Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

PCMCIA uber alles

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Hardware PCMCIA uber alles

    Claude Schwarz zverejnil na Twitteru svuj pokus o nove zarizeni pro Amigy vybavene PCMCIA slotem.


    Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: EM-mCm5X0AMKebs.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 97,3 KB
ID: 114625


    HDMI@165MHz vystup
    USB2 HS host
    DD3 pamet
    RTG


    Naposledy upravil k0x; 30.12.2019, 07:26:15.

    #2
    O: PCMCIA uber alles

    To je ale hodne ranne stadium experimentu.

    Komentovat


      #3
      O: PCMCIA uber alles

      Já nějak moc nechápu co to má dělat - obrazový výstup skrz pcmcia na HDMI?
      "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

      Komentovat


        #4
        O: PCMCIA uber alles

        Autorem citovaného textu je Predseda Přejít na původní příspěvek
        Já nějak moc nechápu co to má dělat - obrazový výstup skrz pcmcia na HDMI?
        Bystrey!

        Komentovat


          #5
          O: PCMCIA uber alles

          Zajímavý. To je snad jedinej novej projekt pro PCMCIA. Co by se do toho slotu dalo teoreticky ještě narvat (typy zařízení)?
          Naposledy upravil ghh; 30.12.2019, 18:39:03. Důvod: šotek
          Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

          Komentovat


            #6
            O: PCMCIA uber alles

            Mě překvapuje, že nikdo neudělal pro PCMCIA USB s ovladačem pro Amigu. Pokud vím pro PC jsou jen 32bit karty.
            I love Amiga

            Komentovat


              #7
              O: PCMCIA uber alles

              Pravda pravdoucí, to by bylo asi nejlepší, ale na této kartě je, jenže se to prodraží s tím HDMI
              Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

              Komentovat


                #8
                O: PCMCIA uber alles

                Prepokladam, ze to HDMI bude nejaka graficka karta RTG ako je to u Vampira, na priepustnost 3MB/s treba urcite turbokartu s FastRAM. ChipRAM ma priepustnost cca 1MB/s. Zorro III ma priemustnost cca 13MB/s a tiez to nie je bohvie co, ak je tam zavesena graficka karta.
                Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                Furiatune homepage

                Komentovat


                  #9
                  O: PCMCIA uber alles

                  To teda vypad jako karta na prd... s prominutím, zatím teda nejsou známé parametry, ale Boboo asi ví o čem mluví.
                  Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

                  Komentovat


                    #10
                    O: PCMCIA uber alles

                    Prvni rozsviceni hdmi

                    Komentovat


                      #11
                      O: PCMCIA uber alles

                      Člověče, opět musm za nás neznalé poprosit o vysvětlen co všechno z té picmy trčí a jaký to má přínos. Z obrázku to nepoznám...
                      Děkuji!
                      Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

                      Komentovat


                        #12
                        O: PCMCIA uber alles

                        Mno, jestli to nejak bere vystup z Denise a pres PCMCIA posila ven na HDMI, tak je to sexy uber super a chci to!
                        Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                        Komentovat


                          #13
                          O: PCMCIA uber alles

                          Autorem citovaného textu je davesade Přejít na původní příspěvek
                          Mno, jestli to nejak bere vystup z Denise a pres PCMCIA posila ven na HDMI, tak je to sexy uber super a chci to!
                          To by byl jen dalsi Indivision a dost pochybuji, ze to takhle muze fungovat. Spis bych cekal, ze to bude RTG karta, ne uplne rychla, ale proc ne, alespon muzes nejak pouzit vysoke rozliseni ve WB.

                          Komentovat


                            #14
                            O: PCMCIA uber alles

                            Já se celkem těším Snad bude cena přijatelná.
                            Mmch, včera mi byl darován FPGA chip Lattice na vývojovém iCEstick Evaluation Kitu. Zkusím se s tím naučit a kdo ví, třeba bude nějaký nový HW pro Amigu
                            Amiga 1200 Infinitiv tower, TF1260@50MHz, OS 3.1.4, PPaint7.3, RoadShow
                            Projects: The Lost Forest, still in progress

                            Komentovat


                              #15
                              O: PCMCIA uber alles

                              Autorem citovaného textu je Cyberian Přejít na původní příspěvek
                              Mmch, včera mi byl darován FPGA chip Lattice
                              No, já myslím že z chipu Lasice toho moc nevyvineš...
                              "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X