Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Glover

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Glover

    Amigu jsem viděl poprvé asi v r. 1988 u bratrance a nejvíc mě na ní fascinovaly její hudební možnosti.
    Mým prvním počítačem se však stalo (z finančních důvodů) ATARI 800XE, které jsem v r. 1992 vyměnil za Amigu 500. K ní jsem za krátko přikoupil IDE řadič AlfaPower AT-Bus s harddiskem 500MB a 4MB rozšířené paměti.
    Zprvu jsem spíš jen gejmil, anebo zkoušel, co všechno umí OctaMED. Pak jsem na jedný zábavě zahlédl u jedný kapely Amigu 500 jako sequencer na automatického bubeníka. A tak jsem se začal víc zajímat o hudební možnosti Amigy, takže jsem postupně dokupoval sampler, midi interface, klávesy, zvukový MIDI modul.. nic levnýho.. trvalo to asi 5 let, než jsem se dostal do nějakého "provozuschopného stavu" Nakonec jsem (asi v r. 199 získal výměnou za basovou kytaru Amigu 600, se kterou teď občas vyjedu na nějakou tu hudební produkci (většinou jde o oslavy, svatby či večírky pro známý).
    Kromě muziky a her mě na Amize bavilo i programování.. nejdřív v Amiga Basicu, později jsem si koupil GFA-Basic 3.5. Většina prgrámků už ale upadla v zapomnění. V současnosti se k tomu vracím jen nárazově, když si chci udělat nějakou utilitku, která by mi usnadnila práci při programování písniček. Přecejen je mým pracovním nástrojem PC s Windows :roll:, takže i to programování je dnes o něčem jiném.

    Určitě se nemůžu zařadit mezi sběratele Amig, přesto má pro mě Amiga své nezaměnitelné kouzlo i své stálé místo na stole.

    Někdy to vypadá u mě doma i takhle

    A takhle to zas vypadá na zábavě
    Amiga 500 (Chip:1MB,Fast:2MB,HD:512MB), Amiga 600 (Chip:1MB,HD:120MB), WinUAE

    #2
    Jako dost dobrý - s barvičkama sis fakt vyhrál :twisted:
    "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

    Komentovat


      #3
      Sušicko?

      Hmm, muzes nejak upresnit pojem Sušicko.
      No ted me napada, ze jedinyho cloveka s amigou 600 pouzivanou k hudebni produkci jsem videl na svatbě svy sestrenice.
      A1200 1GB CF + Apollo 1230 Mk2, WHDLoad registered

      Komentovat


        #4
        Re: Sušicko?

        Jo, tak to souhlasí
        Upřesním tedy pojem sušicko - Žihobce
        Amiga 500 (Chip:1MB,Fast:2MB,HD:512MB), Amiga 600 (Chip:1MB,HD:120MB), WinUAE

        Komentovat


          #5
          Vše nejlepší k narozeninám,teda oslav to jak se patří
          A500,A600,A1200,věž a pak?POBLIJU PC!!!BLE...FUJ...BLEBLEBLE ÍT´ÁCI sou ŠIT´ÁCI...hihihi.ATARI NA KARI!!!
          WHDload reg.Oldrick.lha

          Komentovat


            #6
            Super představovačka, a tím že nejsi sběratel bych se vůbec netrápil, protože v hudební oblasti amigy ti třeba já nesahám ani po kotníky a abych pravdu řekl, amigu neudělali tím čím je sběratelé, ale lidí jako např. ty, takže bud v naprostém klidu
            Sběratel Amiga pecek. WHDLoad and MUI registered user. Advanced bastler.

            Komentovat


              #7
              Happy Birthday, Glovere!
              Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
              -----------------------------------------------
              Líbí se mi Retropolis

              Komentovat


                #8
                Díky všem za gratulace Oslavy se docela vydařily, protože o týden později se mi narodil syn (doufám, že další Amigista ), takže jsem měl trochu jiný starosti (předtím i potom), ale už se pomalu vracím do zajetých kolejí, tj. už zase budu mít čas i na Amigu.
                Amiga 500 (Chip:1MB,Fast:2MB,HD:512MB), Amiga 600 (Chip:1MB,HD:120MB), WinUAE

                Komentovat


                  #9
                  No to je dobře,nějakej DeeJay Amiga by se hodil na akci.Teda pokud budeš mít čas
                  A500,A600,A1200,věž a pak?POBLIJU PC!!!BLE...FUJ...BLEBLEBLE ÍT´ÁCI sou ŠIT´ÁCI...hihihi.ATARI NA KARI!!!
                  WHDload reg.Oldrick.lha

                  Komentovat

                  Zpracovávám...
                  X