Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

DaMi

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #31
    Hezká bestiální serie, mně zůstalo doma jen v originál krabici Tornado, ostatní jsem zlikvidoval. Nechal jsem si ale manuály k Ishar 3, Dune 2, Starlord, Hired Guns, Reunion, Lords of Realms, Frontier i s mapou a PGA Golf. njn

    Komentovat


      #32
      Likvidovat krabice... nechápu. Já naopak hry často kupuju KVŮLI krabicím.
      "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

      Komentovat


        #33
        Dlouho jsem měl doma i krabici k Dark Seed CD 32 s tím vyndavacím čtvercem, mohužel, vzala za své. No nebylo prostě místo, teď ho mám dost. No a kdybych prozradil, co všechno jsem byl nucen zlikvidovat.

        Komentovat


          #34
          OS4

          Právě mi to přišlo poštou. Objednával jsem to na amigakitu v pondělí 26. listopadu, v pátek 7. prosince to posílali a právě jsem si to vyzvednul od pošťačky. Přestože balíček byl skvěle zabalený, přišlo to trochu "pokrčené". No co, důležitý je obsah .
          Doufám, že se večer dostanu k instalaci. Včera jsem si pročítal os4 instalační vlákno na amigaworldu, tak jsem zvědavý, jak to zvládnu.
          Přiložené soubory
          Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
          -----------------------------------------------
          Líbí se mi Retropolis

          Komentovat


            #35
            Postreh vid disketa, "Amiga OS4 is (c) 2001 - 2007 Hyperion Entertainment VOF, All right reserved" ziadna zmienka o "Amiga Inc."
            Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
            Furiatune homepage

            Komentovat


              #36
              Autorem citovaného textu je Boboo Přejít na původní příspěvek
              Postreh vid disketa, "Amiga OS4 is (c) 2001 - 2007 Hyperion Entertainment VOF, All right reserved" ziadna zmienka o "Amiga Inc."
              Dokonce ani v manuálu o Amiga Inc. není zásadnější zmínka. V části introduction je shrnuta historie, která končí odstavcem:
              Almost a decade after the historic launch, the Amiga platform suffered a painful setback. Commodore Business Machines entered bankruptcy, and Amiga Inc. lost their home. The company has wandered since, finding a number of suitors including the German Escom and the American Gateway Computers. Today they have settled for an independent existence, avoiding the vagaries of external masters.
              Autorem citovaného textu je Prober
              Už se těšíme na článek
              Právě jsem se díval na portál a zdá se, žes mě předběhnul tou obrázkovou přílohou .
              Jinak samozřejmě, jak to všechno zchroustám a nainstaluju, tak něco napíšu. Právě jsem úspěšně dobojoval se sambou, takže si můžu zálohovat celý disk (v a4k mám jen jeden) do pecky a vrhnu se na instalaci.
              Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
              -----------------------------------------------
              Líbí se mi Retropolis

              Komentovat


                #37
                Tak teprve dnes jsem po několika dlouhých měsících připojil draco do sítě. Tady je pár sceenů.
                Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: draco_sysinfo.png
Počet zobrazení: 34
Velikost: 143,3 KB
ID: 160839
                Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: draco_workbench2.png
Počet zobrazení: 29
Velikost: 214,3 KB
ID: 160841

                Jay Miner Workbench - tak trochu kýč:

                Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: draco_workbench1.png
Počet zobrazení: 29
Velikost: 243,6 KB
ID: 160840
                Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
                -----------------------------------------------
                Líbí se mi Retropolis

                Komentovat


                  #38
                  DraCo

                  DraCo je proste bozi
                  Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

                  Komentovat


                    #39
                    A ta tapeta s Jayem taky!
                    "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                    Komentovat


                      #40
                      Je to hezký, to jo. Sice furt pořádně nevím, co je to DraCo, ale prostě se to musí respektovat .
                      Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                      Komentovat


                        #41
                        Autorem citovaného textu je Predseda Přejít na původní příspěvek
                        A ta tapeta s Jayem taky!
                        Přijde mi, že že ten výraz v obličeji je něco mezi totální perverzností a pohledem boha. Asi to někdo přehnal s retušováním .

                        Autorem citovaného textu je davesade Přejít na původní příspěvek
                        Je to hezký, to jo. Sice furt pořádně nevím, co je to DraCo, ale prostě se to musí respektovat .
                        Asi se budeš muset přijít podívat
                        Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
                        -----------------------------------------------
                        Líbí se mi Retropolis

                        Komentovat


                          #42
                          Tak trochu OT

                          Můj nový mazel, Pegasos II G4/1000MHz . Konfigurace v příspěvku #1. Další fotky...

                          Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
                          -----------------------------------------------
                          Líbí se mi Retropolis

                          Komentovat


                            #43
                            Moooc pekny! Radsi se ani nebudu ptat, na kolik te to vsechno vyslo.
                            AMCA PPC 603e+270MHz,68060/50MHz,192MB Ram,Grex,4xeide,cdrw,zip250,voodoo3..

                            Komentovat


                              #44
                              15000 Kč

                              Byl to jeden z posledních kusů prodaných Vesalií. Cena je skoro jako za nový, ale rozhodl jsem se na základě stavu. Bude ještě 9 měsíců v záruce.

                              Ještě jsme ve fázi seznamování, ale musím říct, že rychlost systému a kompatabilita s amiga programy je dechberoucí. Takže prozatím velká spokojenost.
                              Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
                              -----------------------------------------------
                              Líbí se mi Retropolis

                              Komentovat


                                #45
                                Presne na to som sa chcel spytat - kedze mas kopec amig, aj powerpc aj draco. Na to ako sa ti pozdava kompatibilita s classic amigou. Stalo by to aj za taku malu uzivatelsku recenziu. Dost casto citam keci, co vsetko na pegase nechodi. Dost ma to zaujima. Samozrejme otestovat, to co TY bezne pouzivas na amige. Caf.
                                A1260 34MB Ram SCSI; A600 Furia EC020; A500; A500+; CDTV; A3000;

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X