Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Trička s logem Amiga, Commodore ...

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Prodám Trička s logem Amiga, Commodore ...

    Budu si dělat trička s výšivkou retro počítačů, tak je mohu obejdnat naráz. Cena je asi 200,-, pouze osobní předání na Foreveru, Resetkání. Chodit na poštu opravdu nechci. Napište mi do SZ velikost trička, barvu trička, typ loga, barvu loga. Trička jsou zde:

    Typy log zde
    Naposledy upravil Solaris104; 06.01.2020, 21:16:57.
    I love Amiga

    #2
    O: Trička s logem Amiga, Commodore ...

    Commodorácké od Tebe mám několik let a drží pěkně. Amigácké bych chtěl jedině se starým logem (italics font), tohle escomácké logo se mi nikdy nelíbilo.
    "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

    Komentovat


      #3
      O: Trička s logem Amiga, Commodore ...

      Další loga dělat nebudu, musel by se platit programátor, který by dělal program pro vyšívací stroj s dalším logem .
      I love Amiga

      Komentovat


        #4
        O: Trička s logem Amiga, Commodore ...

        Aký je to vyšívací stroj a v akom formáte musí byť logo?
        A1200 rev 2B Blizzard 1230 MKIV Indivision MK2cr,Mac Mini G4 1,42GHz 1 GB RAM ATI 9200 32MB

        Komentovat


          #5
          O: Trička s logem Amiga, Commodore ...

          Nevím, co mají za stroje. Loga jsem jim musel dodat ve vektorovém formátu a programátor z toho dělal vyšívací program a za to si naúčtuje celkem dost peněz.
          I love Amiga

          Komentovat


            #6
            O: Trička s logem Amiga, Commodore ...

            Ja som našiel toto... https://seeklogo.com/vector-logo/339...miga-amiga-inc
            Commodore Amiga 1200 pi edition logo png vector. Download free Commodore Amiga 1200 pi edition vector logo and icons in PNG, SVG, AI, EPS, CDR formats.


            Ja som si dal kedysi tiež robiť na ADLER tričká AMIGA logo ale sieťotlačou. Tam stačili len tie *.eps logá, ale je pravda, že tá výšivka tam zostane aj keď bude tričko na maděru...
            A1200 rev 2B Blizzard 1230 MKIV Indivision MK2cr,Mac Mini G4 1,42GHz 1 GB RAM ATI 9200 32MB

            Komentovat


              #7
              O: Trička s logem Amiga, Commodore ...

              Já dle všeho něco objednám, musím zkusit původní triko a byt na netu (nemám net doma). Předání stačí na Resetu .
              Amiga - PMD 85

              Komentovat


                #8
                O: Trička s logem Amiga, Commodore ...

                A co ty prsa kluci? Nemate nejakou spatnou vodu doma nebo tak neco?

                Komentovat


                  #9
                  O: Trička s logem Amiga, Commodore ...

                  Autorem citovaného textu je ExiE Přejít na původní příspěvek
                  A co ty prsa kluci? Nemate nejakou spatnou vodu doma nebo tak neco?
                  To sou anabolický bicáky...

                  )

                  Komentovat


                    #10
                    O: Trička s logem Amiga, Commodore ...

                    Vy to nechapete, to je jen priprava sberatele srotu na zivot bez zenske .

                    Komentovat


                      #11
                      O: Trička s logem Amiga, Commodore ...

                      Tvl tak mam flashback z cesty na PP24 kdy probihala debata na zmenu pohlavi nasledovana hororovym vypravenim uunka o ceste na PP23

                      Komentovat


                        #12
                        O: Trička s logem Amiga, Commodore ...

                        Díky za objednávky, již jsem to odeslal. Trička předám na Foreveru a Resetkání.
                        I love Amiga

                        Komentovat

                        Zpracovávám...
                        X