Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Benq BL702A

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #46
    O: Benq BL702A

    Ano, na tomto monitoru ti budou fungovat i hry, monitor zvládá velmi dobře 15 kHz, takže pokud budeš mít VGA/RGB redukci, budeš spokojený.
    Ve zmíněném odkaze je i yt video, kde jde posoudit kvalitu obrazu.
    Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
    -----------------------------------------------
    Líbí se mi Retropolis

    Komentovat


      #47
      O: Benq BL702A

      99 procent her jede v PALu a na tom monitoru ti pojedou.
      "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

      Komentovat


        #48
        O: Benq BL702A

        Kvalita obrazu je fakt dobra, len pri niektorych rozliseniach nepokryva celu plochu. To je ale mala dan za rozmery, hmotnost a cenu.

        Falcon, Janci - zastavil som sa tam tiez a prve, co ma napadlo bolo - AREA 51!
        Inac jeden z tych panov, co tam predavaju, je tiez Amigista
        Naposledy upravil Wolfus; 10.03.2020, 11:42:22.
        ???

        Komentovat


          #49
          O: Benq BL702A

          Autorem citovaného textu je Wolfus Přejít na původní příspěvek
          Kvalita obrazu je fakt dobra, len pri niektorych rozliseniach nepokryva celu plochu. To je ale mala dan za rozmery, hmotnost a cenu.

          Falcon, Janci - zastavil som sa tam tiez a prve, co ma napadlo bolo - AREA 51!
          Inac jeden z tych panov, co tam predavaju, je tiez Amigista
          A ktorý, vieš meno? Písal som si s dvomi, možno to bol jeden z nich.[emoji6]
          Powerbook G4 A1138, MOS 3.18, MACOSX Tiger + LubuntuPPC 16.04
          Mkr. Tower Inf. II, Amiga 1200, BPPC603e+/210MHz/060/50MHz, 256MB Ram, BVision, SCSI 2.5" 80GB, AOS3.2,MOS,AOS4.1FE
          E/Box Tower, Amiga 1200, Blizzard 1260/50MHz, 128MB Ram, Mediator 1200TX, Voodoo 3 2000, SB128, Fast ETH, CF 8GB, AOS3.9
          Amiga 600, X601, Furia EC020, SMC PCMCIA WiFi Network Card
          AmigaCD32 + TF330 64MB RAM, Paravision_SX1, 8MB Ram


          registered on https://amigamap.com/amiga-slovak_republic.html

          Komentovat


            #50
            Autorem citovaného textu je Wolfus Přejít na původní příspěvek
            Nazdar, cez znameho som sa dostal k vacsiemu poctu (par desiatkam) tychto monitorov. Odpredal by ich po 70 eur za kus s tym, ze pri vacsom odbere (mojom - nie je podstatne, medzi kolko ludi by som ich prerozdelil) by mohla byt cena lepsia. Su nepouzite, zabalene, proste nove.
            Nebranim sa ani vymene za Amiga HW (aktualne zhanam A1200 s FAST RAM).
            To ALE (kedze vzdy je nejake) je obtaznejsia (ale mozna) reklamacia (hlavne po dlhsej dobe, kedze je to z nejakej likvidacie skladu alebo odkial).
            Osobny odber mozny v Bratislave a Ostrave.
            Ahoj Wolfus, je nabídka ještě aktuální? Pokud ano, měl bych zájem.

            Komentovat


              #51
              Přečti si celé vlákno, je to takové malé krimy se zápletkou a rozuzlením. V obchodě odkud se to bralo je to rozebraný.
              Amiga - PMD 85

              Komentovat


                #52
                Už máš Amigu?
                Amiga - PMD 85

                Komentovat


                  #53
                  Nazdar, je to ako pise Lisiak. Bol to taky pokus o pyramidovu hru, ktoreho som sa nakoniec odmietol zucastnit 🤣 Samozrejme s nadsazkou 🙂 Vo finale som rad, ze sa mi podarilo ulovit aspon jeden.
                  ???

                  Komentovat


                    #54
                    Wolfus Ok. Děkuji za vyjasnění. Škoda. Nečetl jsem to celé, rovnou jsem se zeptal.


                    Lišiak Ano. Už ji doma hýčkám a rozhlížím se, jak co sehnat.

                    Komentovat


                      #55
                      Amigisti ukázali kupní sílu, když je něco za dobrou cenu. Ten obchod tam má poznámku, že je monitor vhodný i pro počítač Amiga. Možná dodatečně dopsali. Ale i tak potěší, když to má běžný obchod uvedeno v popisu 🙂
                      Amiga - PMD 85

                      Komentovat


                        #56
                        Ty monitory Benq už jsou všude vyprodané. Ještě nedávno prodávali pár nových kusů na aukru. Asi už jen koupit bazarové.Já si před pár lety koupil jeden rezervní, krabici jsem ještě vůbec nerozbalil .
                        I love Amiga

                        Komentovat


                          #57
                          Jestli Benqy nemáte, nesmutněte, je to monitor téměř 10 let starý a zobrazovadla se od té doby technologicky posunula někam úplně jinam. Pro mnohem lepší obraz bych doporučil kombinaci Indivisionu a jakékoli IPS obrazovky. Tento Benq dává z dnešního pohledu obraz dost příšerný.
                          Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
                          -----------------------------------------------
                          Líbí se mi Retropolis

                          Komentovat


                            #58
                            Autorem citovaného textu je DaMi Přejít na původní příspěvek
                            Jestli Benqy nemáte, nesmutněte, je to monitor téměř 10 let starý a zobrazovadla se od té doby technologicky posunula někam úplně jinam. Pro mnohem lepší obraz bych doporučil kombinaci Indivisionu a jakékoli IPS obrazovky. Tento Benq dává z dnešního pohledu obraz dost příšerný.
                            Ano, ale je univerzální - připojiš ho k jakékoliv Amize bez dalšího přídavného HW, je lehoučky, skladný, není širokoúhlý a stál pár korun. Čili na párty na vožení pro různé krtky ideální.
                            "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

                            Komentovat


                              #59
                              Autorem citovaného textu je DaMi Přejít na původní příspěvek
                              Jestli Benqy nemáte, nesmutněte, je to monitor téměř 10 let starý a zobrazovadla se od té doby technologicky posunula někam úplně jinam. Pro mnohem lepší obraz bych doporučil kombinaci Indivisionu a jakékoli IPS obrazovky. Tento Benq dává z dnešního pohledu obraz dost příšerný.
                              Doporucujes Indivision?

                              Dekuju pekne, rad jsem se ho zbavil.

                              Komentovat


                                #60
                                Ja som mal mk2 aj teraz mam mk3 a nedam dopustit na to.. cez mk3 ide aj zvuk cez hdmi. Co viac treba. Ale sem tam mi robi pasiky cez obrazovku,ked mam väcsie rozlisenie..

                                Odoslané z moto g(9) play pomocou Tapatalku


                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X