9
    Termín2: 7.5. - 10.5. (ČT - NE)
    64,00%
    16
    http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

    #2
    O: RESETkání 2020

    Hlasování přidáno.
    Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
    -----------------------------------------------
    Líbí se mi Retropolis

    Komentovat


      #3
      O: RESETkání 2020

      Já se hlasování zdržím a přijedu nehledě na vybraný termín.

      Komentovat


        #4
        O: RESETkání 2020

        Tak jen aby bylo vidět kolik nás přijede, kldně hlasuj i pro oba termíny tak jako já...
        Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

        Komentovat


          #5
          O: RESETkání 2020

          Já bych měl mít volno ten dřívější termín. Nicméně jsem zvyklý být v menšině a prohrávat . Plánuji se standardně stavit. No a Reset 2021 bude 10 let novodobého Resetu?
          Amiga - PMD 85

          Komentovat


            #6
            O: RESETkání 2020

            Ne, právě tento bude jubilejní desátý (první: 2011, druhý: 2012, třetí: 2013, čtvrtý: 2014, pátý: 2015, šestý: 2016, sedmý: 2017, osmý: 2018, devátý: 2019, desátý: 2020). A tedy pokud jubilejní, tak se pokusím, aby to stálo za to ;o)

            A vy hlasujte, protože vpříští středu jdu za správcem s termínem.
            http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

            Komentovat


              #7
              O: RESETkání 2020

              První 2011 to sedí, jen mne nenapadlo že ročník 2011 až 2021 je 11
              Amiga - PMD 85

              Komentovat


                #8
                O: RESETkání 2020

                Autorem citovaného textu je Lisiak4 Přejít na původní příspěvek
                První 2011 to sedí, jen mne nenapadlo že ročník 2011 až 2021 je 11
                Počty chlape, počty...
                Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

                Komentovat


                  #9
                  O: RESETkání 2020

                  jestli přijedu(letos už konečně chci) tak jedině ten druhý termín, 30.4. má narozeniny přítelkyně a 1.5. narozeniny Adélka a to kdybych odjel tak je ze mě mrtvej homolka
                  pařba a flink chtěj celýho člověka...

                  Komentovat


                    #10
                    O: RESETkání 2020

                    Je vem s sebou a večer pošli dom vlakem.
                    "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                    Komentovat


                      #11
                      O: RESETkání 2020

                      Autorem citovaného textu je Dedy Přejít na původní příspěvek
                      Počty chlape, počty...
                      Ja mam mimo programovani v ramci poctu takovy relax
                      Amiga - PMD 85

                      Komentovat


                        #12
                        O: RESETkání 2020

                        Autorem citovaného textu je Predseda Přejít na původní příspěvek
                        Je vem s sebou a večer pošli dom vlakem.
                        Ále prdlajs, z toho by vyšel příliš lacino. Hezky vytasí svou zlatou VISA kartu a pošle pěkně holky do víru velkoměsta na nákupy...

                        Komentovat


                          #13
                          O: RESETkání 2020

                          Autorem citovaného textu je Lasice Přejít na původní příspěvek
                          jestli přijedu(letos už konečně chci) tak jedině ten druhý termín, 30.4. má narozeniny přítelkyně a 1.5. narozeniny Adélka a to kdybych odjel tak je ze mě mrtvej homolka
                          Tak v tom případě bych svůj hlas rád přehodnotil a překlopil na druhý termín Chystám se letos poprvé přijet
                          Amiga 1200 Infinitiv tower, TF1260@50MHz, OS 3.1.4, PPaint7.3, RoadShow
                          Projects: The Lost Forest, still in progress

                          Komentovat


                            #14
                            O: RESETkání 2020

                            Vlastně kousek níž je to nóbl wellness centrum, kde by Lasice mohl holky ubytovat... Stačí, když prodá tu A4000, co si přivezl z PP a na 2 noci by mu to mohlo vystačit. .

                            Komentovat


                              #15
                              O: RESETkání 2020

                              Autorem citovaného textu je Cyberian Přejít na původní příspěvek
                              Tak v tom případě bych svůj hlas rád přehodnotil a překlopil na druhý termín Chystám se letos poprvé přijet

                              To je jak ten joke na ktery sem oblboval baby v mladi "a schvalne ze uhadnu vsechno co jsi letos dostala k vanocum".

                              A jako fakt reknes vsechno?
                              Jasne - kus po kusu.
                              Tak to nedas!
                              Vsadime se?
                              O co?
                              <censored>
                              ...a ptal jsem se v lednu

                              No nektere se nechytaly i v srpnu

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X