Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

DaMi

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    O: DaMi

    Ny Bytefestu, pokud se sejdem všichni čtyři, bychom mohli dohrát ty levely, které jsme minule přeskočili?
    "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

    Komentovat


      O: DaMi

      Autorem citovaného textu je DaMi Přejít na původní příspěvek
      Díky. 8 let na portále celkem, z toho 4 roky téměř neaktivní. To je skoro na nějakou úvahu . Doufám, že se uvidíme na bytefestu .
      Spolu určutě ne, ale s tou neaktivitou bys tedy fakt měl něco dělat
      Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

      Komentovat


        O: DaMi

        Všechno NEJ .... atd
        Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

        Komentovat


          O: DaMi

          Krásný narozky DaMi a jestli najdeš odvahu a čas na portál, budu se těšit
          A1200, Blizzard 1230/50MHz, 64MB RAM, CF-IDE 2GB, WHDLoad registered; CD32; C128, FDD 1541 II; C64 I, FDD 1541 I, UK1541 2GB
          A600 HD,
          2MB Chip, Fúria EC020 inside

          Komentovat


            O: DaMi

            osobne se sice nezname, ale i tak vsechno nejlepsi a s pribyvajicim vekem hlavne to zdravi

            Autorem citovaného textu je CodEx Přejít na původní příspěvek
            Krásný narozky DaMi a jestli najdeš odvahu a čas na portál, budu se těšit
            odvahu na portal?
            Naposledy upravil Scavenger; 11.09.2013, 13:02:52.

            Komentovat


              O: DaMi

              Taky přeji vše nej, pokecáme na BF.
              I love Amiga

              Komentovat


                O: DaMi

                http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                Komentovat


                  O: DaMi

                  Autorem citovaného textu je Scavenger Přejít na původní příspěvek
                  odvahu na portal?
                  ... a tak v dobrým myšleno i když občas se vyskytne nějaká ta divočinka ... ale wo tom to je, že to tu žije a něco se hlavně děje
                  Díky týhle bandě jsem se vlastně dostal "znovu" k reálné Amize a stále mě to drží.
                  A1200, Blizzard 1230/50MHz, 64MB RAM, CF-IDE 2GB, WHDLoad registered; CD32; C128, FDD 1541 II; C64 I, FDD 1541 I, UK1541 2GB
                  A600 HD,
                  2MB Chip, Fúria EC020 inside

                  Komentovat


                    O: DaMi

                    všechno nej
                    pařba a flink chtěj celýho člověka...

                    Komentovat


                      O: DaMi

                      Salvím! (Roztomilý německý dvojsmysl ).
                      Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                      Komentovat


                        O: DaMi

                        No, postup znáš, už seš velkej kluk:

                        - takže nejprve

                        - potom


                        - a ještě


                        - no a závěr


                        tak si to pořádně užij...

                        Komentovat


                          O: DaMi

                          taky se připojuji.... vše nej
                          A1200 2MBChip, 16MB Fast, Blizzard III 1230/40, Tower - Infinity,WD 20 GB HDD

                          Komentovat


                            O: DaMi

                            vsechno nej

                            Komentovat


                              O: DaMi

                              Pánové, děkuji všem moc za gratulace. Ač nemám moc času, na amigu si ho rád jednou za čas vyhradím, není to sice často, ale vyhovuje mi to, netrpím . A taky jezdím na srazy, kde mě vždycky něco nadchne a pak se tím pár dnů zabývám. Nedávno mě nadchly Hired Guns, dokonce až tak, že jsem si je koupil, včetně Syndicate. Syndicate jsem dohrál jednou a Hired Guns letos dokonce už 3×. Nebýt srazů, tak je můj amiga život o dost chudší. Na srazech je super, že se amize můžete bez přestávky a rušení věnovat třeba 3 dny v kuse .
                              Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: IMG_20130717_103134.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 80,6 KB
ID: 107275

                              Autorem citovaného textu je Wolfus Přejít na původní příspěvek
                              Vsetko naj partaku!
                              Díky, měli bysme se pustit do toho CD32 Sorasilu
                              Autorem citovaného textu je Predseda Přejít na původní příspěvek
                              Ny Bytefestu, pokud se sejdem všichni čtyři, bychom mohli dohrát ty levely, které jsme minule přeskočili?
                              Můžeme odehrát chybějící levely, nebo můžeme začít od začátku s nejslabšími postavami. To by mi vyhovovalo skoro víc. Za BF víkend bysme to mohli dohrát bez problémů.
                              Autorem citovaného textu je Prober Přejít na původní příspěvek
                              Spolu určutě ne, ale s tou neaktivitou bys tedy fakt měl něco dělat
                              Mám doma už rok rozebranou jednu A1200, tak bych se k ní měl vrátit a dokončit projekt. Ty by ses měl zamyslet nad absencí na akcích a dorazit na BF nebo prase, vůbec nechápu, proč nejezdíš. Takhle se týrat .
                              Autorem citovaného textu je IDEfix Přejít na původní příspěvek
                              No, postup znáš, už seš velkej kluk:
                              JJ, včera jsem se namazal jen tak lehce, ale dneska smrdím, že se sám se sebou nemůžu vydržet
                              Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
                              -----------------------------------------------
                              Líbí se mi Retropolis

                              Komentovat


                                O: DaMi

                                Autorem citovaného textu je DaMi Přejít na původní příspěvek
                                Ty by ses měl zamyslet nad absencí na akcích a dorazit na BF nebo prase, vůbec nechápu, proč nejezdíš. Takhle se týrat
                                To má jednoduché vysvětlení:
                                1. Po tom co se Dedy definitivně odstěhoval z Ostravy už se mnou nemá kdo jezdit. A trávit pět hodit za volantem sám mě zrovna moc nevzrušuje. A než se zase ozve Scav, tak ten to zatím (2x) vždycky zrušit pár dní před odjezdem. S EXOu moc počítat nemůžu, Exspawn je pcčkář jako poleno a ostatní škoda slov
                                2. Ač to bude znít divně, na Amize místo her více času věnuju hlavně aplikacím, lokalizacím a systému. A v posledních měsících už ve volném čase hlavně jen OS4, o které nejede debata ani na tady fóru, natož na nějaké akci.
                                3. No a za třetí jsem línej

                                Ale ty se polepši, nějak mi ta zdejší stará garda začíná scházet
                                Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X