Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Benq BL702A

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #31
    O: Benq BL702A

    Inac na tom mojom ma trochu zaraza, ze obraz nie je cez celu obrazovku. Workbench PAL HIRES je, aj niektore hry, ale niektore su akoby zmensene - Ambermoon alebo Monkey Island a napriklad Bloodnet je uplne malicky. Monitor nema v menu roztahovanie obrazu. Je chyba u mna alebo to tak ma byt?

    Dalej som skusal Rozchodit WB v DBLPALe, pretoze ma rozlisenie presne stvrtinove oproti nativnemu a obraz by sa mal lahsie upscalovat. Naozaj mi pride ostrejsi, ale zas je len zmenseny a neda sa roztiahnut. Nechapem to. Ale navyse ho neviem na rozdiel od bezneho palu ani vyladit tak, aby bol uplne cisty bez ciarok
    Naposledy upravil Wolfus; 11.02.2020, 15:25:27.
    ???

    Komentovat


      #32
      O: Benq BL702A

      Divné je, že teď už je mají i na tom eshopu za 60€.

      Měl by i tak někdo o ně zájem? Ale to s dopravou bude za těch původních 68€ (domlouvám dopravu více kusů).
      ♦ Amiga 1200 + Blizzard 1230 IV 50MHz, FPU, 64MB RAM + HDD 8GB CF ♦ Pegasos2 600MHz + AmigaOS 4.1 ♦ Amiga 600 ♦ Amiga CDTV ♦ Amiga CD32 ♦

      Komentovat


        #33
        O: Benq BL702A

        Pruzny predajca :0


        Minuly tyden jsem objednaval 3ks - jeste za 48Eurorublu a po me objednavce bylo 56ks skladem. Nyni uz vidim skladem iba 37ks tak bud chyba ve skladovem hospodarstvi nebo velky Amiga revival na CZ/SK

        Komentovat


          #34
          O: Benq BL702A

          Podle mě není rozlišení Amigy v PAL 640x512, ale 7xx krat 5yy (5yy>512). Část obrazu, která není vždy používaná je tzv. overscan. Proto není ideální upscaling obrazu, tj 2x2 body z 640x512 do matrice 1280x1024. Funguje to jen u VGA módu. Jinak jeden Bl702a už mám a na žádném scandoubleru (trufám si řícz ani na Indivision 1, který mám v A1200, kterou mám na recap a dloho jsem ji neměl puštěnou) jsem nikdy neměl lepší obraz. Je úplně ostrý, jen v interlace bliká . Nastavení kontroluji provádím podle WHDLoad okna, které je na obrazovce před spuštěním hry. Nemám žádné duchy ani vertikální. Používám redukci od amigouna a kvalitní VGA kabel. Obraz není vystředěný ideálně, ale je opravdu super.
          A1200 BPPC 603e/060 240/66 SCSI 128Mb. Indivision MK1, ELBOX FAST ATA 1200, case EZ-Z4, HDD SCSI 10k 36 GB, SCSI ZIP,
          DDS DAT, DVD-RW IDE, optical mouse by EXA, PC KEY 1200

          Komentovat


            #35
            O: Benq BL702A

            Monitor bez vadných pixelů. Obraz jako žkletka. Díky Wolfusovi za tip a K0X za zprostředkování. 😜
            A1200 BPPC 603e/060 240/66 SCSI 128Mb. Indivision MK1, ELBOX FAST ATA 1200, case EZ-Z4, HDD SCSI 10k 36 GB, SCSI ZIP,
            DDS DAT, DVD-RW IDE, optical mouse by EXA, PC KEY 1200

            Komentovat


              #36
              O: Benq BL702A

              3K monitor BenQ

              Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: photo_2020-02-21_10-11-17.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 124,5 KB
ID: 111876

              Komentovat


                #37
                O: Benq BL702A

                Se nam s temi monitory roztrhnul pytel

                Komentovat


                  #38
                  O: Benq BL702A

                  A překupníci řádí
                  Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

                  Komentovat


                    #39
                    O: Benq BL702A

                    Autorem citovaného textu je Dedy Přejít na původní příspěvek
                    A překupníci řádí
                    Nepřijde mi to tak zlé.
                    Na Slovensku vyjde monitor bez přepravy 1560,- Kč. Tady je doprava v ceně.
                    A když si vezmu, že poplatek Aukru je tak 150,- Kč, tak to je 1840,- Kč pro prodejce.
                    Tak na něm vydělá cca 150 - 200,- Kč? A to ještě nějak musí dovézt do ČR ze Slovenska.
                    To moc výdělečný byznys není. ... stovky kusů se podle mě neprodají.
                    ♦ Amiga 1200 + Blizzard 1230 IV 50MHz, FPU, 64MB RAM + HDD 8GB CF ♦ Pegasos2 600MHz + AmigaOS 4.1 ♦ Amiga 600 ♦ Amiga CDTV ♦ Amiga CD32 ♦

                    Komentovat


                      #40
                      O: Benq BL702A

                      Autorem citovaného textu je Fery Přejít na původní příspěvek
                      Nepřijde mi to tak zlé.
                      Na Slovensku vyjde monitor bez přepravy 1560,- Kč. Tady je doprava v ceně.
                      A když si vezmu, že poplatek Aukru je tak 150,- Kč, tak to je 1840,- Kč pro prodejce.
                      Tak na něm vydělá cca 150 - 200,- Kč? A to ještě nějak musí dovézt do ČR ze Slovenska.
                      To moc výdělečný byznys není. ... stovky kusů se podle mě neprodají.
                      já kupoval nový na czc za 2390,- za mě taky ceny ok
                      pařba a flink chtěj celýho člověka...

                      Komentovat


                        #41
                        Benq BL702A

                        Nazdar Wolfus

                        Chcem sa ti poďakovať za typ na tento obchod. Je to super obchod, bol som tam osobne, okrem toho, že som kúpil monitor, majú tam kopec veci, čo sa mne páči a za dobre ceny.

                        Falcon_11

                        Autorem citovaného textu je Wolfus Přejít na původní příspěvek
                        Chlapi, kaslat na to - pozrite sa, co som prave nasiel :-o

                        17" LED monitor BenQ BL702-BA, nový zabalený v orig. škatuli, pomer strán obrazu 5:4


                        Cenou konkurovat nemozem, tak ked tak objednavajte odtial. S dopravou pripadne mozem v obmedzenom rozsahu pomoct.
                        Naposledy upravil Falcon_11; 06.03.2020, 21:03:29.
                        Powerbook G4 A1138, MOS 3.18, MACOSX Tiger + LubuntuPPC 16.04
                        Mkr. Tower Inf. II, Amiga 1200, BPPC603e+/210MHz/060/50MHz, 256MB Ram, BVision, SCSI 2.5" 80GB, AOS3.2,MOS,AOS4.1FE
                        E/Box Tower, Amiga 1200, Blizzard 1260/50MHz, 128MB Ram, Mediator 1200TX, Voodoo 3 2000, SB128, Fast ETH, CF 8GB, AOS3.9
                        Amiga 600, X601, Furia EC020, SMC PCMCIA WiFi Network Card
                        AmigaCD32 + TF330 64MB RAM, Paravision_SX1, 8MB Ram


                        registered on https://amigamap.com/amiga-slovak_republic.html

                        Komentovat


                          #42
                          O: Benq BL702A

                          Autorem citovaného textu je Falcon_11 Přejít na původní příspěvek
                          Nazdar Wolfus

                          Chcem sa ti poďakovať za typ na tento obchod. Je to super obchod, bol som tam osobne, okrem toho, že som kúpil monitor, majú tam kopec veci, čo sa mne páči a za dobre ceny.

                          Falcon_11
                          Pod to sa podpíšem. V minulosti som odtiaľ bral disketovky za 1,5 eur. Prerábal na A500. Aj staré scsi disky. Za babku.

                          Komentovat


                            #43
                            O: Benq BL702A

                            Blbej dotaz.
                            TEn Benq bude na Amize fungovat nejen ve WB, ale i ve hrách?
                            Doted jsem mel na nem pripojenej jen monitor C1084 a ruku na srdce nic moc.
                            Kdyby stacilo jen si vyrobit redukci RGB na VGA, to by bylo super.
                            A1200 Tower + A600 Desktop + 2x A500 Desktop + CDTV + CD32 + Konzole

                            Komentovat


                              #44
                              O: Benq BL702A

                              Mrkni do tohoto vlákna, dozvíš se vše podstatné.
                              Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
                              -----------------------------------------------
                              Líbí se mi Retropolis

                              Komentovat


                                #45
                                O: Benq BL702A

                                Diky, ale ztracim se v tom.
                                Neco jineho je, kdyz to čteš průběžně a víš, o co jde. Ale ja se po par letech snazim Amigu pripojit k LCD a shodou okolnosti mam 3 tyto 17" LCD monitory Benq.
                                Tak se ptam, jestli, kdyz si vyrobim redukci, budu moci hrat krome WB, Dopus aj i hry. To mi jine monitory nedovolily..
                                A1200 Tower + A600 Desktop + 2x A500 Desktop + CDTV + CD32 + Konzole

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X