Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

RADManager

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    RADManager

    Na aminetu se objevila utilitka RADManager. Má jednoduché přehledné gui a lze přes ni vytvářet RAD disk, dokonce několik. Utilita nabízí spoustu nastavení, např. velikost. Největší velikost RADu může být nastavena 32 MB. Ano, vím, že je možné rad nastavit z cli nebo i jinak, tady je to přehledně vše na jednom místě.
    RADManger budu používat na pokusy se systémem, super je, že když si potřebuju jenom něco vyzkoušet, nepotřebuju hardisk. A rychlost přístupu přes 6MB/s je famózní.

    Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: RADManager1.png
Počet zobrazení: 1
Velikost: 2,3 KB
ID: 114661 Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: RADManager2.png
Počet zobrazení: 1
Velikost: 4,8 KB
ID: 114662
    Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
    -----------------------------------------------
    Líbí se mi Retropolis

    #2
    O: RADManager

    Zjistil jsem, ze jsem docela rad kdyz muzu nekam kliknout, nez to mydlit ze CLI a to jsem docela fanda prikazoveho radku, takze tohle se mi libi.

    Komentovat


      #3
      O: RADManager

      Říkám si, jestli by se mu nedaly podšoupnout nějaké jiné parametry, aby třeba používal jako file system aspoň ffs.
      Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
      -----------------------------------------------
      Líbí se mi Retropolis

      Komentovat


        #4
        O: RADManager

        Přiznám se že RAD jsem použil jenom párkrát (start Napalm a ještě nějaká jiná hra). Dá se formátovat a co HDToolbox?
        Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

        Komentovat


          #5
          O: RADManager

          Určitě si to přeformátuj na FFS, stačí format z Workbenche.
          A500, A500+, Amiga 600HD/ACA630, A600 V2-Apollo 68080, Amiga 1200/Blizz1230/50, CD32, A3000, A4000/060, Minimig, Powerbook G4 17" MorphOS, SAM460cr AmigaOS4 God is great!

          Komentovat


            #6
            O: RADManager

            A jaky filesystem to pouziva ted? Ja myslel, ze to je nejak zadratovane v ROM.

            Komentovat


              #7
              O: RADManager

              Po namountování je RADka jen OFS, což je ale neefektivní. Stačí přeformátnout se zašktnutím FFS a je to rychlejší a i trochu větší kapacita.
              A500, A500+, Amiga 600HD/ACA630, A600 V2-Apollo 68080, Amiga 1200/Blizz1230/50, CD32, A3000, A4000/060, Minimig, Powerbook G4 17" MorphOS, SAM460cr AmigaOS4 God is great!

              Komentovat

              Zpracovávám...
              X