Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Inviyya

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Inviyya

    Inviyya – pod timhle zvlastnim nazvem se skryva horizontalni strilecka (SHMUP) pro Amigu 500, ktera by mela byt dokoncena a vydana behem letosniho roku. Kompletni hra ma obsahovat 6 levelu, 3 hladiny paralaxniho scrollinu, spoustu objektu na obrazovce a mela by bezet v 50 fps.

    Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: k9jCBQ.png
Počet zobrazení: 1
Velikost: 236,8 KB
ID: 114635 Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: qodoEG.png
Počet zobrazení: 1
Velikost: 365,2 KB
ID: 114636

    Nyni muzete prubnout prvni demo stazitelne na teto strance https://tigerskunk.itch.io/inviyya

    #2
    O: Inviyya

    Amiga Bill ukazoval tuším 3 levely a ta hra je příliš jednoduchá.
    Twitch is the world's leading video platform and community for gamers.

    To demo jsem hned dohrál.
    I love Amiga

    Komentovat


      #3
      O: Inviyya

      U Billa byly 4 levely a všichni podle streamu psali, že je to příliš lehké. Demo prvního levelu je SUPER LEHKÉ, to se dá se zavázanýma očima. Steril se furt brání, že to tak není, že se nám to jenom zdá. Doufám že to doladí, protože jinak je ta hra technicky pěkná. BTW v plánu je krabicovka, vydat by to měla Polyplay.xyz. Mám od nich Zerosphere, která má fakt pěkné balení, takže je naděje že tohle by taky mohlo vypadat slušně. Nedávno vydali textovku Hibernated a teď jde do prodeje další a krabičky jsou hezké.
      Naposledy upravil Predseda; 03.02.2020, 20:01:07.
      "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

      Komentovat


        #4
        O: Inviyya

        Inviyya Demo v2

        Commodore Amiga -=Inviyya=- v.2***Saberman&IndieRetroNews.com present: InviyyaA horizontal SHMUP for the line of classic Commodore Amiga computers, Inviyya w...
        Panda Libor

        Komentovat


          #5
          Od vcera sa da kupit digital za 10 eur. https://tigerskunk.itch.io/inviyya
          A1200/KS3.1/34MB/030/50MHz/16GB SD-IDE/INDIVISION/A1200/KS3.1/66MB/060/66MHz/16GB SD-IDE/INDIVISION MK2/WHDLOAD REG/

          Komentovat


            #6
            Já na ten stream koukal do jedný do rána a koupil jsem si krabicovou collector's edition, ale je to teda strašný opruz. Že je to jen preorder a krabička bude až v červnu, s tím jsem počítal. Ale ten eshop na polyplay.xyz je hroznej:

            1) když ho přepnu z němčiny do angličtiny, má Inviyyu pod blbým názvem (místo Inviyya je tam Zerosphere)
            2) ke kře jdou přikoupit 3 goodies - manuál navíc, nášivka navíc a plakát. Ale když do košíku přihodím víc než jednu z těch věcí, nepustí mě to dál
            3) poštovné - s tím měli skoro všichni problémy, snažilo se jim to účtovat 33 Eur apod., dokonce se to lidem každé dvě vteřiny přepínalo do jiného jazyka
            4) zaplatil jsem to, dostal jsem stvrzenku z paypalu, ale žádné potvrzení od eshopu a nebyl jsem sám

            Takže na krabičku si počkám, součástí toho preorderu ale není digital download, takže do června bych si legálně nezahrál. Proto jsem si přímo od autora koupil i digital, což jsem ale udělal rád, protože z toho má peníze on a ne polyplay. Z krabicovky má minimum.

            Takže za mě - digital doporučuju, ta hra je pěkná https://tigerskunk.itch.io/inviyya
            ale kdo jako já sbírá krámy, krabičku doporučuju taky, je holografická! a dá se koupit ve třech verzích https://www.polyplay.xyz/Amiga_8 .

            EDIT: ty názvy už opravili, doufám že něco udělají i s tím zbytkem
            "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

            Komentovat


              #7
              Tak podle autora z krabicové verze nemá ani cent, takže jedině digital download mu přinese nějaké money. BTW ten download dneska updatoval, přidal ke stažení hudbu v .mod souborech.
              "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

              Komentovat


                #8
                Autorem citovaného textu je Predseda Přejít na původní příspěvek
                Tak podle autora z krabicové verze nemá ani cent, takže jedině digital download mu přinese nějaké money. BTW ten download dneska updatoval, přidal ke stažení hudbu v .mod souborech.
                tak to je docela nahovno...
                pařba a flink chtěj celýho člověka...

                Komentovat


                  #9
                  Zákulisní informace, po víkendu se bude hra asi zdražovat, aby z ní autor taky něco měl, co je vlastně supr a jeden z těch, co to tu sabotují, tedy DaMi si ji pak po zdražení asi velice rád koupí. Jen plus mínus doplňuji smazané info kvůli obnově zdejšího serveru ze zálohy
                  Naposledy upravil Lisiak; 17.04.2021, 10:54:30.
                  Amiga - PMD 85

                  Komentovat


                    #10
                    Už je to dražší (krabicovky).
                    "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                    Komentovat


                      #11
                      Hra zakupena, digital, zatial nehrana. Akurat ma trosku sklamalo, ze neobsahuje manual vo forme pdf, mohli pridat do zipu/lha.
                      A1200/KS3.1/34MB/030/50MHz/16GB SD-IDE/INDIVISION/A1200/KS3.1/66MB/060/66MHz/16GB SD-IDE/INDIVISION MK2/WHDLOAD REG/

                      Komentovat


                        #12
                        Včera vyšel balance patch, který mění některé věci - přidává autofire, ubírá penalizaci při ztrátě života, mění obtížnost některých částí. Pro ty, co si koupili download je ke stažení, a bude i součástí fyzického release, který by měl vyjít za týden.
                        "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                        Komentovat


                          #13
                          Už je to doma, včera přivezl vzácný kurýr . Rozbalovat asi nebudu, mám ještě digitální verzi.
                          Přiložené soubory
                          Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
                          -----------------------------------------------
                          Líbí se mi Retropolis

                          Komentovat


                            #14
                            Autorem citovaného textu je DaMi Přejít na původní příspěvek
                            Už je to doma, včera přivezl vzácný kurýr . Rozbalovat asi nebudu, mám ještě digitální verzi.
                            Rozbalit/nerozbalit ... zkontrolovat/nezkontrolovat obsah balení ... toť otázka

                            Komentovat


                              #15
                              Na tom není co kontrolovat, to je Schrodingerova Inviyya.
                              "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X