Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Poseidon, Spider, Svetlík, Hodges, zmatek, lenost

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Poseidon, Spider, Svetlík, Hodges, zmatek, lenost

    Protoze sveta musi do fora kafrat ale zaregistrovat se nemuze, dovolim si jeho zpravu komentovat s tim ze tohle je posledni pripad kdy mu delam tiskoveho mluvciho


    Jelikoz se na prober webu nemuzu zalogovat a po nekolikate se nehodlam znovu registrovat pisu ti primo a ne do diskuze.

    Nedavno jsem videl tvoji bohuzel nepravdivou informaci, ze Elbox prodava Spidera USB bez sw Poseidon jejiz autorem je Chris Hodges - toto je az sem pravda, ale to ze se neda u nej zakoupit (registrovat) NENI PRAVDA!

    Osobne jsem si asi pred mesicem upgradoval registraci na posledni verzi za 15 EUR a to mi pak jeste Chris nabidl, ze misto penez muzu poslat original nejake moje oblibene CD hudebni skupiny... Je to velmi dobre komunikativni clovek.

    Napis teda pls tuto informaci nekam na web nejlepe do diskuze kam jsi psal ty.

    Diky Sveta


    Na strankach se ovsem po prezentaci dragona objevilo ze to mozne neni a proto jsem to tam psal. jestli to pro kamarady jeste zaregistruje je vec jina. A takovehle chujoviny resit nehodlam, nechce byznis tak nechce. Amigisti sou fakt nekdy divnejsi nez pacosi v Preletu nad kukaccim hnizdem...
    Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

    #2
    Poseidon 3.4 RULEZ !!!

    Elbox a Chris se zjevně nemají rádi (viz jeho stránky). Škoda za zbytečnosti tohoto druhu.
    Jinak Chris vydal začátkem listopadu novou verzi Poseidonu a registrace možná samozřejmě je. Můžu potvrdit, registroval jsem si u něj Poseidon 3.4 pro USB Highway za 10€ minulý týden. Je to super zážitek ovládat amigu myší Logitech MX 1000

    Vzkaz pro Svetu - zkus se zaregistrovat jeste jednou, urcite se ti to podari . A když to nepůjde z amigy, registruj se z PC! Taky bych stál za tvoji veřejnou reakci k podvodu ze strany falcon@centrum.cz.
    Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
    -----------------------------------------------
    Líbí se mi Retropolis

    Komentovat


      #3
      Jinak Chris je hodně fajn člověk, jeho oslovení "Huhu Daniel" mě fakt dostalo .
      Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
      -----------------------------------------------
      Líbí se mi Retropolis

      Komentovat

      Zpracovávám...
      X