Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Koupím (nebo je možno darovat ;) ) PCI kartu pro Mediator

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Koupím Koupím (nebo je možno darovat ;) ) PCI kartu pro Mediator

    Sháním PCI VGA pro mediator, pro začátek stačí i nějaká S3 Virge. Nenašla by se , ať je si o svátcích s čím hrát...
    -----
    A ještě otázka pro zkušenější, jak je to s USB PCI, jaké jsou možnosti, kde najdu ovladač.
    Díky
    Minimig 4MB/ARM ; FPGA Arcade ; Amiga 500 ; Amiga 2000 ; Amiga 1200 ; AOS 4.1 FE -> WinUAE

    #2
    O: Koupím (nebo je možno darovat ) PCI kartu pro Mediator

    Mám na prodej ještě jednoho Spidera I a S3 bych také našel
    Amiga 4000T (060, PPC, Mediator) | Amiga 1200T (Apollo 1240) | Amiga 1200T (Apollo 1260, Mediator) | Amiga 1200 (TF1260) a pár dalších A1200 ...

    Komentovat


      #3
      O: Koupím (nebo je možno darovat ) PCI kartu pro Mediator

      Hele ja jsem na tebe trochu zapomnel s tim towerem, lezi mi v kancelari. Chces to jeste? Muzu to zitra zkusit PPLkem, jestli ti to dojde jeste pred vanoci.

      Komentovat


        #4
        O: Koupím (nebo je možno darovat ) PCI kartu pro Mediator

        Autorem citovaného textu je Doda Přejít na původní příspěvek
        Hele ja jsem na tebe trochu zapomnel s tim towerem, lezi mi v kancelari. Chces to jeste? Muzu to zitra zkusit PPLkem, jestli ti to dojde jeste pred vanoci.
        Určitě, mám ještě jednu desku pro A1200 v šuplíku , a tak bych rád zkusil rozchodit zorro sloty na a1200...
        Minimig 4MB/ARM ; FPGA Arcade ; Amiga 500 ; Amiga 2000 ; Amiga 1200 ; AOS 4.1 FE -> WinUAE

        Komentovat


          #5
          O: Koupím (nebo je možno darovat ) PCI kartu pro Mediator

          Autorem citovaného textu je TheMrKocour Přejít na původní příspěvek
          Mám na prodej ještě jednoho Spidera I a S3 bych také našel
          A jak je to u Spidera, je nějak závislý na verzi PCI? Hledal jsem nějaké ucelené informace jak a co funguje, ale spíše jsem narazil na témata prosím poradte, kde ve výsledku autor zkusil takových variant, že sám netušil jak to rozchodil . Nechci zaplevelovat tento inz. ale mohl by mi někdo prozradit jaký je rozdíl v aktualizacích MediatorUP a Multimedia Media CD Upgrade.
          Minimig 4MB/ARM ; FPGA Arcade ; Amiga 500 ; Amiga 2000 ; Amiga 1200 ; AOS 4.1 FE -> WinUAE

          Komentovat


            #6
            O: Koupím (nebo je možno darovat ) PCI kartu pro Mediator

            No u prvních Mediatorů se muselo koupit MMCD a vyměnit MACH čipy. Bez toho nefungovali zvukovy, tv karty a fastethernet.
            Amiga 4000T (060, PPC, Mediator) | Amiga 1200T (Apollo 1240) | Amiga 1200T (Apollo 1260, Mediator) | Amiga 1200 (TF1260) a pár dalších A1200 ...

            Komentovat


              #7
              O: Koupím (nebo je možno darovat ) PCI kartu pro Mediator

              Autorem citovaného textu je TheMrKocour Přejít na původní příspěvek
              No u prvních Mediatorů se muselo koupit MMCD a vyměnit MACH čipy. Bez toho nefungovali zvukovy, tv karty a fastethernet.
              Dobře a Spider funguje na všem? To co mám je LT4 verze, tam tedy není nic potřeba?
              Minimig 4MB/ARM ; FPGA Arcade ; Amiga 500 ; Amiga 2000 ; Amiga 1200 ; AOS 4.1 FE -> WinUAE

              Komentovat

              Zpracovávám...
              X