Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

A1200

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    A1200

    za hubičku
    Ooou nly a mííííí gáááááááá, mejks it pááá si bžžžžžžžž ♫♫♫

    #2
    O: A1200

    Právě jsem na to narazil... Ale pozor, prodá ji jen (či minimálně přednostně) zkušenému amigistovi, který se stihl rozmnožit a dnes vypráví svým dětem amigapohádky. Jinak máte pánové smůlu... A co je zač ta záhadná, ramkami opředená turbokarta se nikdy nedozvíte. A dobře vám tak!
    Naposledy upravil Jen; 15.12.2019, 23:18:05.
    Amiga 600, Atari 1040 STE, Falcon 030, Powerbook G4 12", 2X MacPro 1.1

    Komentovat


      #3
      O: A1200

      Prej luxusní stav...

      Myš a zdroj od pětikila a na předku vytlačená boule od dlouhýho šroubu. A zato chce pětadvacet kolíků...?

      Si chlapec trochu ustřík... Joo... vlastně já zapomněl - je tam ta exkluzivní samolepka Commodoooore! Tak to jó, to je cajk... )


      Eště mu tam pro lepší prodejnost chybí tučným fontem RARYTA - ŠOK - JEN PRO VYVOLENÉ! aby si toho ty dementi amigistický fšimli a jak tupý ofce to kópili...

      Komentovat


        #4
        O: A1200

        Autorem citovaného textu je IDEfix Přejít na původní příspěvek
        Prej luxusní stav...

        A zato chce pětadvacet kolíků...? Si chlapec trochu ustřík... Joo... vlastně já zapomněl - je tam ta exkluzivní samolepka Commodoooore! Tak to jó, to je cajk... )

        Eště mu tam pro lepší prodejnost chybí tučným fontem RARYTA - ŠOK - JEN PRO VYVOLENÉ! aby si toho ty dementi amigistický fšimli a jak tupý ofce to kópili...
        Jsi hovno "zkušený amigista", to se hned pozná. Tak mu nekaž aukci! On se někdo zkušemý tutkaj chytne!
        Naposledy upravil Jen; 15.12.2019, 23:12:45.
        Amiga 600, Atari 1040 STE, Falcon 030, Powerbook G4 12", 2X MacPro 1.1

        Komentovat


          #5
          O: A1200

          Tak jestli je vevnitr BPPC, tak to tak predrazene neni, no ne?

          Komentovat


            #6
            O: A1200

            Ale ona je v tom ACA 123x s CPU 68EC030 na 25MHz
            I love Amiga

            Komentovat


              #7
              O: A1200

              Ze vas tohle vzrusuje. Alespon ma tu odvahu napsat co chce, je to mimo, ale to jde jen ignorovat.

              Hrozne nerad to delam, ale par krat jsem reagoval na inzerat ve smyslu "cenu nabidnete". Nikdy znova to delat nebudu, ptotoze to pak vypada nasledovne. Ta vec na eBay/Aukro stoji rekneme 400,-

              ja: Cus, beru to, nabizim 300,-
              pako: Hele to ne, chci nejmin 500,-
              ja: Ok, tak 500,-, posli cislo uctu. (Nedam 500, uz ho jen taham za nohu)
              pako: To ja si musim rozmyslet, prijde mi to malo.
              ja: Pises nejmim 500, davam 500, to neni min. Kolik tedy chces.
              pako: Nevim, neco navrhni.
              ja: Tak 501 ?
              pako: Rekl jsem ze je to malo.
              ja: Rekl jsi ze 500 je malo, ale ja ted davam 501, to je taky malo? Rekni kolik chces.
              pako: Ja nevim
              ja: Jak vis ze 500 je malo, kdyz nevis kolik chces?

              ..........


              Samozrejme je podobny borec jak tenhle. Chce nejaky nesmysl a zaroven vi ze je to nesmysl a nema odvahu to rict.

              Komentovat


                #8
                O: A1200

                Že já vím, o kom mluvíš?
                "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                Komentovat


                  #9
                  O: A1200

                  Autorem citovaného textu je Predseda Přejít na původní příspěvek
                  Že já vím, o kom mluvíš?
                  Tak schválně, na koho si dát pozor?
                  Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

                  Komentovat


                    #10
                    O: A1200

                    @doda: třeba se jen přepsal

                    Teď to bude dokola nahazovat o stovku levnější : )
                    Ooou nly a mííííí gáááááááá, mejks it pááá si bžžžžžžžž ♫♫♫

                    Komentovat


                      #11
                      O: A1200

                      Autorem citovaného textu je Predseda Přejít na původní příspěvek
                      Že já vím, o kom mluvíš?
                      To je mozna trochu jiny pripad. Tohle obvykle nejsou kseftari a nejak ocekavaji zlatou cihlu. Jeste je jeden podobny scenar:

                      Pako: koukejte co jsem dostal v praci zadarmo! Jakou to ma cenu? (vetes velmi optimisticky za hodne malo stokorun, ani to spis ne, disktety, obycejne PCI grafiky, instalacka Office 97....)
                      lidi: Moc ne, tak 200,- za vsechno.
                      Pako: Ja to nasel na webu prodavat za 3000,- (Proc se pta, kdyz vi jakou to ma ohromnou cenu)
                      lidi: Na webu najdes lecos, koukni tady do nabidek a uvidis.
                      Pako: No jo, ja jsem slysel ze tady nemam nic prodavat, ze tady jsou sami magori co to chteji zadarmo. (Pripominam, ze to ten clovek zadarmo dostal v praci)

                      I tahle A1200, kdyz ji da do aukce od koruny, tak za ni dostane pekne penize. Na druhou stranu kdyz bude chtit (i tak asi hodne) 15k, tak se po nejake delsi dobe muze najit borec, co to treba zaplati.

                      Za me kdyz nekdo pise kolik chce, tak s tim nemam problem, jeho vec, i kdyz treba k zasmani. Trochu mi vlastne vadi ze 80% Aukra jsou neprodejne veci, ktere tam jsou roky a jen to zapleveluje vsechny kategorie, nejen retrokompy. Kazde vystaveni, i opakovane, by melo byt zpoplatnene, hned by se tam uklidilo. Vsechny ty "raryty" by zmizeli.

                      Komentovat


                        #12
                        O: A1200

                        Autorem citovaného textu je kunilingus Přejít na původní příspěvek
                        kurňa KOxi - Ostrava 1 - neznáš ho náhodou ? Je to Přívoz a Slezská.

                        mimochodem všechny jeho nabídky jsou fakt síla -
                        souhlasím s panem IDEfix-em - ten človíček si fakt ustřik
                        Naposledy upravil Sciner; 16.12.2019, 17:10:23.
                        Amiga

                        Komentovat


                          #13
                          O: A1200

                          Neznam, ale mam nutkani se u nej objednat na audienci.

                          Neco jako "s mikrofonem za hokejem"


                          Fakt mne zajima pribeh cloveka, co ma enormni mnozstvi krasnych stavebnic (vcetne perel typu Hasegawa) a k tomu prodava Amigu 1200.
                          Kuprikladu - proc nejsi na mortale?! A znals Exu?



                          Lidi jsou ruzni a casy se meni. Ted jsem videl video na trubce jak frajer s vaznou tvari nabizi Formana za 130 000 - slovy "stotricettisickorun" ceskych.

                          A po vikendove smrsti sedeho imperia ze Skalice na Aukru - ALPS mechanika se zbastlenym kabelem za 2050 Kc, D80 mechanika za 15300Kc - tak uz se nicemu nedivim

                          Komentovat

                          Zpracovávám...
                          X