Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Alex Zirconstar

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Alex Zirconstar

    Začnu trochu zeširoka. Před 5 lety se objevily screenshoty z připravované skákačky Alex Zirconstar and the escape from planet Sina.



    O hře se v podstatě moc nevědělo, snad jen že jí má dělat Kevin Saunders (ReshootR, Rygar) a Patrick Nevian (známý jako hudebník Viddi) a že to má být v Backbone. Pak všechno utichlo a nic se nedělo. Po nějaké době ale Viddi vydal svůj parádní soundtrack ke hře, protože to vypadalo, že ta asi nikdy nevyjde. Soundtrack jsem si koupil, stojí za to.

    No ale vrtalo mně to hlavou. Takže jsem loni Viddiho kontaktoval a zeptal se ho jak to je. Odpověď je, že hra je kompletní, od roku 2015(!) připravená k vydání a že práva na ní ma A-EON. Takže jsem zkusil kontaktovat A-EON a nic.

    No ale nelenil jsem a teď o víkendu na akci v Irsku jsem šel přímo za šéfem A-EONu Trevorem Dickinsonem, zeptat se co a jak. Ten mě dovedl za Matthewem z Amigakitu a tam jsem se konečně dozvěděl, jak se věci mají.

    Práva na hru má skutečně A-EON a fyzicky má hru Amigakit. Problém je v tom, že hra byla dělaná exkluzivně pro obskurní hudební kartu Prisma Megamix, kterou A-EON vytvořil a Amigakit prodával. No a než hra vyšla, karty se doprodaly. Karet bylo vyrobených 350 a Matthew říkal, že to byl nakonec vlastně docela úspěch. Jenže - co hra. Poslední informace je, že se na letošek chystá nová verze Prismy a že hra by k ní snad konečně měla být přibundlovaná. Dokonce prý by cena té nové verze karty měla být nižší než původní, ovšem i tak to bylo někde kolem 110,- Eur.

    Jako popravdě - hra asi nebude nijak dobrá, vzhledem k použitému enginu. Ale trochu té archeologie jsem do toho věnovat musel Budu do toho dál šťourat a třeba se mi povede to konečně dohnat do prodeje.
    "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

    #2
    Alex Zirconstar

    Tou exkluzivitou je mysleno, ze to bez te karty ani nepustim?

    Taky jsi se mohl Trevora zeptat proc ignoruji, kdyz jim nekdo pise.

    Komentovat


      #3
      O: Alex Zirconstar

      Dík za to tvé šťourání! 110 EUR celkem ujde, to bych snad i tu obskurnost koupil. Ovšem jen s tou hrou.

      Komentovat


        #4
        O: Alex Zirconstar

        Ja bych si tu kartu taky koupil, ale ona jaksi nic (moc) nedela.

        Komentovat


          #5
          O: Alex Zirconstar

          Teď jsem se ptal Viddiho a prý pro to dělal hudbu ve dvou verzích, pro Prismu a pro Paulu. Takže to bez té karty asi pojede.
          Trevor dělal, že jim žádný email ode mě nedošel. Třeba skončil ve spamu, ale jako nedoručitelný se mi nevrátil.
          "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

          Komentovat


            #6
            O: Alex Zirconstar

            Ta karta hlavně nemá AHI
            Amiga 4000T (060, PPC, Mediator) | Amiga 1200T (Apollo 1240) | Amiga 1200T (Apollo 1260, Mediator) | Amiga 1200 (TF1260) a pár dalších A1200 ...

            Komentovat


              #7
              O: Alex Zirconstar

              No, píšu že je to obskurní HW. V podstatě nevím k čemu je to dobré.
              "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

              Komentovat


                #8
                Alex Zirconstar

                Autorem citovaného textu je TheMrKocour Přejít na původní příspěvek
                Ta karta hlavně nemá AHI
                AHI na ni neni uz z principu, protoze neni “zvukova”, ale “hudebni”, coz vypada podobne, ale neni. Umi jen prehravat nejake konkretni hudebni formaty, ve zkratce je to pouze samostatny prehravac mp3, ogg s tak. To je proste k nicemu.

                Komentovat


                  #9
                  O: Alex Zirconstar

                  Připomíná mi to ten MAS Player. Ten mám taky někde v šuplíku... kdysi jsem na něj napsal velkou recenzi s fotkama, ale asi skončila se starým Portalem. Každopádně jsem si to koupil, vyzkoušel a uložil.
                  "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                  Komentovat


                    #10
                    O: Alex Zirconstar

                    Takže jen malý update - viddi říkal, že by mohl hru předělat ve Scorpion enginu. Zřejmě to není nijak složité, protože jeho Tales of Gorluth (původně v backbone) nedávno vyšel právě jako remake v Scorpionu a rozdíl je teda markantní:



                    No, Matthew Leamann se toho chytil a chtěl po mně nějaké informace o tom Scorpionu. Navedl jsem ho na vlákno v EAB a viddimu napsal, že to Matthewa zaujalo. Myslím, že víc pro to už prostě dělat nemůžu - buď se spolu spojí a dotáhnou to do konce, nebo ne.
                    "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                    Komentovat


                      #11
                      O: Alex Zirconstar

                      Hele, rozctvrt mi tu obrazovku a dodelame Chaos Guns.
                      Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                      Komentovat


                        #12
                        O: Alex Zirconstar

                        Autorem citovaného textu je davesade Přejít na původní příspěvek
                        Hele, rozctvrt mi tu obrazovku a dodelame Chaos Guns.
                        konečně slovo chlapa
                        pařba a flink chtěj celýho člověka...

                        Komentovat

                        Zpracovávám...
                        X