Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

DaMi

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #16
    Opravdu hezký kousek, znovu gratuluju....
    Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

    Komentovat


      #17
      Díky. Drobnou vadou na kráse jsou chybějící přední dvířka, ale vzhledem ke všemu ostatnímu je oželím. Jak zprovozmím síť, nahodím ještě screeny systému.
      Dokonce jsem zjistil, že je snad možné dovnitř dát i highway usb řadič, což je super. Možná dám ariadne do a4k a highway půjde do draca .
      Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
      -----------------------------------------------
      Líbí se mi Retropolis

      Komentovat


        #18
        Ty si toho Draca uplne rozpitval a poriadne vycistil, nadhera, vyzera to takmer ako nove s cim si to cistil?
        Commodore 64I, 64II | Commodore SX-64 | Commodore 128, 128D | Amiga 500 | Amiga 600 | Amiga 2000 68030 | Amiga 1200+Blizzard 1230 IV | Amiga 1200 E/BOX+Blizzard 1240 | Amiga 4000 040/25 | Amiga CD32 | Commodore CDTV | Atari 800XL, 800XE | Atari 130XE | Atari 1040STe | Apple Power Macintosh 9600, G3

        Komentovat


          #19
          Možná je to pro někoho maso, ale na velké plochy desek jsem použil vlhkou hadru, na menší suchý štěteček, a co nešlo, tak štětcem namočeným v 60% roztoku lihu. Ale nebylo moc co čistit, vnitřek byl jen zaprášený, jinak jako nový.
          Klávesnici jsem rozebral, plast normálně vysprchoval, vymyl jarem, nechal přes noc uschnout a pak složil.
          Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
          -----------------------------------------------
          Líbí se mi Retropolis

          Komentovat


            #20
            PowerMonger pro Apple

            Speciálně pro předsedu tady mám jeden skoro . Za 2 dny to bude přesně 11 let, co jsem ho pořídil.

            FYI REQUIREMENTS: Macintosh II series, LC, Centris and Quadra series, Cassic II, Color Classic and Powerbook (165c and above) family. System 7.0 or higher (4MB RAM required). Floppy drive and hard drive, (Colour requires 3.5 MB free hard drive space, B&W requires 1 MB), mouse. Runs in B/W or 16-colour (20MHz or faster recommended for colour). No copy protection. Made in England.
            Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
            -----------------------------------------------
            Líbí se mi Retropolis

            Komentovat


              #21
              Jeeeee!
              "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

              Komentovat


                #22
                Jak jsem z obrázku zahlédl vršek - atmosféricky černou krabici EA - tak jsem se "lekl", že jde o System Shock . Toho mám naštěstí doma.
                Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                Komentovat


                  #23
                  Shadow of the Beast

                  Před nedávnem jsem konečně sehnal chybějícího Beasta III. Těď je mám už všechny . Trojka je sice ntsc verze, z disket mi jede jen první disk - intro, ale krabice je jako nová a hlavně jsem rád za manuál. Je tam docela poutavě popsaný příběh všech tří dílů.
                  Mimochodem: na napirátěných verzích jsem nikdy k trojce neviděl intro. Teď už vím, proč hra začíná u letadla .
                  Přiložené soubory
                  Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
                  -----------------------------------------------
                  Líbí se mi Retropolis

                  Komentovat


                    #24
                    moc pěkné, gratz
                    pařba a flink chtěj celýho člověka...

                    Komentovat


                      #25
                      BledÁ ZÁvist!
                      Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                      Komentovat


                        #26
                        shadow of the beast trilogia je aj moja srdcovka

                        Komentovat


                          #27
                          Mi se ten plasťák nelíbí. Ty dva ale supr.
                          "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                          Komentovat


                            #28
                            V cem se pousti ta kazeta?
                            Umřít v nejlepším umí málokdo. Dokázala to jen Amiga a Šlacha.

                            Komentovat


                              #29
                              Autorem citovaného textu je Chain Přejít na původní příspěvek
                              V cem se pousti ta kazeta?
                              Ta kazeta se spouští v amize .

                              Kupodivu, v krabici od beast I byl výlisek na kazetu...
                              Přiložené soubory
                              Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
                              -----------------------------------------------
                              Líbí se mi Retropolis

                              Komentovat


                                #30
                                M-a-z-z-a-k-a!!!
                                Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X